#chcepogadac
Chce wyleczyć odtwarzany stresor traumy, który nie pozwala mi zbudować głębokiej więzi ani żadnej bardziej poważnej gdzie musiałbym zrzucić noszoną na co dzień maskę gościa z którym "wszystko w porządku", i ani nie mam dziewczyny ani przyjaciół. Rożowej nie miałem, jak znajduje jakąś grupę to albo nie umiem tego pielęgnować bo w momencie w którym jest dobrze mi się zaspokaja jakoś to uczucie potrzeby ludzi i wtedy już czuję
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@interpenetrate Ze mnie żaden terapeuta ani psychiatra, słyszałem, że generalnie sytuacja z polską psychiatrią jest bardzo biedna ale na pewno są u nas też nieźli specjaliści, sam pisałeś, że trafiali ci się dobrzy terapeuci więc na pewno możesz znowu na takich trafić, próbuj dalej z tego wyjść. Ja sam kiedyś chciałem iść do psychiatry ale moje problemy psychiczne są jednak dosyć łagodne i nieregularne więc nie chciałem się z tym bawić.
  • Odpowiedz
Jeśli kogoś przytłaczają duże serwery discordowe gdzie jest 20 wiadomości na minutę i nikt nikogo nie zna, to zapraszam na mój, jest milutko. Zaproszenia wysyłam na pw
#discord #chcepogadac
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#chcepogadac
Przez kwarantanne nie mam już prawie w ogóle znajomych. Została mi tylko dziewczyna z którą ciągle siedze. CIerpię na brak świta zewnętrenog, ludze ze studioww sie pourywali, pracuje zdalnie i nawet nie znam swojego zespołu bo roboe dostalem chcile przed kwarantanna. chce poznac kogos fajnego, jakiegos przyjaciela szukam :<
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unfolding: okej, faktycznie nadużyłem ściśle określonego pojęcia by opisać swoją sytuację, ale idealnie oddaje mój tryb życia w tym czasie. I masz rację, mogę wyjść, tylko gdzie? Jak się zarażę na jakiejś imprezie a potem odwiedzę rodziców to narażę ich na utratę zdrowia a być może nawet i życia. Dodatkowo ciężko osobie z moimi zainteresowaniami poznać kogoś. To co mnie rajcuje nudzi ludzi i ciężko jest mi nawiązać jakąkolwiek sieć
  • Odpowiedz