@Baleburg: moim zdaniem dobrze że życie nie ma sensu,bo gdyby Bóg (jeśli jakiś jest) powiedział każdemu o sensie życia to ludzie w pewnym sensie stali by się jego niewolnikami(tego sensu)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogólnie to nie znam się na tym, odpisuję wolno, a i czasem milknę na jakiś czas jak się zapomnę... co nie zmienia faktu, że #chcepogadac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach