Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie jest. Zamówiłem dwie pary skórzanych butów (trampek). W 80% kupuje rozmiar 41 butów (stopa ok 26,3-26,5cm).
Buty przyszly, przymierzam, no i rozmiar 40 trochię ciasnawy, a 41 jakiś delikatnie klapiący.... Troche się boję brać teraz 41 bo wiem ze buy skórzane się jeszcze rozejdą i dopasują do stopy. Z kolei 40 jak pisałem wydają mi dopasowane, tak na styk ale mam problem z ruszeniem palcami, są odrobinę ściśnięte... Które byście wzięli w przypadku takiego dylematu?

#buty #obuwie #obuwie #modameska #ubierajsiezwykopem
bez_szalu - Mirki, pytanie jest. Zamówiłem dwie pary skórzanych butów (trampek). W 80...

źródło: comment_15822270150ycSXpvcuUuFwBJc9k4xBu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@darek-jg: @Mr_Squno: tak mierze co chwilę jeden rozmiar i drugi i nie wiem ;/ Najgorzej ze wiem ze buty zą ze stosunkowo cienkiej tej skóry wiec będą podatne na rozbicie. A z drugiej strony często zakłądem dwie pary skarpetek no i robi się juz ciasnawo...
  • Odpowiedz
A z drugiej strony często zakłądem dwie pary skarpetek no i robi się juz ciasnawo...


łooł współczuje... Po co ci dwie pary skarpet? Z zimna, czy wygody? Ja zawsze biorę o jeden rozmiar większy i jest dobrze :)

46 muszę kupować, wiem mam płetwy.
  • Odpowiedz
@bez_szalu: to może kup sobie jakieś z domieszką wełny? Albo może ubieraj buty i skarpety dostosowane do aury? Czyli cieplejsze buty i grubsze skarpety. Ja co innego noszę zimą a co innego latem.
  • Odpowiedz
@v-tec: nic nie działą, to bardziej problem chyba z krążeniem, niektórzy tak mają. W lecie spoko, zupełnie zimne stopy zaczynają się w okolicach września paźdzernika, kiedy wieczory i ranki są chłodniejsze i raczej nie ma na dworze +30*C.
Tak samo jest mi zimno w domu w kapciach i wełnianych skarpetkach ( ͡° ʖ̯ ͡°) czuje poprawę np. kiedy cwiczę na siłowni trochę, czy biegam itp
  • Odpowiedz