kurde pogadałbym sobie o czymś tak emocjonalnie a z dziewczyną/znajomymi nie mogę bo mnie zbiją że rozpamiętuję #chcepogadac
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SuwkaUwU
- 0

BomBom
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@SuwkaUwU: pamietliwa bestia jesteś

SuwkaUwU
- 0
@BomBom: Oj to prawda, ma to plusy i minusy
- 324
ROZDAJO & KONKURS
Spośród plusujących ten wpis zostaną wylosowane 3, które otrzymają grę AMONG US.
GREEN HELL lub dowolna gra do 50 zł na steam do zgarnięcia za wygraną w konkursie KARAOKE które odbędzie się jutro na serwerze Discorda Nocna Inaczej o godz. 19:30. Zasady proste, zgłaszasz się, że chcesz śpiewać i co chcesz śpiewać. Potem cztery osoby z jury (jedna chętna wytypowana przed konkursem z publiczności) oceniają dany występ w skali
Spośród plusujących ten wpis zostaną wylosowane 3, które otrzymają grę AMONG US.
GREEN HELL lub dowolna gra do 50 zł na steam do zgarnięcia za wygraną w konkursie KARAOKE które odbędzie się jutro na serwerze Discorda Nocna Inaczej o godz. 19:30. Zasady proste, zgłaszasz się, że chcesz śpiewać i co chcesz śpiewać. Potem cztery osoby z jury (jedna chętna wytypowana przed konkursem z publiczności) oceniają dany występ w skali
źródło: comment_1598043739YgfE5IxC1hmmqJyXGjU8kj.jpg
PobierzJakiś #rozowypasek wpadnie na bajere? #chcepogadac
- 1
@Ponczo88: no najmniejszy ma teraz 6 m
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Gruby_Wujo: @Mazurski_Separatysta: co tu się stanęło XDDDDD
@Mazurski_Separatysta: @Gruby_Wujo mazóry jedzonko guwno a musztarda dijon maille jest królowa musztard
konto usunięte via Android
- 0
Jadę pociągiem i #chcepogadac
polecam omegele, szczególnie tekstowe, same boty i gorące laski z okolicy XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chcepogadac #omegle
#chcepogadac #omegle
konto usunięte via Zakop
- 1
@Marcinuuu: wykop
mój ulubiony
mój ulubiony
- 1
@przypadkiem: przypadkowo, tak trochę
#chcepogadac z mirabelką samotną jakąś na priv
@smutny_login: moze jeszcze zeby qtasa nie miala?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@polczlowiekpolwykopek ¯_(ツ)_/¯
źródło: comment_1597865818d0t19cUM5vSHDCLR09LtDo.jpg
Pobierz- 3
@polczlowiekpolwykopek: nic prostszego, atomy podłogi nigdy nie zetkną się z atomami z których ty się składasz więc od zawsze tak naprawdę lewitujesz
Jak ktoś ma ochotę popisać to zapraszam na PW :D
#chcepogadac
#chcepogadac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pseudointeligentny: sam z portfela wyciagnij
@pseudointeligentny: z portfela matki
- 1
Jak ktoś chce pogadać tekstowo / głosowo to zapraszam na " Nocną inaczej ". W dzień też jest aktywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajdziecie tam sporo znanych wam mordek. Starannie tworzymy tą społeczność od 11 miesięcy. Nie ma tu zamkniętych kółek wzajemnej adoracji. Wystarczy nie być chu*** i mieć trochę RIGCZu. Przez 10 minut jest blokada na pisanie (ochrona antyspam), jak macie takie same konto jak na vipok to od razu
#chcepogadac jest dobrze
konto usunięte via Android
- 0
- 3
@ThisIsPequod: ja 29, uległy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nudno mi w tej pracy. #chcepogadac
- 0
@kierowcaautobusuofficial pls stop
@Czkawka_99: nawet papier byl
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Witam pięknych Panów i brzydkie Panie. Tym przepięknym powitaniem zapraszam... dobra, siema co tam? Ktoś chętny pogadać?
#chcepogadac
#chcepogadac
- 0
@Sedzix: Środek Polski, daleko masz? XD
Środek Polski także ale aktualnie na wakacjach jak wrócę to możemy się zgadać (•‿•)





















