Mirki kupię w #biedronka papier do drukarki #polskapowiatowa
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dabi: biedronka
- 1
@mathijas: @dzoli: sprawdziłem 7 i 2 lidle. Niektóre się świeciły z pracownikami w środku. Wszystko zamknięte. W jednej żabce właścicielka mnie obsłużyła , w drugiej żabce była mega kolejka bo samemu trzeba było przy kasie realizować całość i Pani musiała przy każdym kliencie interweniować bo ułomny system. Koniec świata, na ulicach pusto.
- 2
@BtKsebo: Tak na przyszłość, to market Kami na Partyzantów jest otwarty. Byłam tam wczoraj. Widziałam też, że ukraińskie delikatesy/sklep przy dworcu we Wrzeszczu były otwarte.
Czy którymś ze sklepów czynnych w dniu dzisiejszym kupie jakieś chusteczki do kokpitu, inne p------y do drobnych porządków w samochodzie? Pytam ponieważ te gowna raz za wystawione w ildlu/biedronce a raz tego nie ma #biedronka #lidl #detaling #niedzielahandlowa
- 0
@Eco_Driver: A te jako punkty pocztowe ?
@S007 To już nie bangla od 01.02.2022 r.
- 0
Jest dzisiaj jakaś biblioteka otwarta?? Z sekcja spożywcza??
#zakazhandlu
Okolice #slask #bielskobiala #lidl #biedronka #kaufland
#zakazhandlu
Okolice #slask #bielskobiala #lidl #biedronka #kaufland
@Wasky: lidle nie są otwarte w niedziele? Tylko nie wypożyczają książek, ale mają kilka na sprzedaż zwykle.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@krzywy_odcinek: oliwa lepsza
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@xmadesio właśnie nikt nie ma, a chce na szybko na promocji kupić sprzęt do ćwiczeń
- 0
@bladybezczel: wiadomość prywatna
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
konto usunięte via iOS
- 5
@spidero: Potrzebne dodatkowe informacje
- 1
@opel-usterka: Potrzebne dodatkowe informacje!!!
O co chodzi z #biedronka - sprzedają najlepsze czipsy: smaczne i tanie, a co chwile brakuje ich na półkach. Są tylko jakieś obrzydliwe chili, fromage, i inne, a papryki i cebulki nie ma. Moj apel do biedronki: czas zrezygnowac z wszystkich innych i zostawic tylko te dwa rodzaje w duzych ilosciach.
#przemyslenia #zalesie
#przemyslenia #zalesie
źródło: comment_1644663980rIFnL0rSt5jdvQcjZZGPcR.jpg
Pobierz@Habitican: niech przywrócą to lepiej i wyjebią całą resztę z tych innych smaków typu jakieś chilli itp
źródło: comment_1644664364BdBeDElD8YhhyxaCCzyAcK.jpg
Pobierz- 5
@dansemacabre777: Pamietam to, byly zajebiste. I jeszcze dobre byly pomidor z czyms tam. Te dwa smaki chyba razem byly.
Byłam dziś świadkiem ciekawej rozmowy pracowników i ochroniarza w Biedronce. Jedna dziewczyna mówi do drugiej "zawołaj ochronę bo znowu jest pełny wózek naszykowany"
Podszedł ochroniarz i jeszcze jeden pracownik i pracownica wskazuję ten mały czerwony wózek i mówi "zobacz znowu, jest załadowany do pełna najdroższymi rzeczami i już przygotowany do kradzieży"
Rzeczywiście w wózku były kosmetyki i inne drogi rzeczy i był pełny.
Na czym mogła polegać kradzież? Ktoś cały taki wózek
Podszedł ochroniarz i jeszcze jeden pracownik i pracownica wskazuję ten mały czerwony wózek i mówi "zobacz znowu, jest załadowany do pełna najdroższymi rzeczami i już przygotowany do kradzieży"
Rzeczywiście w wózku były kosmetyki i inne drogi rzeczy i był pełny.
Na czym mogła polegać kradzież? Ktoś cały taki wózek
@Czesterek: To tylko moja teoria, może mieli w tej Biedronce taki sam przypadek dlatego zwrócili na to uwagę. Może ktoś naszykowal koszyk, a inna osoba ma go wynieść można gdybać
@Czesterek: Byłem świadkiem takiej akcji, ale z wiertarkami w lidlu. 4 paki w koszyku. Gość wyszedł wejściem razem z tym mniejszym wózeczkiem. Ochroniarz od razu za nim wybiegł.
Ej czy ktoś może pracuje na jakimś wyższym stanowisku w Biedronce i wie dlaczego od początku roku ze sklepu zniknęły chipsy Lay's. Pytałem BOK ale odpisali jakąś wymijającą odpowiedź i tyle..
#pytanie #pytaniedoeksperta #biedronka
#pytanie #pytaniedoeksperta #biedronka
- 2
- 0
- 0
Mirki. Jak robie zakupy z wykorzystaniem karty klienta mojej znajomej to ona może sie o tym jakoś dowiedziec ?
#biedronka
#biedronka

























#inflacja #biedronka
Nie za bardzo rozumiem twoją ostatnią wypowiedź, kompletnie nieczytelna. Co do xd. Zaraz sprawdzę czy u mnie da się napisać większe XDDDDDDDDdddddd o dało się.