Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 29
@Eustachiusz: Dorzucę filmik :)

- 373
Charkov (ten z KGB) miał rację, nie słyszałem o tym człowieku przez ponad 30 lat, a powinienem był.
#czarnobyl
#czarnobyl
źródło: comment_NWMfUKzK6nnYan5iXjKX4QigsfnEyNHY.jpg
Pobierz@unhit no to szkoda, bo około 26 kwietnia rok do roku na jakimś Nat Geo, Discovery itp., jest sporo filmów dokumentalnych na temat Czarnobyla i postać Legasowa jest w nich przedstawiona.
@unhit: Bo w sumie nie tylko on tam był, ale też spora grupa naukowców, on jako cieszący się największy prestiżem i pozycją miał szansę być wysłuchany Ale właściwie ich wszystkich chciano wymazać z historii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Jakis smieszek w pracy na nastawni nakleił napis
Zamiast awaryjnego do Pracy luzem kotła, smiechom nie bylo konca xX
#januszcore trochę sie staje #czarnobyl xD
AZ-5
Zamiast awaryjnego do Pracy luzem kotła, smiechom nie bylo konca xX
#januszcore trochę sie staje #czarnobyl xD
- 2
@Lardor: elektrownia była czynna, z tym, że o ile pamiętam, to tylko jeden blok działał - potem go chyba wyłączyli. A samo miasto wymarło, i teraz tylko tam są Monoliciarze i mutanty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 3
"Według doniesień ludzi którzypatrzyli na wybuch z mostu nie przeżył nikt
Coś się chyba komuś p----------o
#czarnobyl
Coś się chyba komuś p----------o
#czarnobyl
@pyr_pyr_pyr podobno z tym mostem to zwykły fake
@pyr_pyr_pyr: No tutaj o tym piszę
źródło: comment_P7GZCGXihIXnTXm5S29uqsquCgATeL5i.jpg
Pobierz- 87
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CichyBob a tam pierdzielisz, fajny był
@CichyBob: Moim zdaniem bardzo dobrze pozamykali wątki i wszystko wyjaśnili. Może nic się nie działo, ale oglądało się świetnie i szczerze mówiąc, to chyba dopiero w ostatnim odcinku dotarło do mnie jaka to była straszna katastrofa, nie zapomnę jej nigdy.
- 33
Jedyne czego żałuje, to że brakło jednego odcinka na budowę sarkofagu, mogli jeszcze dorzucić pare fajnych wątków. W sumie ich rozumiem, bo realizacja by mogła trochę kosztować. Gdyby wiedzieli, że serial tak się sprzeda to może by się pokusili.
No i teraz biuro wycieczek do czarnobyla będzie żyłą złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czarnobyl
No i teraz biuro wycieczek do czarnobyla będzie żyłą złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czarnobyl
źródło: comment_iclTN396NcjMoztbfNKiW3Z2NXfwOkDv.jpg
Pobierz@J_Iskariota: I zrobić druga grę o tron w której jeden wątek ciągnie się przez cały sezon? A nichuja, dobrze zrobili
@J_Iskariota: @Megawonsz_dziewienc: imho 5 odcinek moglby byc o likwidatorach i sarkofagu, a 6 odcinek bylby ten co jest 5 i byloby miodzio
Na poprawę nastrojów po #czarnobyl proponuję serial z doktorkiem tj. 'Terror'.
Jest na Amazon Prime Video :-)
Jest na Amazon Prime Video :-)
- 0
Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek i chciałem coś poczytać, a tu lawina wpisów rośnie, jak moc reaktora.
Może na początku nie byłem nastawiony na całość na 9/10, to jednak ostatni odcinek, zwłaszcza końcówka z napisami wyjaśnia dosłownie wszystkie pytania i uogólnienia. Fajne podsumowanie całego systemu socjalistycznego i może rzeczywiście poprzez język angielski serial dotrze do szerszej publiczności.
#czarnobyl #seriale
Może na początku nie byłem nastawiony na całość na 9/10, to jednak ostatni odcinek, zwłaszcza końcówka z napisami wyjaśnia dosłownie wszystkie pytania i uogólnienia. Fajne podsumowanie całego systemu socjalistycznego i może rzeczywiście poprzez język angielski serial dotrze do szerszej publiczności.
#czarnobyl #seriale
źródło: comment_LxMdhEOS7hIbZz0z8Ym3kQicwMYQMizG.jpg
Pobierz@rybak_fischermann:
no, moglibyśmy się opalać nad Bałtykiem w grudniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wakacje nad morzem nie byłyby już takie same. :
no, moglibyśmy się opalać nad Bałtykiem w grudniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nobody_here: Szkoda, że nie pokazali jakiś kilku zdjęć z budowy starego sarkofagu. Nie zmienia to faktu, że serial był zrealizowany perfekcyjnie! będę nie raz do niego wracał.
@nobody_here: z mostem śmierci przecież pojechali, wpisali, że nikt z oglądających tego nie przeżył, a internet mówi inaczej.
- 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 631
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1460
- 341
"Na miłość boską, Borysie, to Ty byłeś tutaj najważniejszy"
#czarnobyl
#czarnobyl
źródło: comment_OJjbWZj2jEg8zFwQeJZcEHritrrdEE0G.jpg
Pobierz@djavulen: Albo jak we wcześniejszym odcinku dotarło do niego że zostało mu mniej niż 5 lat
Boris ;c przytuliłbym go ;c
Boris ;c przytuliłbym go ;c
- 163
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 193
Nie było nic ciekawego w tym Czarnobylu, więc szybko się ulotniliśmy. Pozdro z Tajlandii
źródło: comment_lE88tqjO2JicMriW4GTzWPyq7oBVR8gI.jpg
Pobierz#czarnobyl scena rozmowy Legasowa i Khomyuk to mistrzostwo. Piękna alegoria dialogu wewnętrznego z własnym sumieniem 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Cały serial to majstersztyk. I mówię to ja, dziecko Czarnobyla ( ͡º ͜ʖ͡º)
Cały serial to majstersztyk. I mówię to ja, dziecko Czarnobyla ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 87
Uhuhu, Urban znów trolluje! Ale beka!
A wiecie, że sympatyczny dziadzio z jutuba, dziś idol młodzieży, gadał w '86 roku z telewizora, że radioaktywna czarnobylska chmura nad Polską to nic groźnego? Ba!
"Polakom wyjdzie na zdrowie, jak trochę tych pierwiastków łykną"...
W serialu #czarnobyl nikt zapewne nie sympatyzował z figurami dogmatycznych politruków i brutalnych kagiebistów, oni wyglądają jak z innego, słusznie minionego świata, a Legasow w swojej mówce o dewastującej sile kłamstwa
A wiecie, że sympatyczny dziadzio z jutuba, dziś idol młodzieży, gadał w '86 roku z telewizora, że radioaktywna czarnobylska chmura nad Polską to nic groźnego? Ba!
"Polakom wyjdzie na zdrowie, jak trochę tych pierwiastków łykną"...
W serialu #czarnobyl nikt zapewne nie sympatyzował z figurami dogmatycznych politruków i brutalnych kagiebistów, oni wyglądają jak z innego, słusznie minionego świata, a Legasow w swojej mówce o dewastującej sile kłamstwa
źródło: comment_ZGqkD9eQj8LFp4JlYbzZ04KSPtlJHJfD.jpg
Pobierz@Wentrosz Czy wybuch w Czarnobylu może korelować z wysokim poparciem prawicy w Polsce? Sądzę, że to dobry temat na artykuł
@rzuberbozy o czym ty chrzanisz? urban był tubą propagandową komuny i właśnie taka rzeczy wygadywal, teraz jest fajny bo daje śmieszne obrazki ale nie, to jest zaangażowany utrwalacz zbrodniczego reżimu.






























#czarnobyl #heheszki
źródło: comment_IPDmoMuEru787yLh0YVwKQriqpYQFreW.jpg
Pobierz