#battlefield #battlefield6 #pcmasterrace
kurde. BF6 zainstalowany na SSD, szybki nmet w Play, na serwerze EA, wszystko poustawiane jak trzeba. Kampania bez zawiechy. Multi jak zawsze po 15-20 minutach zawiesza PC. Nie mam już do tego guano siły. Na foru EA tez mają ludzie od miesięcy taki sam problem i zero rozwiązania
szlag by to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak masz zainstalowany w systemie obok Javelina inny AntiCheat (zainstalowany wraz z inna gra) lub AntiVirus, to może dochodzić do sytuacji, ze oba próbują odczytać ten sam plik co skutkuje zawieszeniem się systemu. Dzieje sie tak w przypadku urządzeń USB jak klawiatury, myszki, sterowniki RGB itp. AntiCheat traktuje niektóre sterowniki jako niebezpieczne ioraz koliduje z innymi programami które np. monitorują i wpływają na inne procesy np. Antywirus.
  • Odpowiedz
Nie jest źle, ale do BF1 nie ma podejścia według mnie pod względem gameplay-u i klimatu. Mapy miejskie słabe, zwykła nawalanka na klawiaturze, mało jest takich otwartych map jak np. Pustynia Synajska czy Blizna Saint-Quentin z BF1. No i te postacie jak z Fortnite. BF1 miał mroczny wojenny klimat, a tutaj bardziej to przypomina BF2042 niż BF3/4, gdzie udało się zachować ten militarny styl w grze osadzonej w czasach współczesnych.
#battlefield6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nateusz1: efekty wszystko ładne, dużo chaosu, ale najbardziej mnie razi dźwięk wystrzału broni. W bf1 jak strzelałeś z czego kolwiek to wiedziałeś że to ma p-----------e, a martini henry to już poezja. A w bf6 jakbym grał w fortnite
  • Odpowiedz
Czyli co mialo byc do wyboru open/closed weapons a wyglada na to ze wszystkie tryby sa open tylko na saaamym koncu jest do wyboru closed, niezle to robia oszusci, forsują te open bronie tylko po to zeby wiece skinow sprzedać, marketingowcy ostro im to przycisneli chyba
#gry #battlefield6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Firma warta miliardy nie potrafi zrobić testów czy co?!! xd ten chłam nie działa na ich własnej aplikacji czy to już standard w tych czasach??
Specjalnie pobrałem wcześniej żeby po robocie spędzić przyjemnie parę godzin i mi zesr@li piątek i premierę, zrobiłem już zwrota, nie będę robił żadnych fikołków, reddit już zalany tematem i ponowna re-instalacja nie pomaga jak piszą.. ehhh tylko mi nie piszcie że po co kupowałem, a to po
johnny_tsunami - Firma warta miliardy nie potrafi zrobić testów czy co?!! xd ten chła...

źródło: krnhbgt5lbuf1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Getmano: Pograłem chwilę i przełączyłem na angielski bo nie dało się słuchać. W ogóle SI wrogów jak i sojuszników to jest nieporozumienie lekkie, chociaż widziałem gorsze kaszaloty jak np. CP2077
  • Odpowiedz