Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam, dlaczego Capcom dał polskie napisy do najnowszego Street Fightera ale nie dał do Resident Evil 4 Remake....

Skoro Polska jest na tyle słabym rynkiem, że nie opłaca się dla nas przygotowywać lokalizacji gier, to myślałem, że w ogóle już nie będą robić dla nas polskiej lokalizacji, a jednak robią, ale tylko do konkretnych gier. A nie chce mi się wierzyć, że Street Fighter jest bardziej popularny od serii RE i więcej osób go kupi.

Tak samo z Monster Hunter Rise na Switcha dostał polskie napisy xD

#gry #streetfighter #residentevil #capcom #ps5 #xbox #pcmasterrace
maciorqa - Nie ogarniam, dlaczego Capcom dał polskie napisy do najnowszego Street Fig...

źródło: resident-evil-4-remake-street-fighter-6_63e60d9e687ea

Pobierz
  • 5
@maciorqa: no strzelam, ze przy podejmowaniu decyzji o tlumaczeniu patrza na dane o sprzedazy ich innych gier na naszym rynku, przed RE 8 co najmniej 4 czesci dosraly spolszczenie, wiec to nie tak, ze nie mieli na czym sie oprzec. No i to nie tak, ze te gry zawsze osiagaja sukces, zawsze moze sie okazac, ze zajechali formule i zbierze slabe noty ode recenzentow i sie nie sprzeda, np. RE3 Remake
A nie chce mi się wierzyć, że Street Fighter jest bardziej popularny od serii RE i więcej osób go kupi.


@maciorqa: może właśnie dlatego. RE jest na tyle silną marką, że gry sprzedadzą się i bez dawania tłumaczenia. Do SF czy Monster Huntera trzeba już jakoś graczy przyciągnąć.