Rezydenciaki. Podchodzę do RE4 Remake na poziomie profesional. Jestem już w 5 czapterze. Graliście może? Jakieś porady? Mam zamiar przejść z podstawowym shotgunem i karabinem, ale zastanwiam się nad pistoletem, czy pozostać przy startowym, red9 czy może paniszera? RED9 ma p-----------e ale ograłem już jedno przejście.
A co do samego przejścia, to unikać konfrontacji z wrogami, czy raczej wybijać każdego dla pesos?
#residentevil #residentevil4 #residentevil4remake #
A co do samego przejścia, to unikać konfrontacji z wrogami, czy raczej wybijać każdego dla pesos?
#residentevil #residentevil4 #residentevil4remake #
























Skoro Polska jest na tyle słabym rynkiem, że nie opłaca się dla nas przygotowywać lokalizacji gier, to myślałem, że w ogóle już nie będą robić dla nas polskiej lokalizacji, a jednak robią, ale tylko do konkretnych gier. A nie chce mi się wierzyć, że Street Fighter jest bardziej popularny od serii RE i
źródło: resident-evil-4-remake-street-fighter-6_63e60d9e687ea
Pobierz@maciorqa: może właśnie dlatego. RE jest na tyle silną marką, że gry sprzedadzą się i bez dawania tłumaczenia. Do SF czy Monster Huntera trzeba już jakoś graczy przyciągnąć.