Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". W dzień też jest aktywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdziecie tam sporo znanych wam mordek. Starannie tworzymy tą społeczność od 11 miesięcy. Nie ma tu zamkniętych kółek wzajemnej adoracji. Wystarczy nie być chu*** i mieć trochę RIGCZu. Przez 10 minut jest blokada na pisanie (ochrona antyspam), jak macie takie same konto jak na vipok to od razu
K.....a - Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej "....

źródło: comment_1596752198yXUxk1E0QyxF5SQ3Y45kJw.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #pc #steam #pytanie #coop #wspolnegranie #discord
Cześć, pytanko.
Po śmierci mojego przyjaciela z którym ogrywałem setki gier (https://www.wykop.pl/wpis/50893533/gry-steam-przyjazn-oswiadczenie-smierc-feels-smute/), jakoś nie mogę się zbytnio pozbierać.
Chciałbym znowu zacząć czerpać trochę radości z grania, chociaż wiem że będzie to ciężkie i nie będzie to już 'to'.
Czy znacie może jakieś grupy np. na Discord gdzie można znaleźć ludzi do wspólnego grania w
Krs90 - #gry #pc #steam #pytanie #coop #wspolnegranie #discord
Cześć, pytanko.
Po ś...

źródło: comment_15967349265DzcvDOKmRfjaMw3qREJRz.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach