Wpis z mikrobloga

No i jak tam się gra w Rezydencje Zła Cztery remake? Za kilka dni sam będę ogrywal tego #!$%@?, tylko skończę The Last of Us 2.
Jak sytacja z ilością ammo na poziomie normlanym? Bo mam ochotę po #!$%@?ć z karabinka do zombiakow hehe, a dość skradanki i cichego zabijania jak w The Last of Us 2 choc nie gram już tak od połowy gry juz chyba na poziomie średnim i powiem, że jest super bo ilość ammo w tkaiej taktyce jest idealnie wyliczona i zdarzały sie sytuację, że musialem już walić bronią białą w ostaniego wroga.
#gry #ps4 #ps4pro #capcom #re4 #residentevil #residentevil4 #thelastofus #thelastofus2
  • 8
@Berkel_88: Ammo jest więcej niż w oryginale, bo można (i trzeba) craftować. Niemniej, i tak często zdarzają się sytuacje, gdzie z walki uchodzi się z pustymi magazynkami, więc trzeba cały czas pilnować zasobów.
Skradanie też jest.
@Berkel_88: @kaczek93 Moim zdaniem amunicji mimo craftingu jest mniej niż w oryginale, albo dopadło mnie słabe rng. Używając głównie pistoletu i sporo kuszy (gdzie bełty można dźwigać) moja strzelba i karabin miały średnio po 15-20 naboi w zapasie. Amunicji mi nigdy nie brakowało ale też nigdy nie było jej na tyle żeby walić z czego się da do wszystkiego co się rusza. W oryginale pod koniec gry normą było u mnie
@Edenes: Nie mam pojęcia jak jest na hardzie, a poziom trudności to też kwestia indywidualna. Dla mnie standard był wystarczający, imo nieco trudniejszy od oryginalnego RE4 na normalu i zdecydowanie trudniejszy od Village na normalu. Niektóre sekcje dały w kość, ale większość chapterów udało mi się zaliczyć bez żadnego zgonu, więc sam zdecyduj jak to dla Ciebie brzmi. Gra zresztą prawdopodobnie dostosowuje poziom trudności jak oryginał żeby nigdy nie było zbyt
@ladykagami: Na pewno trudniejszy jest Salazar i sekwencja z tymi dwoma ślepymi typami w jednym pomieszczeniu.
Dużo więcej uwagi trzeba też poświęcić Ashley, bo nie można jej już zostawić w kącie i czyścić pomieszania.
Natomiast na przykład kolejka, Krauzer czy finalny boss dużo łatwiejsze niż w oryginale.
Dużo daje możliwość parowania.
@Edenes: zalezy od tego jak bardzo obcykany jestes w residentach
jesli jestes weteranem to hardcore
jesli to twoj pierwszy kontakt z seria to raczej normal chociaz jak duzo grasz w gierki to hardcore tez powinnien byc znosny, grajac zupelnie na slepo jest mozliwosc ze sie w pewnym momencie zablokujesz i nie wyrobisz z ammo/leczeniem a wtedy gre zaczynasz od nowa albo tracisz kilka godzin progresu :p