Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grając od premiery pierwszy raz zawiesiło grę po chwili resetując mi kompa XD
Coś nie tak z nowymi łatkami w bf6? dodatkowo spadły fps-y, gdzie paradoksalnie afterburner pokazuje tyle samo ¯\(ツ)/¯
Mam nowego chiefteca 700w i w kombinacji z resztą setupu miałem tak pierwszy raz, a gram na sprzęcie już pół roku.
Program od amd wywala jakieś komunikaty. Co tu się dzieje?

setup:
johnny_tsunami - Grając od premiery pierwszy raz zawiesiło grę po chwili resetując mi...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-06 192543

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek_januszy: zabijaj od razu po aplikacji. w sensie z 1-2 sekundy przed zabiciem dawaj w żyłę. zaczaj się z strzelba w ciemnym zaułku jak ćpun na głodzie, dajesz po kablach i od razu od tyłu gnoja walisz.

jak za szybko uciekają to polecam brenki
  • Odpowiedz
#rozdajo #gry #pc #battlefield6

Kupiłem Battlefield 6 jakiś czas temu, żeby pograć z kuzynem. Niestety los miał inne plany ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Kuzyn wpadł w nieszczęśliwy wypadek, oszczędzę wam może szczegółów, ale w skrócie: wylądował w szpitalu na kilka tygodni, operacja, rehabilitacja, dramat… jego zdrowie jest teraz najważniejsze, więc wspólne granie musiało zejść na dalszy plan.

Przez to wszystko trochę odechciało mi się grać
Dogecoin - #rozdajo #gry #pc #battlefield6

Kupiłem Battlefield 6 jakiś czas temu, że...

źródło: bf6

Pobierz
  • 311
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam trzy pytania odnośnie #battlefield6 #bf6

1. Czemu szturmowiec ma mniej amunicji niż inne klasy i czy da się to jakoś zwiększyć?
Jak wezmę karabin B36 to mam 31/62 ammo, a Kord już 31/93

2. Czy istnieje tu normalna przeglądarka serwerów jak to było w BF4 lub BF1?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek_januszy:
1. nie ma mniej. jak masz dwie główne bronie to wtedy jest podzielona, w sensie jak masz karabin i strzelę. wywal strzelbę i będziesz miał więcej. a czemu tak, bo strzelba jest za mocna.
2. w pewnym sensie istnieje. community -> browse servers. ale tam mało ludzi gra bo domyślnie jest matchmaker jak w codach a tu sa głownie serwery modowane
3. z matchmakera? nie. ale on nie powinien
  • Odpowiedz
  • 1
@mirek_januszy bo grałeś albo grasz z botami.
Jakiś czas temu zmienili i zabicie bota się nie liczy do statystyk. Ale zginiecie od bota już się liczy, więc jak zabijesz 20 botow i dwa razy one Ciebie to Ci grę policzy jako 0 kille i 2 zgony

Pewnie od tego
  • Odpowiedz
Zagrałem już chyba z 6 gier i żadna nie była wyrównana. Za każdym razem jeden team dominuje. Nie wiem jak było w poprzednich wersjach, ostatni raz grałem chyba w BF1 i wydaje mi się, że tam było rzadziej takie dominowanie

#battlefield6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach