Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki z #lublin
Jakie jest ostre, najostrzejsze jedzenie w Lublinie? Będę tam w piątek i chcę coś zjeść, a jestem #chillihead
#chilli #gotujzwykopem
Z tego co widzę we wpisie sprzed czterech lat na Spotted, że polecamy jest Red Rock City i ich ekstremalne skrzydełka albo poproszenie kucharza w Eat & Go o coś bardzo ostrego.
Tymajster - Siema Mirki z #lublin
Jakie jest ostre, najostrzejsze jedzenie w Lublini...

źródło: comment_16589478337J9qGPxbQT1aWfvcKO2alT.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Tymajster ja lubię ostre i jak jem skrzydełka z Red Rocka to mam oczy jakbym ziewał, jak lubisz ostre to te skrzydełka są spoko, ale nie są wybitnie ostre.
Tak jak @L24D napisał, w wytwórni pizzy są papryczki które blendują do sosu. Warto zadzwonić i się spytać, czasami jest jolokia, czasem trinidad scorpion, można zamówić kilka do sosu. A tak to eat go, ale to też poziom takiej średniej pikanterii.
  • Odpowiedz
Mam ostatnio ogromną ochotę na marynowane papryczki jalapeno, z czym ciekawym mogę je zjeść? Chilli mi się już znudziło, chociaż jest przepyszne. Dziś wleciał wrap ale jakiś taki nieudany wyszedł :/

#jedzenie #chilli #gotujzwykopem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Krakowskie i nie tylko Mirki i Mirabelki!
Mam pytanie o Kebab pod 13. Ten najostrzejszy sos to taki wypalacz dla hardkorów? Taki dla chilliheadów hodujących i gotujących z habanero, trinidadem itp?
Jaki jest najostrzejszy kebab w Krakowie, który dają na wynos?
#kebab #fastfood #krakow #chilli
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tymajster sam nie próbowałem, ale widziałem typa co próbował i później leżał przed kebabem na chodniku. Podobno tak go pogrzało ze zimny chodnik dawal mu ulgę. Samego kebaba zjadł może z 1/4
  • Odpowiedz
  • 0
#chilli #chillihead
Hej, ktoś chętny odsprzedać kilka sztuk sądzonek z okolic Częstochowy, Tarnowskich Gór badz Gliwic? Parę superhotow i coś slabszego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Proszę o fotki sadzonek i napisz co tam nasz ciekawego :) a z daleka? Bo wolałbym osobiście odebrac
  • Odpowiedz
Sytuacja jest poważna...
Już żaden sos ze sklepu nie jest w stanie zapewnić mi odpowiednich doznań smakowych, mam jakiś super ostry z marketu, a ledwo połechtało podniebienie a ma wykręcać i skręcać od ostrości xd Polecicie jakiś dobry ostry sos, taki troche mocniejszy niż marketowy tabasco? Tylko właśnie też bez przesady, żeby dało się go jeść #pomocy #ostrezarcie #papryczki #chilli #chillizgobim
a
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez słoneczną pogodę w marcu moja papryczka zakwitła, a na zewnątrz jest śnieg w jaki sposób teraz powinienem postąpić żeby jednak pojawiły się papryczki na tym krzaczku? Mam ją w doniczce to zeszło roczny krzaczek

#chillihead #chilihead #chilli #ogrodnictwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@botereq: ja też mam z tamego roku krzaczka. Obcinałem ją do gołego zostawiając główne pędy. Teraz też mi kwitnie i normalnie zapylałem patyczkiem bawełnianym do uszu i mi rosną owoce.
  • Odpowiedz
Sprawdziłem jak tam zimują sobie moje dwuletnie i 2,5m papryki cayenne i niestety coś zaatakowało liście, które jeszcze nie odpadły. Próbowałem jakiś czas temu pryskać miedzianem (miałem pod ręką), ale wydaje mi się, że nie pomogło. Na liściach pojawiają się czarne kropki a następnie pod nimi liść robi się biały. Czym jeszcze mogę spróbować to pryskać?

#chilli #chillihead #ogrodnictwo #papryczki
Kutalon - Sprawdziłem jak tam zimują sobie moje dwuletnie i 2,5m papryki cayenne i ni...

źródło: comment_1645023578b0yCKar68g8gM1jbA8Oaf4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach