@adrwas: Powiem ci tak, napisałem to po rozmowie z rodziną, która tam mieszka. Strasznie narzekali, że nie mogą zrobić spokojnie zakupów a nie są zamożni więc wybierają biedrę. W tym sensie mnie nie dziwi ten napływ Czechów.
Nie za bardzo rozumiem twoją ostatnią wypowiedź, kompletnie nieczytelna. Co do xd. Zaraz sprawdzę czy u mnie da się napisać większe XDDDDDDDDdddddd o dało się.
  • Odpowiedz
@dzieju41: Ale Czesi zawsze do nas na zakupy jeździli bo jest po prostu taniej. Ja mieszkam przy granicy i widzę ich w biedronce czy lidlu. Jeżdżą też na zakupy do Bielska-Białej do centrów handlowych. Chodzą całymi rodzinami po galeriach, co drugie auto na czeskich albo słowackich blachach.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@mathijas: @dzoli: sprawdziłem 7 i 2 lidle. Niektóre się świeciły z pracownikami w środku. Wszystko zamknięte. W jednej żabce właścicielka mnie obsłużyła , w drugiej żabce była mega kolejka bo samemu trzeba było przy kasie realizować całość i Pani musiała przy każdym kliencie interweniować bo ułomny system. Koniec świata, na ulicach pusto.
  • Odpowiedz
@BtKsebo: Tak na przyszłość, to market Kami na Partyzantów jest otwarty. Byłam tam wczoraj. Widziałam też, że ukraińskie delikatesy/sklep przy dworcu we Wrzeszczu były otwarte.
  • Odpowiedz
Czy którymś ze sklepów czynnych w dniu dzisiejszym kupie jakieś chusteczki do kokpitu, inne p------y do drobnych porządków w samochodzie? Pytam ponieważ te gowna raz za wystawione w ildlu/biedronce a raz tego nie ma #biedronka #lidl #detaling #niedzielahandlowa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem siatkę pomarańczy sycylijskich (lekko czerwonawy miąższ). Po czym znalazłem tam jedną zwykłą pomarańczę. Sobie myślę pomyłka. Idę po kolejną siatkę, znowu zwykła tańsza pomarańcza. Ewidentnie oszukują klientów i ruchają na kasę.
#oszukujo
#biedronka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O co chodzi z #biedronka - sprzedają najlepsze czipsy: smaczne i tanie, a co chwile brakuje ich na półkach. Są tylko jakieś obrzydliwe chili, fromage, i inne, a papryki i cebulki nie ma. Moj apel do biedronki: czas zrezygnowac z wszystkich innych i zostawic tylko te dwa rodzaje w duzych ilosciach.

#przemyslenia #zalesie
H.....n - O co chodzi z #biedronka - sprzedają najlepsze czipsy: smaczne i tanie, a c...

źródło: comment_1644663980rIFnL0rSt5jdvQcjZZGPcR.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłam dziś świadkiem ciekawej rozmowy pracowników i ochroniarza w Biedronce. Jedna dziewczyna mówi do drugiej "zawołaj ochronę bo znowu jest pełny wózek naszykowany"
Podszedł ochroniarz i jeszcze jeden pracownik i pracownica wskazuję ten mały czerwony wózek i mówi "zobacz znowu, jest załadowany do pełna najdroższymi rzeczami i już przygotowany do kradzieży"
Rzeczywiście w wózku były kosmetyki i inne drogi rzeczy i był pełny.
Na czym mogła polegać kradzież? Ktoś cały taki wózek
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czesterek: To tylko moja teoria, może mieli w tej Biedronce taki sam przypadek dlatego zwrócili na to uwagę. Może ktoś naszykowal koszyk, a inna osoba ma go wynieść można gdybać
  • Odpowiedz
@Czesterek: Byłem świadkiem takiej akcji, ale z wiertarkami w lidlu. 4 paki w koszyku. Gość wyszedł wejściem razem z tym mniejszym wózeczkiem. Ochroniarz od razu za nim wybiegł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ej czy ktoś może pracuje na jakimś wyższym stanowisku w Biedronce i wie dlaczego od początku roku ze sklepu zniknęły chipsy Lay's. Pytałem BOK ale odpisali jakąś wymijającą odpowiedź i tyle..
#pytanie #pytaniedoeksperta #biedronka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym się dowiedzieć - jestem ciekaw, dlaczego #lidl uznawany jest za jakiś nie wiem, luksusowy sklep, a #biedronka jest zła. Tylko bez historyjek o paletach, bo jakoś nie wiedziałem, że można wpaść na pomysł, że przeszkadzają, dopóki tutaj się o tym nie dowiedziałem.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@aa-aa: Czy ja wiem czy Lidl luksusowy? Czysto tam jest i jakoś przestronnie. W Biedronce wieczny syf i ciasnota.
  • Odpowiedz
Mirki. Jak robie zakupy z wykorzystaniem karty klienta mojej znajomej to ona może sie o tym jakoś dowiedziec ?
#biedronka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach