Halko, jak ktoś #chcepogadac w samotny piątkowy wieczór to zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

marienn
via Android- 0

eugeniusz_geniusz
via iOS- 0
@marienn: Różowa zielonka, wcale nie fejk xd

marienn
- 0
@eugeniusz_geniusz za dużo wykopa widzę
#chcepogadac, jest tu kto?
Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". W dzień też jest aktywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdziecie tam sporo znanych wam mordek. Starannie tworzymy tą społeczność od 11 miesięcy. Nie ma tu zamkniętych kółek wzajemnej adoracji. Wystarczy nie być chu*** i mieć trochę RIGCZu. Przez 10 minut jest blokada na pisanie (ochrona antyspam), jak macie takie same konto jak na vipok to od razu
źródło: comment_1596752198yXUxk1E0QyxF5SQ3Y45kJw.jpg
Pobierz- 3
@KondominiumKatoSocjalistyczne: A Ty w to uwierzyłeś. x D
@KondominiumKatoSocjalistyczne: szkoda, że wyszedłeś
#chcepogadac przed snem
- 0
@Arthaniel: xD kto ma większe szanse?
- 8
#gry #pc #steam #pytanie #coop #wspolnegranie #discord
Cześć, pytanko.
Po śmierci mojego przyjaciela z którym ogrywałem setki gier (https://www.wykop.pl/wpis/50893533/gry-steam-przyjazn-oswiadczenie-smierc-feels-smute/), jakoś nie mogę się zbytnio pozbierać.
Chciałbym znowu zacząć czerpać trochę radości z grania, chociaż wiem że będzie to ciężkie i nie będzie to już 'to'.
Czy znacie może jakieś grupy np. na Discord gdzie można znaleźć ludzi do wspólnego grania w
Cześć, pytanko.
Po śmierci mojego przyjaciela z którym ogrywałem setki gier (https://www.wykop.pl/wpis/50893533/gry-steam-przyjazn-oswiadczenie-smierc-feels-smute/), jakoś nie mogę się zbytnio pozbierać.
Chciałbym znowu zacząć czerpać trochę radości z grania, chociaż wiem że będzie to ciężkie i nie będzie to już 'to'.
Czy znacie może jakieś grupy np. na Discord gdzie można znaleźć ludzi do wspólnego grania w
źródło: comment_15967349265DzcvDOKmRfjaMw3qREJRz.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Jeżeli czujesz się zagubiony, napisz. Zrobię ci eternity.
#chcepogadac #rozowepaski #niebieskiepaski
#chcepogadac #rozowepaski #niebieskiepaski
@dupa_karuzela: połóż mi eternit na mordzie kochanie
@dupa_karuzela: bezsensu
- 1
@Zbanowanymirek: A o czym miałbym gadać z zajęta różową level 19 xD
- 0
@Zbanowanymirek: dawaj
- 0
- 1
#chcepogadac jak ktos chce to spoczix
- 0
@farmaceut: no to może następnym razem lepiej sprawdź, co przewiduje prognoza pogody i ustaw sobie powiadomienie gdyby zbliżała się ulewa. Oszczędzi nerwów xd
źródło: comment_1596574905cQxXbo9MxfziqJnUf44SZu.jpg
Pobierz- 0
@simsakPL: a tam! na full yoloxD
- 1
- 2
@2-Fenyloetyloamina: wtedy jem princepolo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@rekoj: czemu akurat różowym wygrywem?
Komentarz usunięty przez autora
Nudy w robocie...nawet nie ma do kogo sie odezwac......
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0





















