Po jakiś 5 latach odpaliłem xboxa. Kupiłem #battlefield6 i zastanawiam się czy ja się aż tak bardzo zestarzałem, czy coś nie nietak z tą grą… prawy drążek zapiernicza tak że nie nadążam przetwarzać głową, przy celowaniu to już jakaś abstrakcja, ustawienia czułości chyba za dużo nie zmieniają. Zmagał się ktoś z takim tematem?
#xbox #xboxseriesx
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś Mirasy lub Mirabele chętne na częstsze granie w #battlefield6 na #xbox może?

Ludzie z poszukiwania grypy pojawiają się i znikają, głównie gram sam, a to ciężki kawałek chleba. Znajomi nie grają za bardzo. Tzn grali, ale tylko ja się wciągnąłem bardziej.

Fajnie by było z jakąś w miarę stałą ekipą pograć na mikrofonie, zrobić coś fajnego (a BF przecież na tym polu daje ogrom możliwości, tylko samemu się nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield #battlefield6

Nie wiadomo dokładnie czy w tym sezonie, ale potwierdzone - linia kolejowa Golmud wraca! Ja osobiście sie jaram bo to jedna z moich ulubionych map na ktorych little birdem robiłem staty ~100:5 - fakt ze na tych wydłużonych rozgrywkach ale i tak cieszyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po początkowym zachwycie, widzę coraz większe wady tej gry.
Zgłaszałem już do studia dice wielokrotnie różnego rodzaju błędy, a co z tym robią? Jak widać nic.
Community manager jest całkowicie do bani, tak samo jak osoby odpowiadające za testy patchy i osoby tworzące patche.
Wszystkie szumne zapowiedzi emejzingu w bf6 w postaci Portal i tego redsec turnieju zdechły zanim wystartowały.
Nie sądzę, że nastąpią jakieś wielkie zmiany przy starcie drugiego sezonu dla plebsu.
Gra to swoisty zardzewiały
Pawci0o - Po początkowym zachwycie, widzę coraz większe wady tej gry.
Zgłaszałem już ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawci0o: goosciu wcisneli nam call of duty i nazwali to battlefieldem, chcieli ukrasc fanów coda bo to duża grupa a zrobili gre w która nie chca grac codziarze ani battlefidzarze, tak sie konczy gdy stery nad grą przejmuja panowie od finansów a nie prawdziwi deweloperzy
  • Odpowiedz
Mia ktoś taki problem z najnowszym battlefieldem, że startujecie ze 140FPS, po okoo 10-15 min spada wam do 50-60fps i są ścinki i ogólnie gra jest niegrywalna? Ustawiem wszystko na niskie +DLSS Jakość i nie rozwiązuje to problemu
RTX 5060
Ryzen 7 260
32GB ram
#battlefield #battlefield6 #pcmasterrace
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@notakjakbytotalnie_: to jest jedno z tych zadań, które wygląda jakby zostało napisane przez AI.
Musisz zacząć rzucać smoke'i pod nogi SWOIM z nadzieją, że któremuś z nich uda się kogoś zabić xD
  • Odpowiedz
#battlefield6

Czy ta gra jeszcze żyje? 2 miesiące temu było ciężko znaleźć kogoś do gry. W sensownym czasie i jestem ciekaw jak teraz. A zagrać nie mogę bo abonament wziąłem tylko na miesiąc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myszo: w trybach na 16 graczy już widuje czasem boty (takie z dopiskiem [bot] a nie cziterow) co się nigdy wcześniej nie zdarzało. Co gorsza bot miał k/d w okolicach 25:1 i 'carrował' sam drużynę jak terminator xD

gry znajduje, ale nieco wolniej niż bym preferował. nie jest to jednak 5 minut czekania czy coś
  • Odpowiedz
Dziś powróciłem do #battlefield4 pierwszy raz od premiery #battlefield6 jeśli jescze tego nie zrobiliście to polecam, to jest #battlefield a nie ta podróbka nowa, gdzie tylko lecisz na pałę, bronie nie mają harakteru i po 40 mininutowej grze masz już dość xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brh4life: zawsze mnie w gierkach online wkurzaly takie p--------e co na czacie musialy wyglosic teorie na temat tego co jest dobre, a co zle ew wysmiac ze ty grasz tak i to nie dobre jest xD - smiesznie ze ea za to banuje i w sumie dobrze
  • Odpowiedz
#battlefield6 #battlefield #gry
Ilość expa aby wbić 50lv broni jest p*j----a xD mając 69lv chyba dwie bronie mam wbite na max i tyle. Grać się odechciewa przez to i te mapy takie mech. Jakoś w 4 były lepsze że chciało się grać mecze po 3k ticketów.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@doreczycielprawdyzosiedli: Ja praktycznie gram tylko szturmowcem, zrobiłem go na max. Nie patrzę jakoś na te buffy do broni ale co daje klasa jakie gadżety. Do mojego stylu gry najbardziej pasuje szturmowiec z znacznikiem i drugim wariantem perków. Ja to najbardziej lubię grać podbój, nie raz się wjadę z pompką i skasuje kilku typa. Ogólnie to graj tym czym lubisz i tyle. jak kiedyś do coda szukałem jakiś op buildów to
  • Odpowiedz
Ich gra jest w tak dobrym stanie, że w tym tygodniu anulowali turniej, po wprowadzeniu aktualizacji gry, która okazała się optymalizacyjnym szambem xD Trzeba zaczekać na kolejną aktualizację do 15 grudnia: 1.1.3.1

Twórcy Battlefield 6 informują, że hotfix (Update 1.1.3.1) jest już dostępny na Steam. Aktualizacja rozwiązuje problemy wskazane w ostatnim Community Update:

Naprawione błędy: Mikroprzycięcia (micro stuttering) występujące w regularnych odstępach

Niespójności na Strzelnicy (Firing Range)

Wyświetlanie nieprawidłowych kafelków w Menu Głównym podczas przewijania
Pawci0o - Ich gra jest w tak dobrym stanie, że w tym tygodniu anulowali turniej, po w...

źródło: IMG-6367-jpeg-10073f3737475a7f7314285202934570

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PodniebnyMurzyn: ja na kompie z 2016 roku nie jestem w stanie włączyć secure boota- po prostu nie ma takiej funkcjonalności. Za to ja rocznym łapki włączone jest domyślnie i hula bez problemów.
  • Odpowiedz