Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mega_Smieszek: z tego co pamiętam łaziłem po jakimś holu i bylo coś że jastrząb rzucał cień na ścianę miałem to ustawić czy coś takiego czy później wziąć strzelbę a drzwi się zamykały..
  • Odpowiedz
@needer: To z tą strzelbą to puszczane oczko dla fanów, bo takie coś było w pierwszej grze z serii. Nawet nie musiałeś tego brać. A z tym ustawianiem cienia to przecież proste było xD Trzeba było tylko chwilę poruszać i się ustawiał wzór. Już w RE2 remaku były trudniejsze zagadki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mega_Smieszek: a re2 akurat skończyłem remake to prawda były trudne ale tu jakoś mi się wydawały bardziej, widzę że teraz jest 7 za 31 zł cyfrówka może sobie kupie jeszcze raz zamiast tego Village? bo wcześniej miałem płytę.
  • Odpowiedz
@needer: w VIII angielski z tego co pamiętam jest prosty i nie ma za dużo tekstu więc na luzie, gra też nie jest za trudna. Ja się odbiłem kilka lat temu od VII i też teraz kupiłem na wyprzedaży Steam razem z remakiem 2 i 3 więc mam zamiar zrobić drugie podejście do siódemki. Mnie osobiście wk@wiało, że ten pan domu co chwilę ożywał jak już wydawało mi się, że
  • Odpowiedz