Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
"To nasza wina". Twórcy Battlefield 6 biją się w p----i po katastrofalnym patchu

Wyciągajcie palniki i klucze francuskie będą potrzebne. Zamiast zimowej zabawy, gracze dostali festiwal błędów, a deweloperzy muszą teraz gasić pożar.
z- 2
- #
- #
- #
2
Koniec "cyrku" w Battlefield 6! Znienawidzona skórka zmieniona

Zmyj ten uśmiech z twarzy. Dosłownie.
z- 4
- #
- #
- #
- 2
@tler: Kurde myślałem, że tylko ta nowojorska xd
Grając od premiery pierwszy raz zawiesiło grę po chwili resetując mi kompa XD
Coś nie tak z nowymi łatkami w bf6? dodatkowo spadły fps-y, gdzie paradoksalnie afterburner pokazuje tyle samo ¯\(ツ)/¯
Mam nowego chiefteca 700w i w kombinacji z resztą setupu miałem tak pierwszy raz, a gram na sprzęcie już pół roku.
Program od amd wywala jakieś komunikaty. Co tu się dzieje?
setup:
Coś nie tak z nowymi łatkami w bf6? dodatkowo spadły fps-y, gdzie paradoksalnie afterburner pokazuje tyle samo ¯\(ツ)/¯
Mam nowego chiefteca 700w i w kombinacji z resztą setupu miałem tak pierwszy raz, a gram na sprzęcie już pół roku.
Program od amd wywala jakieś komunikaty. Co tu się dzieje?
setup:
źródło: Zrzut ekranu 2025-12-06 192543
Pobierz- 0
@10129: nie, wszystko w stocku
@johnny_tsunami: Dzisiaj gralem pierwszy raz po tej aktualizacji, pierwszy raz mi wywalilo gre na koniec rundy przy przegranych 295 godzinach od premiery
Jak wbić to zasrane wyzwanie "Szturmowiec 1"
Zabiłem na adrenalinie chyba z 15 graczy i policzyło tylko jednego xD
#battlefield6
Zabiłem na adrenalinie chyba z 15 graczy i policzyło tylko jednego xD
#battlefield6
źródło: 1000000170
Pobierz@mirek_januszy: zabijaj od razu po aplikacji. w sensie z 1-2 sekundy przed zabiciem dawaj w żyłę. zaczaj się z strzelba w ciemnym zaułku jak ćpun na głodzie, dajesz po kablach i od razu od tyłu gnoja walisz.
jak za szybko uciekają to polecam brenki
jak za szybko uciekają to polecam brenki
3
Battlefield 6 naprawia to, co graczy bolało najbardziej. Pełna lista zmian 1.1.3

Trzecia faza 1. Sezonu startuje 9 grudnia. Zima nadchodzi, a z nią wyczekiwane poprawki audio i hitboksów.
z- 3
- #
- #
- #
- 0
Gra ktos w battlefield 6, szukam kogos z kim moglbym pograc. Moj nick Mr_B0M #battlefield6 #gaming #gry
@bom pc czy konsola?
- 0
@seniorwykopek: pc
- 953
#rozdajo #gry #pc #battlefield6
Kupiłem Battlefield 6 jakiś czas temu, żeby pograć z kuzynem. Niestety los miał inne plany ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Kuzyn wpadł w nieszczęśliwy wypadek, oszczędzę wam może szczegółów, ale w skrócie: wylądował w szpitalu na kilka tygodni, operacja, rehabilitacja, dramat… jego zdrowie jest teraz najważniejsze, więc wspólne granie musiało zejść na dalszy plan.
Przez to wszystko trochę odechciało mi się grać
Kupiłem Battlefield 6 jakiś czas temu, żeby pograć z kuzynem. Niestety los miał inne plany ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Kuzyn wpadł w nieszczęśliwy wypadek, oszczędzę wam może szczegółów, ale w skrócie: wylądował w szpitalu na kilka tygodni, operacja, rehabilitacja, dramat… jego zdrowie jest teraz najważniejsze, więc wspólne granie musiało zejść na dalszy plan.
Przez to wszystko trochę odechciało mi się grać
źródło: bf6
PobierzMam trzy pytania odnośnie #battlefield6 #bf6
1. Czemu szturmowiec ma mniej amunicji niż inne klasy i czy da się to jakoś zwiększyć?
Jak wezmę karabin B36 to mam 31/62 ammo, a Kord już 31/93
2. Czy istnieje tu normalna przeglądarka serwerów jak to było w BF4 lub BF1?
1. Czemu szturmowiec ma mniej amunicji niż inne klasy i czy da się to jakoś zwiększyć?
Jak wezmę karabin B36 to mam 31/62 ammo, a Kord już 31/93
2. Czy istnieje tu normalna przeglądarka serwerów jak to było w BF4 lub BF1?
@mirek_januszy:
1. nie ma mniej. jak masz dwie główne bronie to wtedy jest podzielona, w sensie jak masz karabin i strzelę. wywal strzelbę i będziesz miał więcej. a czemu tak, bo strzelba jest za mocna.
2. w pewnym sensie istnieje. community -> browse servers. ale tam mało ludzi gra bo domyślnie jest matchmaker jak w codach a tu sa głownie serwery modowane
3. z matchmakera? nie. ale on nie powinien
1. nie ma mniej. jak masz dwie główne bronie to wtedy jest podzielona, w sensie jak masz karabin i strzelę. wywal strzelbę i będziesz miał więcej. a czemu tak, bo strzelba jest za mocna.
2. w pewnym sensie istnieje. community -> browse servers. ale tam mało ludzi gra bo domyślnie jest matchmaker jak w codach a tu sa głownie serwery modowane
3. z matchmakera? nie. ale on nie powinien
@mirek_januszy bo grałeś albo grasz z botami.
Jakiś czas temu zmienili i zabicie bota się nie liczy do statystyk. Ale zginiecie od bota już się liczy, więc jak zabijesz 20 botow i dwa razy one Ciebie to Ci grę policzy jako 0 kille i 2 zgony
Pewnie od tego
Jakiś czas temu zmienili i zabicie bota się nie liczy do statystyk. Ale zginiecie od bota już się liczy, więc jak zabijesz 20 botow i dwa razy one Ciebie to Ci grę policzy jako 0 kille i 2 zgony
Pewnie od tego
Od jakiegos tygodnia, moze dwoch w #battlefield6 na PC
czesto gra (praktycznie zawsze w menu albo jak wybiore gre) wyskakuje bez bledu do pulpitu
Macie tez tak?
#battlefield
czesto gra (praktycznie zawsze w menu albo jak wybiore gre) wyskakuje bez bledu do pulpitu
Macie tez tak?
#battlefield
@wyjalowiony: u mnie też nie, pisze z najnowszego iPhona
- 0
@saif3r: dzięki, miałem nadzieję że się obejdzie bez reinstalki :D.
- 1
- 0
@ElCidX: nie
- 1
Fajnie się lata tymi strike samolotami. Jak się dobrze namierzy to można robić dobre serie
#battlefield6 #bf6
#battlefield6 #bf6

Miraski, jako iż jest okres testowy BF6, to szukam ekipy to pogrania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dopiero zaczynam, więc jestem noob (。◕‿‿◕。). Szukam kogoś do pogrania wieczorami, bez spiny, tak 4fun. Platforma STEAM( ͡° ͜ʖ ͡°).
#battlefield6 #battlefield
#battlefield6 #battlefield
- 0
@TheMrSweap: Dodam dzis :)
@fragserv_zbanowany: Jak chcesz to zawsze można się na discordzie jakimś zgadać i coś pograć( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
- 0
Zagrałem już chyba z 6 gier i żadna nie była wyrównana. Za każdym razem jeden team dominuje. Nie wiem jak było w poprzednich wersjach, ostatni raz grałem chyba w BF1 i wydaje mi się, że tam było rzadziej takie dominowanie
#battlefield6
#battlefield6
Jak coś to jest darmowy tydzień w #battlefield6
Polecam spróbować - ja nigdy nie lubiłem BF za bardzo, czasami pograłem z ekipą, a w to oram od premiery, zachęcony betą.
Zdaje się na wszystkie platformy.
#xbox #gry #gryzadarmo
Polecam spróbować - ja nigdy nie lubiłem BF za bardzo, czasami pograłem z ekipą, a w to oram od premiery, zachęcony betą.
Zdaje się na wszystkie platformy.
#xbox #gry #gryzadarmo
- 0
To to już jest zwykłe p-------------e się xDD
#battlefield6
#battlefield6
źródło: image
Pobierz@Cenwargh dobrze że myszki można używać, na myszce też mogą być wgrane
@greedy_critic: no nie do końca można, jak łączę się przez RDP i odpalam BF6 to myszką nie można ruszać, tylko wasd xd
- 2
Jak ominąć to Qówno ?
Niema tych > (Secure Boot) "BIOS Mode" lub "CSM/UEFI"
#battlefield6 #steam #gry #battlefield
Niema tych > (Secure Boot) "BIOS Mode" lub "CSM/UEFI"
#battlefield6 #steam #gry #battlefield
źródło: B6
Pobierz






















Gdzie szukac niedzielnych graczy? Samemu to nudno. Na discord to jakies oszolomy ;)