Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

bessa

  • Obserwuj

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

12

Giełdowa bessa trwa już rok, śmieszna pocztówka z tej okazji.

Giełdowa bessa trwa już rok, śmieszna pocztówka z tej okazji.

Giełdowe byki dostają tęgie lanie już od roku, a niedźwiedzie rządzą na parkietach nie tylko w Polsce. Nie wysyłaj tego linku osobom, które oszczędzają w funduszach, albo kupowały rok temu akcje :)

Alkomat
z
stopazwrotu.pl
dodany: 08.07.2008, 08:57:30
  • 0
  • #
    rozrywka
  • #
    humor
  • #
    gielda
  • #
    smieszne
  • #
    bessa

13

Bessa to świetny moment, aby zacząć ... zarabiać na giełdzie !

Akcje kupujemy w bessie, a sprzedajemy w hossie. Niby proste, ale niewielu ludzi o tym pamięta. Tekst z przykładami np: jak wykorzystać picie browarów do inwestowania.

Czejen
z
appfunds.blogspot.com
dodany: 02.07.2008, 18:54:01
  • 0
  • #
    nauka
  • #
    matematyka
  • #
    fizyka
  • #
    astronomia
  • #
    bessa
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    zarabianie
  • #
    milionerzy

5

Koniec dyktatury - Ceny nieruchomości definitywnie spadają ..

Podaż mieszkań zaczyna brać górę na popytem, kto nie zdąży sprzedać mieszkania w dobrej cenie w ciągu kilku miesięcy może zostać z kredytem w plecy. Inwestorzy krajowi i zagraniczni zaczyną się wycofywać z rynku liczba firm budujących znacznie się zwiększyła, a mieszkania pod wynajem zaczynają trafiać na rynek. Tak, to już koniec dyktatu cen ...

Chameleon
z
wptv.wp.pl
dodany: 19.05.2008, 10:52:00
  • 1
  • #
    polska
  • #
    mieszkania
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bessa
  • #
    podaz
  • #
    spadek
  • #
    cen
  • #
    pieniadze

5

Jak inwestować w trudnych czasach? - sprawdź prognozy na 2008 r.

Najtrudniejszy okres w życiu każdego inwestora giełdowego to bessa. Przed bessą nie można się nigdy w pełni skutecznie zabezpieczyć, ponieważ nie można jednoznacznie wskazać, iż dany stan rynku to hossa bądź bessa. Osoba, która zbyt wcześnie uwierzy, że rynek przeszedł z hossy w bessę, bądź na odwrót, może z tego tytułu ponieść straty,..

djurek
z
serwis-inwestora.pl
dodany: 15.04.2008, 07:34:27
  • 0
  • #
    polska
  • #
    hossa
  • #
    bessa
  • #
    gielda
  • #
    gpw
  • #
    prognozy
  • #
    2008
  • #
    inwestowanie

15

Zachowanie giełdy, a zmieniające się rządy na przestrzeni lat...

Wykres przedstawiający zachowanie się giełdy w funkcji zmieniających się rządów i partii je tworzących.

justin
z
najlepsze.deser.org
dodany: 28.01.2008, 23:28:03
  • 6
  • #
    polska
  • #
    gpw
  • #
    gielda
  • #
    spadki
  • #
    kryzys
  • #
    bossa
  • #
    hossa
  • #
    bessa
  • #
    giedly
  • #
    wig
  • #
    pis
  • #
    po
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 6 z 6
  • >

Powiązane tagi

  • #hossa
  • #fake
  • #essa
  • #obligacje
  • #krach
  • #inteligentnyinwestor

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking