#battlefield6 Czy tylko mi się wydaje, że BF6 totalnie zatracił ducha BF?

Totalnie nie widać tutaj klas - nikt nie leczy, skrzynek z amunicją nie ma. Wszystko takie miałkie - biegnij i giń.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nienagrani_PL: Jako fan serii - no tak średnio bym powiedział. To bez wątpienia bardzo solidny FPS i w tym roku nic lepszego już raczej nie wyjdzie z tego gatunku, jednakowoż dużo brakuje tej grze do poprzednich udanych odsłon serii. Podkreślam słowo "udanych". Z nowszych udane były BF3, BF4, BF1 i BFV (no ten ostatni to zdania są podzielone, ale było tam trochę fajnych rozwiązań).

Największą bolączką są BARDZO, BARDZO złe mapy
  • Odpowiedz
@Khaine: Te słabe mapy nie tylko powodują znudzenie, ale dodatkowo przez mały rozmiar powodują zmęczenie/wypalenie bo człowiek jest przebodźcowany - wszystko dzieje się bardzo szybko i bardzo często jest tak, że po zabiciu wroga po sekundzie ktoś nas zabija od tyłu. To zawsze w bfie występowało, ale tutaj wydaje się nagminne.

Na zamkniętych broniach to nawet nie da się grać bo prawie same boty na serwerze, zastanawiam się czy to
  • Odpowiedz
Ja: dostaję kulkę. Kilka metrów przede mną zatrzymuje się czołg wroga, co najmniej 2 snajperów jest wcelowanych w to miejsce, z pobliskiego budynku wysuwają się lufy wrogów. Wciskam spację.

Mój teammate z 200IQ:

( ͡º ͜ʖ͡º)
#battlefield #battlefield6 #gry #heheszki
greedy_critic - Ja: dostaję kulkę. Kilka metrów przede mną zatrzymuje się czołg wroga...

źródło: image_picker_1EE68607-4639-454A-B8F0-E5D1265BE2C9-28306-000003333CB2AED4

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield6 #battlefield #gry
Gram już tydzień. I tęsknię za czymś czego nie rozumiem. Za poprzednimi BF
Wkurzają mnie w BF6 boty. Z ludźmi ma się jakieś szanse tutaj boty są czasami tak podręcone, że wystarczy wychylić łeb. Co ciekawe to zauważyłem, że jak nawet się ukryję za przeszkodą zza której mnie nie powinno być widać to i tak bot mnie rozwala. Tak samo już wspominałem, ze
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pomysł na nowy tryb gry w Portalu w #battlefield6 Mianowicie, przeniesienie swego czasu słynnego trybu “Derby” z SA-MPa. Gracze spawnuja się w jeepach/quadach na arenie wysoko w powietrzu stworzonej z labiryntu ścieżek. Ich zadanie to wyeliminować pozostałych poprzez spychanie ich z ramp. Wygrywa ostatni pozostały na arenie (np każdy ma max 5 spawnów - „żyć na mecz)
#sanandreas #samp #gry
lukas12x - Mam pomysł na nowy tryb gry w Portalu w #battlefield6 Mianowicie, przenies...

źródło: IMG_1548

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukas12x: tylko pamiętaj, że jest zakaz makro na tanka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam, jak na tej mapie się stunów uczyłem pod klanówki eh
  • Odpowiedz
#battlefield #battlefield6
BF6.
Ta gra przypomina nowego CODa ale zrobiona w taki sposób jakby twórcy słuchali tylko i wyłącznie fanów serii Battlefield.
Poprawili to co spaprali w poprzedniej serii ale zapomnieli o dużych mapach, pojazdach itd.
Gra się dobrze, zawartość jakaś jest ale brakuje tego co odróżnia BF od CODa. Swego czasu w COD był tryb Wojna Naziemna i ten tryb przypomina mi tego BFa z tym że
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Battlefield 6 jest niegrywalny. W branży ta jednostka jest znana jako DOT/TC 407.
Cysterna, zazwyczaj wykonana ze stali nierdzewnej, używana do transportu chemikaliów, takich jak wodorotlenek sodu i wiele innych substancji żrących.
Sądząc po tabliczce z tyłu, ten pojazd przewozi kod UN 1203, czyli benzynę. Nie wiem, w jakim świecie żyje Tadżykistan, ale nigdy nie przewoziłbyś benzyny w jednostce DOT/TC 407, do tego właśnie służy DOT/TC 406. Zapłaciłem za to 300zł?
greedy_critic - Battlefield 6 jest niegrywalny. W branży ta jednostka jest znana jako...

źródło: image_picker_437410E7-C51A-47C5-87CC-82B9C3928544-21048-00000274396245DE

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield6 w BF2042 byl tryb solo gdxie można bylo łatwo rozwalać boty i nabijać tym sobie nowe bronie
Nie mogę nic takiego znaleźć w BF6
Co robicie by szybko sobie to nabić? (w BF4 szybko zrobiłem sobie na full wypas jeden maszynowy i ogrywałem nim przez lata)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield #battlefield6
Ktoś mi powie co ja mam zrobić, żeby mi ta gra jakoś działała? bo mnie krew nagła zaleje. Praktycznie co mecz mam wysyp wszystkich ikonek jak na zdjeciu, raz lepiej raz gorzej ale praktycznie nie ma chwili bym miał normalną rozgrywkę, biegnę do przodu to zaraz jebut 10m do tyłu itp. Resetowałem już router 2 razy nawet żonie wyłączyłem wifi w p---u i dalej nic. Neta
Dziambelll - #battlefield #battlefield6
Ktoś mi powie co ja mam zrobić, żeby mi ta gr...

źródło: bf

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#battlefield6 #bf6 Gdzie jest ten tryb Hardcore? Ten co jest w menu głównym z napisem portal?
Bo gram od 3 dni w niby ten hardcore, pisze że niby ma być ograniczone hud itp. A ja czuję jak bym grał w zwykły tryb.
A i są oficjalne serwery od EA? Czy tylko robione przez ludzi?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nice, przywrócili 1000 ticketów na cq
#battlefield #battlefield6

[BFComms] Conquest Update: Ticket Counts Restored 17/10


We've heard your feedback about the recent reduction of Conquest starting tickets and will be reverting the ticket count across all maps to their original launch value of 1,000 and 45 minute timed rounds.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach