Wpis z mikrobloga

@Berkel_88: Nie, serio ci mówię bez ironi. Właśnie od czasu premiery re7 wszystko co robią to złoto i nie tylko z serii resident evil. Zastanawiam się nad kolekcjonerskim wydaniem re4 i cieszę się, że capcom w japoni jest a nie USA bo niema w ich grach woke propagandy. Marzy mi sie remake code veronica i pierwszego revelations z Jill w roli głównej tej z re3 remake.
@LukasUK Nie jestem wielkim fanem RE. Raczej takim graczem przeciętnym. Do RE4 mam największy sentyment jednak, chyba najwięcej godzin spędziłem przy tym tytule.
A co do revolution to ogrywałem na New3DS i podobało mi się bardzo, fajnie by było zagrać remake
@Berkel_88: Gralem jeszcze w re4 na ps2 jako dzieciak i czesto dzis po latach wracam do wydania na playstation 4 ta gra sie nie nudzi poprostu i pięknie sie zestarzała. Najwięcej godzin również przy 4 spędziłem. Zmień ps4 na ps5 przed premierą w marcu, warto wiem bo ograłem na premierę nową 8 część i prosiak chodził tak głośno jak stary ruski helikopter a gra i tak gubiła klatki itp smiga lepiej
@LukasUK mam ps4pro w najnowszym wydaniu, myślę że da radę, a ps5 ma ktoś z rodziny, która pożyczy na ogrania jak by co. W sumie planujemy zakup na spółkę wersję płyty delux, bo na ps5 będzie też smiagac po aktualizacji
@Berkel_88: Nie do końca im sie należy #!$%@?, oni oświadczenie wydali jakiś czas temu o tym dlaczego tak jest. A jest tak dlatego, że na polskim rynku sprzedaje się zbyt mało ich gier i jest to malo rentowne z ich punktu widzenia. Po kilka tysięcy egzemplarzy a to za mało. Ale przydały by sie napisy bez wątpienia już kit z tym dubingiem.
@Berkel_88: Poczekam bo jeszcze sporo czasu, nigdzie to nie ucieknie, a może gdzieś trafi się taniej, np. MUVE czasami ma w niższych cenach, a to wciąż oficjalna dystrybucja, żaden keyshop lewy. Preorder RE3 mieli o kilka dych taniej. GreenManGaming czy Indie Gala też potrafią mieć taniej. Na pewno kupię wersję deluxe bo lubię ubranka.