@Potezny_Mazur: problemu by nie bylo gdbysmy nie odpi3rdolili takiej padaki ze od populacji powiązaliśmy system emerytalny i za chwile garstka ludzi będzie zapi3rdalala na rzesze starych dziadów, nie będzie lekarzy, ludzi do roboty, do usług, do remontów, do utrzymania infrastruktury, a będzie od chvja nicnierobiacych dziadów co będą po wszystko łapę wyciągali.

gdyby nie to to byśmy lache na nich wyłożyli i chvj, ale niestety przy zusie trzeba będzie na
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szary_piksel: Nie wiem jak to jest w twoim przypadku, ale też kiedyś myślałem, że się kobieta do mnie uśmiechała i to się źle skończyło. Żyjemy w specyficznych czasach. Ja osobiście dałem sobie spokój. Nie chce, żeby któraś dzwoniła na policję, bo "brzydal pomyślał za dużo". Nie chce sobie robić niepotrzebnych problemów. Jak kobieta kogoś chce to widać to, nie ma niedomówień.
  • Odpowiedz
  • 2
@gorobei: nie pozwalam sobie dopuścić do głowy myśli:
1. jestem wystarczająco przystojny, aby same typiary się mną interesowały
2. interesują się mną małolaty pomimo różnicy wieku 8 lat
  • Odpowiedz
@szary_piksel: jeśli to nie bait, to warto poczytać o teorii stylów przywiazania i o terapii schematów. Zaraz mnie tu wrogowie psychologii zjadą, ale czasami nie widzimy pewnych niezdrowych schematów, które nie jako nam sa programowane w dzieciństwie (głownie przez rodziców, jak i innych ludzi, z którymi obsujemy w dzieciństwie). Niestety te nasze nieprawdziwe przekonania o sobie ciągną się za nami latamii i przez co sami sabotujemy się później w doroslym
  • Odpowiedz
  • 2
@karokrakow: nie, to nie bait, kiedyś miałem już jedno podejście do opisania mojej historii tutaj: https://wykop.pl/ludzie/pamietnik_przegrywa, ale ostatecznie odpuściłem temat. Teraz stwierdziłem, że wrócę do tego, bo doświadczałem i doświadczam cały czas w życiu niesamowitych rzeczy, których do tej pory nie byłem nigdy w stanie "złapać". Dopiero ostatnio zagłębiając się powierzchownie w "terapię schematów" przy okazji mojej terapii CBT - przeszedłem przemianę. I teraz można powiedzieć, że jestem innym człowiekiem.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

47 procent z groszami odpowiedziało że miało dziewczyne i ruchało


to pokazuje że wykop jest minimalnie ponad połowicznie portalem incel/przegryw


@mik-jj: Tylko, że brak dziewczyny zwłaszcza w gimnazjum nie oznacza wcale bycia incelem/przegrywem. Problemem jest właśnie to wywieranie presji od małolata, że musisz bo inaczej jesteś inny/dziwny jesteś incelem/przegrywem. No sorry, ale jak sobie popatrzysz nawet z dzisiejszej perspektywy z perspektywy czasu, to kim są dziś te laski to raczej
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z przejciowskami HDMI do wejscia VGA to ja mam przygody. Nie wiem czy to juz samo wejscie VGA sie popsulo ale teraz taki ciekawy harshnoise generuje, musze teraz stale siedziec przy takim dzwieku az poruszam troche kabielkiem, wtedy przestaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moze dlatego bo VGA to tez wejscie dzwiekowe https://vocaroo.com/1jEv4tBCXGXd


W sensie sygnał czerpiesz z HDMI i zamieniasz na VGA + Audio Line-Out?

Jeżeli to co piszę, to podejrzewam kiepski chip
  • Odpowiedz
@LucyQueen: Skończy się tym, że jakiś bogaty przyjeb wylicytuje to za 100 koła a okaże się, że Wieniawa będzie cały czas w ręczniku a zdejmie go tylko jak się pójdzie spłukać ale to za jakąś przesłoną, że cwel nawet nie zerknie. Jak można się tak upodlić żeby w takiej licytacji brać udział
  • Odpowiedz
@NieChadembyc: Uczciwe sygnały, które nie da się tak łatwo podrobić - cóż ewolucja nas - przegrywów odstawiła na boczne tory, czyt. czas umierać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz