Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#chcepogadac
Chce wyleczyć odtwarzany stresor traumy, który nie pozwala mi zbudować głębokiej więzi ani żadnej bardziej poważnej gdzie musiałbym zrzucić noszoną na co dzień maskę gościa z którym "wszystko w porządku", i ani nie mam dziewczyny ani przyjaciół. Rożowej nie miałem, jak znajduje jakąś grupę to albo nie umiem tego pielęgnować bo w momencie w którym jest dobrze mi się zaspokaja jakoś to uczucie potrzeby ludzi i wtedy już czuję
Chce wyleczyć odtwarzany stresor traumy, który nie pozwala mi zbudować głębokiej więzi ani żadnej bardziej poważnej gdzie musiałbym zrzucić noszoną na co dzień maskę gościa z którym "wszystko w porządku", i ani nie mam dziewczyny ani przyjaciół. Rożowej nie miałem, jak znajduje jakąś grupę to albo nie umiem tego pielęgnować bo w momencie w którym jest dobrze mi się zaspokaja jakoś to uczucie potrzeby ludzi i wtedy już czuję
- 0
@delirium_memes: na eutanazję
@Trybun_Plebejski: nie zupełnie, nie jednorazowa, powtarzana aż z sukcesem przestałem się zachowywać jak się zachowywałem.
Tak jakby powiedziałem sobie "że nie dam się, że nie dostaną mnie" i zamknąłem wszystko.
@Trybun_Plebejski: nie zupełnie, nie jednorazowa, powtarzana aż z sukcesem przestałem się zachowywać jak się zachowywałem.
Tak jakby powiedziałem sobie "że nie dam się, że nie dostaną mnie" i zamknąłem wszystko.
konto usunięte via Android
- 2
@interpenetrate Ze mnie żaden terapeuta ani psychiatra, słyszałem, że generalnie sytuacja z polską psychiatrią jest bardzo biedna ale na pewno są u nas też nieźli specjaliści, sam pisałeś, że trafiali ci się dobrzy terapeuci więc na pewno możesz znowu na takich trafić, próbuj dalej z tego wyjść. Ja sam kiedyś chciałem iść do psychiatry ale moje problemy psychiczne są jednak dosyć łagodne i nieregularne więc nie chciałem się z tym bawić.
- 1
Jeśli kogoś przytłaczają duże serwery discordowe gdzie jest 20 wiadomości na minutę i nikt nikogo nie zna, to zapraszam na mój, jest milutko. Zaproszenia wysyłam na pw
#discord #chcepogadac
#discord #chcepogadac
@smutny_login: napisała jakaś ?
- 0
@Klimczurito: żadna
- 2
Jak masz ochotę to pisz na pw
#chcepogadac
#chcepogadac
#chcepogadac bo mam urlop a nie wyszedłem nigdzie dzisiaj bo dużo obowiązków miałem i teraz mi się nudzi
źródło: comment_1598650581z1cVhM3qYPp65PVh109rlz.jpg
Pobierz@Cin-Cin: dawaj
Chętny
- 2
Hej Ty! #rozowypasek, może #chcepogadac? zapraszam na pw^^
- 0
#chcepogadac
Przez kwarantanne nie mam już prawie w ogóle znajomych. Została mi tylko dziewczyna z którą ciągle siedze. CIerpię na brak świta zewnętrenog, ludze ze studioww sie pourywali, pracuje zdalnie i nawet nie znam swojego zespołu bo roboe dostalem chcile przed kwarantanna. chce poznac kogos fajnego, jakiegos przyjaciela szukam :<
Przez kwarantanne nie mam już prawie w ogóle znajomych. Została mi tylko dziewczyna z którą ciągle siedze. CIerpię na brak świta zewnętrenog, ludze ze studioww sie pourywali, pracuje zdalnie i nawet nie znam swojego zespołu bo roboe dostalem chcile przed kwarantanna. chce poznac kogos fajnego, jakiegos przyjaciela szukam :<
@Semargl: spoko ja nie mam znajomego od 11 lat xD i żyje
- 0
@unfolding: okej, faktycznie nadużyłem ściśle określonego pojęcia by opisać swoją sytuację, ale idealnie oddaje mój tryb życia w tym czasie. I masz rację, mogę wyjść, tylko gdzie? Jak się zarażę na jakiejś imprezie a potem odwiedzę rodziców to narażę ich na utratę zdrowia a być może nawet i życia. Dodatkowo ciężko osobie z moimi zainteresowaniami poznać kogoś. To co mnie rajcuje nudzi ludzi i ciężko jest mi nawiązać jakąkolwiek sieć
- 1
Chce jakiś miras/mirabelka pogadać :)?
#chcepogadac
#chcepogadac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@dopeboiYSL: na tym portalu sa prawie same cipy ale w większości płci męskiej
W kurniku może coś znajdziesz.
- 0
Jak masz ochotę to dawaj na pw
#chcepogadac
#chcepogadac
#chcepogadac zobaczymy co się stanie

@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba: Tak. Zegarek. Muszę baterię wymienić.
Cześć wam. Co robicie dziś wieczorem ?
#chcepogadac
#chcepogadac
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 1




















Kiedy lubię siebie - jaki to piękny stan!
Lepiej polubić swoje ja Jak uda ci się kiedyś - dożywotnie chapeau bas!
#wykopplus30club #chcepogadac
Komentarz usunięty przez autora