@mirko_anonim: Nie potwierdzam. Mieszkam obok samotnej matki 32 lvl obecnie. Już od 3 lat nikt jej palcem nie dotknął. Jak się z nią gada, narzeka, że jak kogoś pozna to jak się przyzna, że ma 2 dzieci to kontakt się odrazu urywa :P Jej były mąż chad 45 lat. To była już jego druga żona. Miał już dwa zawały jeździ starym sztruclem i już ma kolejną dupę studentkę :P Mimo,
  • Odpowiedz
#badoo Spotykałem sie kiedyś pare razy z tego całego badoo i powiem jedno ten portal to kupa gowna odradzam normalnym ludziom mieć tam profil miłego dzionka…
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: moja kobieta ma sporo koleżanek singielek po 30stce, to właśnie głównie te z wybujałym ego, które coś tam już osiągnęły, coś zarobiły, coś przeżyły i generalnie większość facetów jest dla nich "zbyt słaba".

Takiej młodej prawniczce czy lekarce naprawdę ciężko znaleźć faceta, po 30stce, który coś sobą reprezentuje, dobrze wygląda, nie ma nayebane w głowie. Tacy faceci są przeważnie w związkach już, także generalnie obie strony mają ciężko.

Z
  • Odpowiedz
@dlaczego__nie: Bo liczą. Bez tego nawet nie przejdziesz do kolejnego etapu selekcji. Chyba że masz hajs, ale tutaj stwarzasz sobie iluzję relacji. Coś za coś.

Najgłośniej krzyczą o wyglądzie ci którzy:

- nie mają żadnych znajomych oraz,

- pracują zdalnie / nie mają rówieśników w otoczeniu / nie mają kobiet w otoczeniu oraz,

- całymi dniami przesiadują w
  • Odpowiedz
A o co chodzi z tym że tinderówy nie odpisują bo ja nowy? To są jakieś boty czy je trzeba specjalnie zabawiać i się gimnastykować z pisaniem? #tinder #randki #badoo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@G06DbT: XDD a myślałem że na tinderze pójdzie szybciej niż irl ( ͡° ͜ʖ ͡°) no cóż, trzeba będzie znów spróbować irl zagadać
  • Odpowiedz
Może być nawet bezrobotna - mogę ją utrzymywać

@Maxior99: XD zero szacunku do siebie

@razdwatrzy55

czy wykluczacie potencjalnego partnera/partnerke przez wykonywany zawód

tak. Nie mam zamiaru obniżać standardu zycia i pajacować dla jakiejś baby zarabiającej najniższą.
  • Odpowiedz
To nie jest śmieszne. Kiedyś zostanie osiągnięta masa krytyczna i rewolucja współczesnych feministek zje własny ogon. powstaną androidy do dymania i baby staną się zbędnym CO2 na planecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jak nie podejmiesz drastycznych działań teraz to za kilka lat będzie jeszcze gorzej


@mirko_anonim: To jest kwestia mentalu - zadaj sobie pytanie czy na pewno to Ty już teraz chcesz mieć kobietę, dom, dziecko i jesteś w stanie dla tej kwestii schować swój honor do kieszeni + jesteś w stanie zaakceptować WIELE u kobiety byleby tylko z nią być i tworzyć związek.

Jeśli tak jest, to ja w to nie wnikam i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 8
Anonim (nie OP): @Dietetyq: mordo ale wy mylicie przyczyne ze skutkiem. Zawsze słyszę, że jestem desperatem więc nie mam kobiety ale nikt nie pomyśli że to jest efekt końcowy bo poświęciłem dużo czasu na swój rozwój i nic to nie dało. Byłem pozytywnie nastawiony, otwarty, wychodziłem ze strefy komfortu + od lat nic się nie zmienia = danie sobie spokój/narzekanie. I ty widzisz tylko to końcowe narzekanie i wystarczy
  • Odpowiedz
@WielkiNos: o lol, już nawet się nie kryją z pluciem na białych facetów. Ten świat szybko upadnie i skończy się jak zawsze - atmosfera w kotle się zagęszcza, temperatura rośnie i w końcu nastąpi nieuniknione. Mam nadzieję że ręce rewolucji dorwą również mocodawców tego pięknego planu
  • Odpowiedz
@mati1990: to czego oczekujesz? Że taka dziewczyna, prawdopodobnie z jakiegoś kraju w którym ten sport jest bardziej popularny, przyjedzie do twojej piwnicy umieszczonej na szczycie wieży i niczym w baśni uwolni cię z paszczy Januszeksu?
  • Odpowiedz