Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiam sie czy warto i czy jezeli tak, to w jaki sposob przekazac w opisie, ze mam fajna stablina sytuacje zyciowa na zasadzie - wlasne auto, mieszkanie i dobra prace z zarobkami trzech srednich krajowych. Nie ma byc to jedyna informacja o mnie, bo jak najbardziej chcialbym to jednie wplesc w opis. Kto przeczyta ten przeczyta, mam swiadomosc, ze sporo osob tego nie robi, ale tez dla wielu opisy sa kluczowe - jak np. dla mnie :)Wiadomo, ze nie chce tego pisac bezposrednio 'no mam to i to i zarabiam X', ale wydaje mi sie, ze dla kobiet moze byc to wazne, ze daje poczucie stablizacji i tez tego chce. Mam okolo 30 lat i chcialbym zalozyc niebawem rodzine i chicalbym jakos to umiejetnie opisac, zeby nie wyjsc na zadawake debila tylko wskazac 'hej, ogarniam zycie' i pokazac jakos taka moja wartosc wskazujac, ze rodzina i zadbanie o nia jest dla mnie wazne (nie mylic o byciu sponsorem, bankomatem) oprocz zdjec (inb4 wiem, ze wiele osob patrzy tylko na foty, ale takie kobiety mnie nie interesuja, szukam stabilnej relacji).

#tinder #badoo #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
Zastanawiam sie czy warto i czy jezeli tak, to w jaki sposob przekazac w opisie, ze mam fajna stablina sytuacje zyciowa na zasadzie - wlasne auto, mieszkanie i dobra prace z zarobkami trzech srednich krajowych.


@mirko_anonim: wystarczy ze napiszesz ze pracujesz w IT xD
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jakby mi kobieta takie rzeczy napisała w opisie, to nawet bym w tym kierunku się nie zbliżał. I jakoś tak wyszło, że jestem właśnie z kobieta, która zarabia o wiele więcej niż ja, co wyszło po jakimś czasie naszej znajomości. Taki lajf. Chyba nie chcesz żeby Twoja kobieta pokochała Twój portfel, a nie Ciebie?