Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
- 1
@Jednorybek: owszem
- 5
@Jednorybek: Tak. Ja zawsze mielę w Termomixie i koniecznie po tym robię potem lody XD Smakują doskonale - niby zimne, acz gorące.
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Siema Mirki z #lublin
Jakie jest ostre, najostrzejsze jedzenie w Lublinie? Będę tam w piątek i chcę coś zjeść, a jestem #chillihead
#chilli #gotujzwykopem
Z tego co widzę we wpisie sprzed czterech lat na Spotted, że polecamy jest Red Rock City i ich ekstremalne skrzydełka albo poproszenie kucharza w Eat & Go o coś bardzo ostrego.
Jakie jest ostre, najostrzejsze jedzenie w Lublinie? Będę tam w piątek i chcę coś zjeść, a jestem #chillihead
#chilli #gotujzwykopem
Z tego co widzę we wpisie sprzed czterech lat na Spotted, że polecamy jest Red Rock City i ich ekstremalne skrzydełka albo poproszenie kucharza w Eat & Go o coś bardzo ostrego.
źródło: comment_16589478337J9qGPxbQT1aWfvcKO2alT.jpg
Pobierz- 1
@Tymajster: eat & GO
@Tymajster ja lubię ostre i jak jem skrzydełka z Red Rocka to mam oczy jakbym ziewał, jak lubisz ostre to te skrzydełka są spoko, ale nie są wybitnie ostre.
Tak jak @L24D napisał, w wytwórni pizzy są papryczki które blendują do sosu. Warto zadzwonić i się spytać, czasami jest jolokia, czasem trinidad scorpion, można zamówić kilka do sosu. A tak to eat go, ale to też poziom takiej średniej pikanterii.
Tak jak @L24D napisał, w wytwórni pizzy są papryczki które blendują do sosu. Warto zadzwonić i się spytać, czasami jest jolokia, czasem trinidad scorpion, można zamówić kilka do sosu. A tak to eat go, ale to też poziom takiej średniej pikanterii.
Mam ostatnio ogromną ochotę na marynowane papryczki jalapeno, z czym ciekawym mogę je zjeść? Chilli mi się już znudziło, chociaż jest przepyszne. Dziś wleciał wrap ale jakiś taki nieudany wyszedł :/
#jedzenie #chilli #gotujzwykopem
#jedzenie #chilli #gotujzwykopem
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@cheeseandonion: co to? Oni susza to?
@Tymajster sam nie próbowałem, ale widziałem typa co próbował i później leżał przed kebabem na chodniku. Podobno tak go pogrzało ze zimny chodnik dawal mu ulgę. Samego kebaba zjadł może z 1/4
- 1
#chilli #chillihead
Hej, ktoś chętny odsprzedać kilka sztuk sądzonek z okolic Częstochowy, Tarnowskich Gór badz Gliwic? Parę superhotow i coś slabszego
Hej, ktoś chętny odsprzedać kilka sztuk sądzonek z okolic Częstochowy, Tarnowskich Gór badz Gliwic? Parę superhotow i coś slabszego
- 1
Sytuacja jest poważna...
Już żaden sos ze sklepu nie jest w stanie zapewnić mi odpowiednich doznań smakowych, mam jakiś super ostry z marketu, a ledwo połechtało podniebienie a ma wykręcać i skręcać od ostrości xd Polecicie jakiś dobry ostry sos, taki troche mocniejszy niż marketowy tabasco? Tylko właśnie też bez przesady, żeby dało się go jeść #pomocy #ostrezarcie #papryczki #chilli #chillizgobim
a
Już żaden sos ze sklepu nie jest w stanie zapewnić mi odpowiednich doznań smakowych, mam jakiś super ostry z marketu, a ledwo połechtało podniebienie a ma wykręcać i skręcać od ostrości xd Polecicie jakiś dobry ostry sos, taki troche mocniejszy niż marketowy tabasco? Tylko właśnie też bez przesady, żeby dało się go jeść #pomocy #ostrezarcie #papryczki #chilli #chillizgobim
a
- 0
Jakieś takie brązowe dziadostwa pojawiły się na spodzie liści papryki i zaczęły żreć. Przeżyły Mospilan którym pryskałem wciornastki. Wiecie może czym to ubić?
#chilli #chillihead #ogrodnictwo #papryczki
#chilli #chillihead #ogrodnictwo #papryczki
źródło: comment_1650990073JbzQv1FstZrFtOOP8s80RG.jpg
PobierzDajcie jakieś przepisy na przetwory z ostrych papryczek. Zdaje się, że mieliśmy tu eksperta w tej dziedzinie, ale nie pamiętam nicku :(
#chilli #ostrezarcie #gotujzwykopem
#chilli #ostrezarcie #gotujzwykopem
konto usunięte via Android
- 1
@GdzieJestBanan ja lubię ostry sos z kiszonych wg kwasiora
https://youtu.be/c4tZE7MdQI0
I takie proste coś
https://www.instagram.com/p/CV5Q89LsKMd/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
https://youtu.be/c4tZE7MdQI0
I takie proste coś
https://www.instagram.com/p/CV5Q89LsKMd/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
- 1
@heyhihello123: wody się spróbuj napić
- 0
- 1
Przez słoneczną pogodę w marcu moja papryczka zakwitła, a na zewnątrz jest śnieg w jaki sposób teraz powinienem postąpić żeby jednak pojawiły się papryczki na tym krzaczku? Mam ją w doniczce to zeszło roczny krzaczek
#chillihead #chilihead #chilli #ogrodnictwo
#chillihead #chilihead #chilli #ogrodnictwo
@botereq: poczekać? A co byś chciał jeszcze zrobić?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@botereq: ja też mam z tamego roku krzaczka. Obcinałem ją do gołego zostawiając główne pędy. Teraz też mi kwitnie i normalnie zapylałem patyczkiem bawełnianym do uszu i mi rosną owoce.
konto usunięte via Zakop
- 0
- 1
@fantasmagorian: Mam :)
Z powodu wyjazdu jestem spóźniony dobre dwa tygodnie
W tym roku:
Aji Panca Lima
Aji White Fantasy
Sugar Rush Stripey
W tym roku:
Aji Panca Lima
Aji White Fantasy
Sugar Rush Stripey
źródło: comment_16460731238oc0EHhaq3hhRXd4P1I35y.jpg
Pobierz- 1
Sprawdziłem jak tam zimują sobie moje dwuletnie i 2,5m papryki cayenne i niestety coś zaatakowało liście, które jeszcze nie odpadły. Próbowałem jakiś czas temu pryskać miedzianem (miałem pod ręką), ale wydaje mi się, że nie pomogło. Na liściach pojawiają się czarne kropki a następnie pod nimi liść robi się biały. Czym jeszcze mogę spróbować to pryskać?
#chilli #chillihead #ogrodnictwo #papryczki
#chilli #chillihead #ogrodnictwo #papryczki
źródło: comment_1645023578b0yCKar68g8gM1jbA8Oaf4.jpg
PobierzWitam ✌️ Nie ma ktoś może jeszcze jakichś nasion papryki na późny wysiew? Dosyć późno mi się przypomniało ale może coś z tego będzie :) #chilli #chillihead #ostrezarcie #ogrodnictwo
@XXXXYYYYXXX: Dopiero początek lutego. Może jest za późno na superhoty, ale na resztę odmian to jest właśnie ten czas :D
- 0
@magnes125: Super, dziękuję :)
- 12
Już grzeją dupki w tymczasowym boksie. Owszem, nie mieszczą się. Owszem, to tylko dwie lampy, ale to naprawi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#orgdonictwo #chilli #chilihead #papryczki #domowasuszarnia
#orgdonictwo #chilli #chilihead #papryczki #domowasuszarnia
źródło: comment_1644093199tbYbV422nFReA7gBgJjyY4.jpg
Pobierz- 3
- 2
@hetero_sapiens: Tak :>
źródło: comment_1644094343OzXsy8BF1K4uTDoCVD7Z7t.jpg
Pobierz#chilli co fajnego na ten rok polecacie? Balkon południe - południowy wschód
Jaka odmiana do nadziewania?
Jaka odmiana do nadziewania?
- 0
@mojnicknawykopie: Co to ma wspólnego z chilli?
@RozowaZielonka: nic, przepraszam wydawało mi to sie dobrym pomysłem. taki gaj z bambusa na krawędzi balkonu.






























#papryczki #chilli #ogrodnictwo #pomidory