#buty #bhp #budownictwo #budowa

Idzie lato.. muszę znaleźć jakieś buty robocze (budowa domów od fundamentów po dach)
Podeszwa guma, podnosek kompozytowy, przewiewne..
Macie jakieś ulubione w kórych noga się nie gotuje?

Tak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuzyn1910: Dobra kuzyn.. a powiedz mi jeszcze tylko proszę te Haxtuny są w miarę przewiewne czy nie bardzo?
Znalazłem na amazon.de za 57€
Dzięki za rady.. chyba je wezmę.
  • Odpowiedz
@damnhard: @Cirus:
projekt robiony pod zamówienie (żaden gotowiec) - koszt 7800zł
146m2 użytkowej z garażem i kotłownią
poddasze do adaptacji (w projekcie nie było rozrysowane)

sam szkielet to około 97 tyś. fundament 17 tyś z ociepleniem, elewacja z ociepleniem bez
  • Odpowiedz
@000loki: drewniany dom mojej babci stoi do dziś a ma z 70 lat ;) co do konstrukcji drewnianej, to klimat mamy podobny jak w krajach skandynawskich lub kanady więc w czym problem? Jak chcesz budować bunkier na 3 wojnę światową to buduj, w mojej ocenie nie ma to sensu
  • Odpowiedz
#pytanie #praca #budownictwo #zarobki #budowa #wroclaw

Założenia: Wrocław, budowy typu biurowce, bloki mieszkalne, galerie handlowe, szpitale itp. bez żadnych domków czy bloków mieszkalnych z tylko 2 kondygnacjami naziemnymi. Zarobki NETTO.

1. Ile w Polsce netto zarabia inżynier budowy zaraz po studiach (pierwsza praca)?
2. Ile w Polsce netto zarabia inżynier budowy zaraz po studiach ale po 3 miesięcznym okresie próbnym?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogladam program Moj nowy dom na polsacie. Takie troche janusze budownictwa mi sie wydaje. Sciany zagrzybione to je przykrywaja GK i dla nich spoko. Okna drewniane wymieniaja na plastikowe. Sciany zewnetrzne a la polskie domy. Co sadzicie?
#budownictwo #budowa #architektura
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prawo #budowa #pytanie

Ej Mireczky jak to jest z płotem pod napięciem? Potrzebne są jakieś specjalne zezwolenia, pozwolenia czy coś? Jeśli jestem posiadaczem dużego obszaru leśnego i runo jest niszczone/kradzione przez januszy grzybobrania i psiarzy to można? Zwykla siatka niestety nie rozwiązuje problemu, bo już 3 raz przecieli a ostatnio nawet ktos 4 slupy wyrwal...


ewentualnie jakies inne pomysly jak zniechecic ludzi do lazenia po
mistrz_tekkena - #prawo #budowa #pytanie 

Ej Mireczky jak to jest z płotem pod nap...

źródło: comment_EcRPWuZW1yNQGlyqq8jQvEgyjmGKusoF.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turboslaw: wiesz jak będzie rozwiązane skrzyżowanie z torami kolejowymi w Konopnicy? Ciężko mi sobie to wyobrazić pogodzenie prac drogowych z jednoczesnym ruchem kolejowym
  • Odpowiedz
Mireczki, odłupał mi się spory kawałek bloczka ytong w dole wnęki okiennej (jeszcze okien nie ma wstawionych). Jak to najlepiej naprawić? Mogę wywalić ten odłupany kawałek, oczyścić, zrobić szalunek i zalać to betonem albo "zaprawą do ubytków" ytonga?
Na zdjęciu widać pęknięcie bloczka. Ten kawałek odłupany jest całkiem luźny i raczej nie da się go wkleić dlatego myślałem nad szalunkiem i zalaniem.
#pytanie #budowa #budownictwo
przebrzydlak - Mireczki, odłupał mi się spory kawałek bloczka ytong w dole wnęki okie...

źródło: comment_W9VqhOJm8NbtIdiF52IFOennmdP3ew1p.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WuDwaKa: funfact:
na wycieczce w Karolinie oprowadzający nas tamtejszy pracownik powiedział, że cała ta instalacja z "wolnorynkowego" i praktycznego punktu widzenia jest całkowicie nieopłacalna
jedyne, co sprawia, że to powstało, to dotacje unijne, które sztucznie pompują "zielone" inwestycje
  • Odpowiedz
Czy ktoś mógłby podzielić się namiarem na sprawdzoną firmę brukarską w Krakowie lub okolicach? Do zrobienia około 120m podjazdu.Byłabym wdzięczna za orientacyjne ceny za metr.
#krakow #budowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach