Jakieś Mirasy lub Mirabele chętne na częstsze granie w #battlefield6 na #xbox może?
Ludzie z poszukiwania grypy pojawiają się i znikają, głównie gram sam, a to ciężki kawałek chleba. Znajomi nie grają za bardzo. Tzn grali, ale tylko ja się wciągnąłem bardziej.
Fajnie by było z jakąś w miarę stałą ekipą pograć na mikrofonie, zrobić coś fajnego (a BF przecież na tym polu daje ogrom możliwości, tylko samemu się nie
Ludzie z poszukiwania grypy pojawiają się i znikają, głównie gram sam, a to ciężki kawałek chleba. Znajomi nie grają za bardzo. Tzn grali, ale tylko ja się wciągnąłem bardziej.
Fajnie by było z jakąś w miarę stałą ekipą pograć na mikrofonie, zrobić coś fajnego (a BF przecież na tym polu daje ogrom możliwości, tylko samemu się nie























#xbox #xboxseriesx