Powiem wam ze te dobieranie drużyn w tym battlefieldzie 6 to naprawdę jest ciekawe. Lore multiplayer przez opowieści towarzyszy z open mic lepszy niż fabuła kampani. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #battlefield #battlefield6 #heheszki
Pepege - Powiem wam ze te dobieranie drużyn w tym battlefieldzie 6 to naprawdę jest c...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, przyznam, że gra mi się miodnie. Szczególnie na hardcorze.

Ale nie jest idealnie.

Bałagan w menu, mapki są fajne, ale nie świetne, farmy botów, mało statystyk, brak możliwości zmiany baby na chuopa we wsparciu i techniku.

#battlefield #battlefield6
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YouGotThis10: Niby jakaś meta zawsze była, ale mam wrażenie, że gdzieś od 2 sezonu pierwszego Warzone przygłupy nie robią nic innego poza kopiowaniem od spoconych i autystycznych "content creatorów" zamiast ustawić pod siebie.
  • Odpowiedz
Gra ktoś w #battlefield6? Jak wrażenia - godny następca bf3/4. Warto kupić czy czekać na ewentualne promocje na święta (o ile będą)?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O co chodzi z tym bloomem przy strzelaniu?
Gracze chcą, aby strzelanie było bardziej laserowe jak w CoDzie?
I tak gra jest mega szybka.

Jeśli zrobią z tego większego CoDa, to zrobię wszystko, aby zwrócić grę.

We
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: Empire State, Manhattan, King's Battery (to to jest dopiero raj dla spawn camperów) to są wszystko małe mapy, a jak grasz z idiotami którzy przyszli sobie postrzelać, a nie wygrać mecz, to problem jest też na New Sobek. Wewnątrz budynków tam musiałbym mieć oczy dookoła głowy, bo przeciwnicy rozłażą się po wszystkich pomieszczeniach jak karaluchy. Punkt C na Liberation Peak to też jest niezła patologia designu.

Właściwie jedyną grywalną,
  • Odpowiedz
@lajt2: nie, grałem od czasów PSX na gamepadach w shootery i nauczyłem sie je niezłe obsługiwać, na tyle dobrze ze celowanie nie sprawia mi problemu. Aktualnie gram na PC, myszka i klawiatura i tak samo nie sprawia mi to problemu ale granie padam jest dla mnie czasami wygodniejsze, nie odczuwam tak zmęczenia jak przy K+M. Jesli chodzi Ci o skilla i co jest lepsze to odpowiem, wiadome ze K+M ale
  • Odpowiedz
Czy posiadając BFa 6 (kupionego na PC na EA) mogę połączyć z kontem na Xboxie i grać na Xboxie?
Chodzi o to że na PC zdarza się że złapie delikatne spadki fpsow, strasznie to zaczyna denerwować.
PS słabym jestem konsolowcem

#battlefield6 #bf6 #xbox #gamepass #gry #pc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@SgtPepper1942 Jeszcze robią te z-----e mapy gdzie Cię koszą od razu na respie. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale w-------a mnie prawie zawsze na jakieś serwery z wysokim pingiem.
  • Odpowiedz
@greedy_critic: w szoku byłem jak ogarnąłem jakie małe mapy są w cod bo6 i jak szybko się biega (podwójny sprint jest, wtf xd). Co 10 sekund się umiera. Tempo jak TDM na Rust w cod mw 2. Rzucasz granat w losowym kierunku i masz 30% szansy że kogoś zabijesz xddd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soczi: we właściwościach gry na Steamie w zakładce DLC odznacz wszystkie pozycje ze słowem "znacznik" w nazwie i zniknie.
  • Odpowiedz
Oglądam materiały z rozgrywki multiplayer i bazując na nich, to wszystko wygląda jak Call of Duty z pojazdami, a nie Battlefield. Klaustrofobiczne mapy, bardzo szybka akcja, brak możliwości zaplanowania jakiegoś ciekawego ataku po wolnej przestrzeni. No słabo, a chciałem kupić.

Poczekam na Black Friday albo zimową wyprzedaż na steam i może do tego czasu pojawią się jakieś mapy, które bardziej odpowiadają naturze tej serii.

#battlefield6 #battlefield #gry
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach