Wpis z mikrobloga

Mirki z #warszawa lub #bialystok czy może ktoś poszukuje do zatrudnienia stolarza, albo zna firmę która mogłaby być zainteresowana stolarzem z doświadczeniem?
20 lat doświadczenia w stolarce konstrukcyjnej oraz podłogowej, po części także meblowej, w Polsce oraz za granicą. Znajomość rysunku technicznego, odpowiedniego doboru materiałów, obsługi narzędzi, prawo jazdy kat.B itd.
Jedyne warunki to możliwość zakwaterowania, oraz normalne standardy pracy - czytaj: współpracownicy, którzy wykonują swoje zadania i nie piją na umór.

Dzięki i pozdrawiam!

pic dla uwagi.

#praca #szukampracy #stolarstwo #ogloszenie #budownictwo
Pobierz
źródło: comment_4fBnnHMfty9xYEj8fSiAg9YcJQwk8g51.jpg
  • 5
@lukas12x: ciekawe, myślałem, że z takimi umiejętnościami to ma się luzik z pracą... Nie mam dla Ciebie oferty pracy ale jak coś to mogę zostać Twoim pomocnikiem przy pracy/uczniem jakbyś swój biznes zakładał :-)
Powodzenia.
@lukas12x: kręciłem się trochę po targach różnego typu i chciałbym Ci sprzedać pomysł na własnoręczne robienie fajnych, unikatowych mebli, rzeczy do wystroju wnętrz i sprzedaż przez internet. Widziałem takie rzeczy i ich ceny i jest w tym potencjał. Jak robisz w drewnie to powinieneś ogarnąć bez problemu coś ciekawego i solidnego.