Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki zbieram chętnych na wyjazd w Gorgany, czyli #bieszczady, ale na #ukraina. Planowana data to koniec września/początek października. Wstępnie proponuję zbiórkę w czwartek wieczorem na granicy pol-ua, stamtąd jedziemy w Gorgany i za dnia chodzimy, w nocy nocujemy (+integracja) w miejscowościach. Powrót w niedzielę. Wołam @coldsurgeon25 @TomaK_ @DerMirker ale też zapraszam inne osoby zainteresowane.
#podrozujzwykopem #podroze
Tranq - Mirki i Mirabelki zbieram chętnych na wyjazd w Gorgany, czyli #bieszczady, al...

źródło: comment_PMXguMt1WJeNOX1Lbm9pPAoWOoVfrFLS.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tranq: Nie wiem czy bywałeś tam, ale tam się długo jedzie. Wyjdą dwa niecałe dwa dni chodzenia po górach. Moim zdaniem na Gorgany to minmum 5 dni bez dojazdu. Długie podejścia z wiosek.
  • Odpowiedz
@Tranq: mam nie wielkie doświadczenie w tak długich wędrówkach, więc jeżeli nie przeszkadza ci towarzystwo mniej doświadczonych Mirków, to jestem zainteresowany. Z moich najtrudniejszych wyjazdów, to był zimowy 8-dniowy trekking po Beskidzie Niskim.
Na pewno mam pewnie braki w sprzęcie, ale do tego czasu i w zależności co będzie potrzebne, postaram się to nadrobić. Myślę, że uda mi się też popracować nad kondycją, chociaż nie wydaję mi się, żeby była
  • Odpowiedz
@Tranq: Ja jadę prawdopodobnie za tydzień. Chce wystartować ze wsi Sinek (Sinki? nie wiem jak sie to odmienia) i przejść około 30 kilometrów wierzchołkami. Daje sobie na to około 5 dni z dojazdami
  • Odpowiedz
@uszyk90: Łącznie 1700. Pewnie da sie to ogarnąć za połowę tej kwoty, ale bez żadnej praktyki w wyprawach na ukr wolę dać te parę stów więcej. Zobaczymy czy zbierze się grupa.
  • Odpowiedz