Hej ludzie ze świata #kryptowaluty
Jak najszybciej (i bez zbyt dużej prowizji) wypłacić hajs z #binance na polskie konto ew. paypal czy tak jak kiedyś do bankomatu przez bitbay. Nie siedziałem w krypto od 3 lat, a ktoś mi wisiał hajs i wysłał mi na portfel w binance.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #binance
Jest jakaś opłata za działania przy:
Klasycznym, Cross Margin 3x, Limit?

Mam portfel na 140zł, nie chce bawić się w miesięczne opłaty 40% mojego konta bo tak.

Ktoś mógłby doradzić?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zera1: standartowa prowizja gdzieś o tym można poczytać, mówisz o prowizji przy każdej tranzakcji czy wielu podczas całego miesiąca?
Nie pożyczam, bo wiem, że przy pożyczaniu trzeba sprzedać na trybie "Spłać".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@silentguy: nie trzeba, możesz spłacić kiedy chcesz, prowizja jest przy każdej transakcji 0,1 procent lub 0.075 gdy płacisz prowizje w bnb, oczywiście jeśli mówimy o binance
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki, czy możecie poradzić jak w miarę bezpiecznie stakować #bnb na #binance. Wolałbym nie ryzykować kładąc w jakiś projekt, raczej dostać gwarancję od samego Binance za #staking - wtedy jak rozumiem ryzykiem jest to czy sama giełda nie upadnie lub BNB straci na wartości, prawda? Jak często pojawiają się te dobrze oprocentowane pule BNB do stakowania?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masz dokładne statystyki, ile wlozyles ile jestes na plusie itd


@fenomen12: Traktuje to jako zabawe a nie "zyciowa inwestycje". Szukalem tylko infa na ile jestem na plusie/minusie i nie potrafilem tego sie doszukac. Patrzylem na obecny stan, potem klikalem na historie wplat i patrzylem ile "zainwestowalem" i mialem porownanie. Tak jak podpowiedziales jest latwiej :) dzieki ::))
  • Odpowiedz
Chce się ktoś podzielić reflinkiem na #binance z kickback 20%? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Można znaleźć za granico, ale lepiej od swoich.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrykard: wiem, wiem, no trochę to potrwa.. ;x
pytałem też na grupach fb ale tam zostałem zasypany linkami 0%.. Niektórzy nawet nie wiedzieli, że kickback można ustawić. Dużo osób ma konta, a niekoniecznie się interesuje tematem.

Podejrzewam, że pare osob z takim saldem by się tu znalazła, ale rozumiem, że im średnio może się chcieć dzielić reflinkiem z jakimś nonamem. Także chill ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hey Wykopki. Handluje sobie na giełdach walutowych już jakiś czas i wyciągam z tego całkiem fajnie pieniążki. Zainteresowałem się przerzuceniem strategii na kryptowaluty, bo na papierze na krypto daje mi ona dużo lepsze wyniki niż Forex. Jednakże, nie mam pojęcia jak wygląda sprawa 'spreadów'/opłat na giełdach kryptowalut, np. Binance. Czy opłaty są stałe/ruchome? Ile wynoszą dla najsilniejszych monet? Interesuje mnie głównie BTC, ETH, trzymanie w USDT. Dzięki

#bitcoin #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaspes: dla btc maksymalnie 0.1% dla makera i takera, przy płąceniu opłat w walucie bnb czyli natywnej walucie binance jest to 0.0750, plus jeśli chcesz to mogę podesłać ci swojego linka referra, dzieki któremu zaoszczędzisz kolejne 15% na opłatach. Dla
  • Odpowiedz
Mam trochę powkładane w locked and flexible savings. Niektóre coiny mozna wrzucić na liquid swap.
Ktos w tym siedzi, w miarę bezpieczne to jest?
#binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak już założyłem konto bezpośrednio przez stronkę to da się jeszcze gdzieś wprowadzić czyjegoś refa? Czy z------m? :)
#binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy po zakupie wymianie krypto na pancakeswap jest możliwość po jakimś czasie dostanie się do informacji za ile kupiliśmy dane krypto i ile? To co jest w zakłade recent transactions po jakimś czasie znika i jak się na czas nie zrobi screena z tymi danymi to nie widzę opcji ,żeby jakieś archiwum było zakupów w pancakeswap danym portfelem .
#kryptowaluty #pancakeswap #binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach