Wpis z mikrobloga

@crk11: buty to loteria, obojetnie jakiej marki, rozsypywały sie sneakersy gucci za 2,5k jak i adasie z outletu za 150zł, takze bierz to co Ci sie podoba.
W moim przypadku trwałe są adidas stan smith/superstar/court czy nike air force 1. Te z siatką się przecierają i dziurawią łatwo, jak jakies ultrabosty itp Takze skóra najtrwalsza będzie.
Jeszcze mozesz spróbowac w innym kierunku pójść i sprawić sobie np skórzane sztyblety, Wojas czy
@crk11: aby buty się nie rozsypały po paru miesiącach,trzeba mieć jakiekolwiek inne na rotacje.Każde dojedziesz nieważne jak bardzo bedziesz o nie dbał. Jest parę modeli bardziej wytrzymałych, ale po użytkowaniu dzień w dzień wkońcu i tak coś jebnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kirk85: coś w tym jest bo wcześniejsze nb długo mi służyły. Kolejne dwie pary to mega gówno.
@Dczewski: Ale rotacja nie wydłuży ilości kroków porostu rozłoży to na kilka par. A jak wytrzymałość była gówniana tak jest.
@crk11 tez bardzo dużo chodzę (250-300 km miesięcznie)i przetestowałem już wiele marek i ostatnio moją marką nr 1 jest Converse. Wygoda + wytrzymałość + fajny wygląd (chociaż to wiadomo subiektywne).
@crk11: W stosunku cena/trwałość u mnie wygrywają Reeboki. Miałem takie Classic Leather i skubane naprawdę długo wyglądały świeżo i były całe. Próbowałem potem Nike, Adidas, Asics i z żadnych nie byłem tak zadowolony, w tym roku na wiosnę szukam znów Reeboków.