Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu się nad tym zastanawiam i musimy rozsupłać tą zagadkę raz na zawsze.
Wyobraźcie sobie grupę typowych koleżaneczek, wiecie, takich popijających proseczko w modnych knajpach, atrakcyjnych karierowiczek , korpo / prawniczki / lekarki.

Jedna z nich przyprowadza faceta żeby go przedstawić resztę. Co stanowiłoby największy kvrwa przegryw, fuckup i kompromitację tej laski przed jej koleżaneczkami, w kontekście jej nowego faceta?

Ja, jako doświadczony życiem mężczyzna, mający za sobą wiele relacji czysto seksualnych jak i poważnych związków, uważam, że jednak ROBOL to ostateczny kvrwa GAME OVER w dzisiejszych czasach.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #tinder #randkujzwykopem #badoo

KTÓRE Z PONIŻSZYCH?!

  • poniżej 180 cm, brzydka morda, mieszka z ojcami 60.0% (192)
  • ROBOL (pracownik fizyczny) 40.0% (128)

Oddanych głosów: 320

  • 42
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: robol moze awansowac (przynajmniej w teorii) a niski nie urosnie, wiec wiekszym przegrywem dla kobiety byloby miec niskiego faceta. No chyba, ze jej kolezanki by wiedzialy, ze ona go zdradza z wysokim przystojnym robolem, a niski lekarz/programista dostarcza tylko pieniadze. Jest mnostwo programistow samotnych na rynku, a jakos lekarki i prawniczki sie na nich nie rzucaja.
  • Odpowiedz
  • 0
robol moze awansowac (przynajmniej w teorii) a niski nie urosnie, wiec wiekszym przegrywem dla kobiety byloby miec niskiego faceta. No chyba, ze jej kolezanki by wiedzialy, ze ona go zdradza z wysokim przystojnym robolem, a niski lekarz/programista dostarcza tylko pieniadze.


@przegryw162cm: niestety szefie, ale taki mezalians nie zaistnieje w tym uniwersum żeby atrakcyjna wykształcona kobieta dawała robolowi. Kiedyś, za pokolenia boomerów może tak, ale już od późnych millenialsów to nie ma
  • Odpowiedz
  • 5
wiadomo że poniżej 180 to nie facet.

A robol może mieć ponad 180 i np. kurs spawacza a wtedy jest giga chadem z automatu.


@Adruns: spawacz to nadal zwykły robol, a nie żaden giga chad. Na dodatek robol degradujący swoje zdrowie rakotwórczymi oparami spawania i niszczący swoje ciało, kręgosłup przebywaniem w jednej, niewygodnej pozycji godzinami.

Atrakcyjne, wykształcone kobiety w ogóle nie rozróżniają roboli na zasadzie ich specjalizacji (jeśli tak to można
  • Odpowiedz
ale taki mezalians nie zaistnieje w tym uniwersum żeby atrakcyjna wykształcona kobieta dawała robolowi


@LezliNilsen: mezalians to jest zwiazek z robolem

małżeństwo lub związek z kimś nieodpowiednim, dawniej: małżeństwo z osobą niższego stanu lub bez majątku;


https://sjp.pl/mezalians

a ja pisze o dawaniu kapska, co zajdzie, jesli robol jest odpowiednio wysoki i przystojny z ryja, a programista/lekarz niski bedzie zapierd@lał na pieniadze w pracy
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: gdyby tak było to niscy i pracownicy fizyczni by nie byli w związkach. Wiadomo że każdy sobie wyobraża przyszła partnerkę jako szczupła piękna i uczciwa. A kobiety chcą wysokich przystojnych i zaradnych. Tyle że życie to nie bajka i ludzie łącza się w pary nie tylko z ideałem.
Bez sensu jest ten post bo tylko pustaki by śmiały się czy to z robotnika czy niskiego.
  • Odpowiedz
  • 4
a ja pisze o dawaniu kapska, co zajdzie, jesli robol jest odpowiednio wysoki i przystojny z ryja, a programista/lekarz niski bedzie zapierd@lał na pieniadze w pracy


@przegryw162cm: nie zaistnieje coś takiego. Wykształcona i atrakcyjna nigdy nie da dupy robolowi. Nie istniają w Polsce tak przystojni robole żeby atrakcyjność faceta przykryła jego ROBOLski przegryw.

W stanach może takie coś wystąpić, nie w Polsce. My jesteśmy generalnie brzydcy, a robole zaorani pracą fizyczną
  • Odpowiedz
  • 2
@przegryw162cm: no to tutaj możemy się zgodzić, tylko tak jak napisałem, to zaburza ogólnie trend dyskusji, bo bierze pod uwagę jakieś jednostkowe przypadki w skali kraju, czyli generalnie tak jakby zjawisko w ogóle nie istniało. To byłby błąd statystyczny, a nie nawet jakaś rzadkość.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: tak, zgadzam sie, ze w ekstremalnie rzadkim przypadku, jesli robol bedzie wysoki i dobry z ryja (a ponadto praca fizyczna odbije sie pozytywnie na jego sylwetce) to ma szanse na seks (a NIE na zwiazek malzenski bez intercyzy) z ladna pania prawnik/lekarz.
  • Odpowiedz
  • 1
Znam lekarkę, która ma chłopa kuriera (czyli robol za kółkiem) i by mnie to dziwiło gdyby nie to, że ten chłop jest po prostu wysoki, przystojny i dynamiczny.


@CloudSpanner: nie wierzę, chyba, że boomerzy, bo ja bardziej piszę o późnych millenialsach i młodszych. U boomerów jeszcze zdarzały się takie absurdy. U wczesnych millenialsów BARDZO RZADKO, u późnych wcale, a u zoomerów to już będzie 1 na milion.
  • Odpowiedz
  • 0
Oboje 30lvl+. Laska z wyglądu przeciętna dlatego myślę, że po prostu odbija sobie swoje kompleksy tym, że ma przystojnego chłopa nawet jeśli jest robolem.


@CloudSpanner: no to szok.

Jeszcze rozumiem ROBOL typu monter klimatyzacji na własny rachunek, pomp ciepła, albo fotowoltaiki, bo tu przynajmniej można zarobić, jakoś skalować swój biznes z czasem. Ale kurier?!

Jezusmaria. Błąd w matrixie.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: robol nigdy nie bedzie dobrze wygladal, bo kiepskie warunki pracy, a dwa w dzisiejszych czasach instagrama dobrze wygladajac szybko znajdziesz lepsze zajecie niz bycie kolchoźnikiem. odrzucajac ten hipotetyczny wybór to uwazam, ze wiekszym przegrywem dla kobiety typu prawniczka/lekarka bedzie przyprowadzenie jakiegos 5/10 programiste20k ze spokojnym usposobieniem niz Oskiego junior klepacz exceli 5k brutto, którego zycie to netflix i imprezy
  • Odpowiedz
  • 1
@CowiekDebil: tylko czekałem aż ktoś to wstawi, supermodel ze stanów jako przykład xD, gdzie w Polsce raz, że takich facetów praktycznie nie ma w ogóle, a dwa, że wśród roboli to tym bardziej :D
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: jak jako wykształcona kobieta zatopilabym się w stereotypach to zdecydowanie obstawiam robola. Jeśli facet jest jakimś monterem czy brygadzista i jest ogarnięty to porobi kursy, inne studia i będzie dążył do tego żeby być jakimś kierownikiem dla innych monterow/robotników. Brzydszy i nie tak wysoki (170-180 to nadal normalny chłop) i inteligentny i wykształcony będzie bardziej pociągający - ale taki facet nie będzie mieszkał z ojcem. Oczywiście wale stereotypami, ale o
  • Odpowiedz