Wpis z mikrobloga

Podsumowanie dwóch miesięcy z #tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moj osobisty rekord, coś około 30 matchy przez ten okres miałem + 21 lajków na ten moment. Raz kupiony tinder plus i trzy razy kupiony boost.

Trzy możliwości spotkania od razu na segzy: dwie 18'latki i jedna 22 latka

Każda zbyt daleko dla mnie i jak na mój czas :| To jest coś co zauważyłem, poziom lasek chętnych na mnie rośnie wraz z kwadratem odległości ode mnie. Bo w pobliżu nie ma nic albo ghostują zaraz.

Z pierwszą 18'stką umówiliśmy się na segzy w samochodzie w połowie drogi w pewnym mieście. I wszystko było by fajnie, gdy zaczeliśmy rozmawiać o swoich fantazjach, wyszło wtedy, że typiara jest strasznie niedotykalska. Nie lubi jak się jej dotyka cycków + mase innych ograniczeń. Mimo że mega szczupła fajna laska z niej, takie 7-8/10 to była mega zakompleksiona. I to do tego stopnia, że jak drążyłem temat tego co mogę a czego nie i dlaczego to tylko wpędziłem nią w większe kompleksy i odstraszyłem (_ ) Jakbym to inaczej rozegrał to miałbym segzy z super laską a tak #!$%@?łem ()

Druga 18'stka 8/10, żadnych problemów, otwarta na spotkanie w wiadomym celu. Powód braku? Za daleko....I to dużo za daleko.

22 latka, również mocne 8/10 chuda jak lubię. Otwarta na spotkanie jak te wcześniej. Powód braku segzów? Dość daleko ale nie na tyle by nie próbować pojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz się umówiliśmy, to godzina jej nie pasowała, za drugim razem jak się umówiliśmy to mnie znowu godzina nie pasowała + trafiłem na bardzo intensywny okres w pracy gdzie nawet urlopu by mi nie dali. I tak to wygasło.

Samych rozmów z laskami było więcej, w pewnym momencie nie zauważyłem, jak sam jedną z ghostowałem przypadkiem. Największym problemem są laski z okolicy. Praktycznie zerowe zainteresowanie lasek z okolicy i większe zainteresowanie im dalej są laski ode mnie, no ja #!$%@?, od czego to zależy???

Aktualna sytuacja:

poznałem 16'latke na 6obcy z którą mam kontakt jakiś czas, też chętna i otwarta na spotkanie w wiadomym celu, ale problemem jest jak zwykle odległość. Chociaż może uda mi się tu coś wykombinować. Gadamy codziennie, tak lubi ze mną pisać, że jak nic do niej nie pisze, to sama do mnie zagaduje, więc jest mocno wkręcona w moją osobę. Jest więc duża szansa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otwarcie gadamy już o ruchaniu.

22 latka z gdańska 7/10 (z twarzy nawet 8/10) poznana na pinderze z którą też piszemy codziennie i też jest dosyć we mnie wkręcona, ciągle mnie próbuje zapraszać a ja jej tylko obiecuje że w końcu przyjadę i mam nadzieję, że w końcu serio przyjadę...

23 latka z datezone, chętna na segzy w samochodzie i, o dziwo, za darmo, bo na tym portalu akurat zawsze szukam płatnych opcji. No i ona jest z mojego miasta.

Także kolejność będzie prawdopodobnie taka: najpierw ta 23 latka, potem 22 z gdańska a potem ta gówniara na końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale szczerze, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to i tak cykam się na myśl nad darmowymi segzami bo czuje wtedy presje. Jednak chciałbym by mój pierwszy raz był za pieniądze, bo wtedy nie czułbym takiej presji. I z tym mam właśnie dodatkowy problem.

Miałem też do niedawna mikro kontakt z dwiema innymi 18'latkami na tinderze....ale zghostowały mnie. Czemu? Bo były z mojego miasta, a prawo pożądania mówi, że nie może się mną zainteresować nikt z okolicy.

Nie wiem, muszę coś zmienić, bo nigdy nie straciłem tyle okazji.

#badoo #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #seks
  • 20
Raz kupiony tinder plus i trzy razy kupiony boost.


@Pralko-suszarka: wez juz sobie kup golda na allegro od oficjalnego sklepu allegro

trafiłem na bardzo intensywny okres w pracy gdzie nawet urlopu by mi nie dali. I tak to wygasło.

chłop urlop na spotkanie chciał brac nono, w sumie raz pisalem z laska co wziela urlop, zeby pogadac z bylym ktory ja zdradzil ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a
Póki nie ma spotkania z ruchaniem to nie ma czym się jarać bo jak sam dobrze wiesz możesz kręcić laskę miesiąc a ona się rozmyśli w dniu spotkania. Sam to przerabiałem to wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CloudSpanner: Wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale już sam fakt, że mam POTENCJALNIE co raz więcej okazji pokazuje pewien progress jakby nie patrzeć ( ͡°
@janburner: @JeffreyLebowski nie mówię nigdy wprost. W pierwszej kolejności zaczynam luźną rozmowę o głupotach i jeśli laska też się wyluzuje i złapiemy już jakiś tam vibe, to wtedy zaczynam robić aluzje, dwuznaczne wypowiedzi o sprawach łóżkowych by sprawdzić jej reakcję. Ważne, by wszystko robić w formie żartu, przenośni, ważne też by nadać wypowiedzi wcześniej jakiś kontekst, tak by nie sprawiała wrażenia nagłej zmiany tematu czy coś w tym stylu (
wtedy zaczynam robić aluzje, dwuznaczne wypowiedzi o sprawach łóżkowych by sprawdzić jej reakcję. Ważne, by wszystko robić w formie żartu,


@Pralko-suszarka: bardzo dobre podejście, ale strategię należy zmienić na spotkaniu. W pewnym momencie trzeba zrobić się stanowczym i po prostu zacząć ją całować, dotykać rozbierać. Jest duża szansa że ona już jest gotowa, pokaż jej że potrafisz przejąć pałeczkę i masz pewność siebie. Jeśli to pomyłka i ona nie chce, to
@Pralko-suszarka: no tak, ale były po prostu bardziej zdeterminowane od tych mieszkających blisko, gdzie im podobne z daleka zostały odfiltrowane wcześniej. Zwyczajnie za mało użytkowników jest w takich miasteczkach. Za to już w Gdańsku byłoby jak ręką odjął, a nie wspominając nawet o Warszawie. ¯\(ツ)/¯
@siurasek: niczego nie rucham. A przynajmniej jeszcze nie teraz. Możliwość ruchania a faktyczne ruchanie to nie to samo.

Cóż, nie wyglądam jak 30 latek ( ͡° ͜ʖ ͡°) pod względem wyglądu bliżej mi do 20 latka. Wyglądam absurdalnie wręcz młodo jak na swój wiek.