Wpis z mikrobloga

Qrde. Wiedziałem, że żarówka jednowłóknowa i dwuwłóknowa mają inne gniazda i teoretycznie nie da się ich zamienić miejscami lub źle zamontować. Ale że tak samo jest przy jednowłóknowych białej i pomarańczowej dowiedziałem się dopiero jak próbowałem ustalić co jest zepsute w jednej lampie. W jednym i drugim przypadku odrobina siły przekonuje oprawkę że jednak sie da...

Tak przy okazji: co się najeździłem po mieście za rurkową żaróweczką 12V10W 41mm Nawet w autoryzowanym serwisie nie mieli :) I nadal nie mam. Może ktoś wie gdzie takową w #bialystok dostanę? (Nie mylić z odmianami 39 i 43mm którą mają prawie wszędzie, a które nie pasują) Patologia by w czasach ogromnej przewagi podaży nad popytem nie móc kupić głupiej żarówki

#gorzkiezale #trzymaczkierownicy #drogipamietniczku
Pobierz
źródło: comment_gN5oC9ECLZvDMejzDKh2irpeE3HhAst0.jpg
  • 11
@radziuxd: sufitowa lampka. robi różnicę, bo z lekką perswazją nie wchodzi, a jak miałbym lampkę połamać wpychając żarówkę na siłę, to wolę jeździć bez światełka. Jedna blaszka jest bardzo sztywna, druga ma bardzo mały zakres elastyczności. Koło godz 8 spróbuję w AutoLand, jak tam też nie będzie to kończą mi sie pomysły. I czas, bo do 13 trzeba 300km ciężarówką przejechać :)
@mctortillabezmex: dla żaróweczki za jak się okazało 1,50zł będę przerabiał lampę. Spoko. Mam czas, i na pewno, ale to na pewno jej przy okazji nie uszkodzę. ps, ile wydam na pilnik i gdzie go kupię? czy moze to stozki z zarowek mialem spilowac? ciekawe na czym by sie wtedy trzymala i czym prad przewodzila