Wszystko
Najnowsze
Archiwum
13
Dropbox business - nie mamy pańskich plików no i co pan nam zrobi?
tl;dr Z firmowego dropboxa uciekły pliki, zanim większość z nich wróciła na swoje miejsce (nie wszystkie) minęło 5 dni a dropbox uważa że nic się nie stało.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1
Mirki potrzebuje pomocy.
Konfiguruje oprogramowanie Bacula do backupów, biblioteka taśmowa została poprawnie wykryta itp.
Chcę dodać taśmy do zdefiniowanych Pool niestety dostaję ciągle takie komunikaty.
Konfiguruje oprogramowanie Bacula do backupów, biblioteka taśmowa została poprawnie wykryta itp.
Chcę dodać taśmy do zdefiniowanych Pool niestety dostaję ciągle takie komunikaty.
Sending label command for Volume "BE0019L6" Slot 2 ...
3304 Issuing autochanger "load slot 2, drive 0" command for vol BE0019L6.- 2
Mirki, czego się teraz używa do backupu Androida kiedy nie ma się custom recovery? :D Posiadam roota. Znacie coś dobrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#android #bojowkaandroid #backup #telefony
#android #bojowkaandroid #backup #telefony
Siemano, pogram duo z ogarniętym ADC. Obecnie S3 w kolejce solo/duo, poprzedni sezon gold. Wymagany ts/skype + mutacja, ale bez żadnych super mocy xD
#leagueoflegends #lol #backup #support #rushbcykablyat
#leagueoflegends #lol #backup #support #rushbcykablyat
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DoomSound: to z plebsem nie gram xD
1
Rekordowy haracz za odszyfrowanie danych

Amerykański uniwersytet zapłacił 28K dolarów (ponad 100K zł) okupu za odzyskanie danych zaszyfrowanych przez ransomware.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
@spysz: scp ? rsync?
- 1
@wytrzzeszcz: nie, wszystko na linux. Maszyna backupu z FreeNAS. scp i rsync odpada - kiepsko jeżeli chodzi o zarządzanie backupem, kopie różnicowe, etc.
Jak na razie używam duplicity...
Jak na razie używam duplicity...
Mirki, jaki program polecacie do robienia backupu całego dysku (w sensie razem z systemem, taki snapshot)? Wymagania to w sumie chyba tylko opcja szyfrowania kopii zapasowej i możliwość włączeni automatycznego tworzenia kopii. #pytanie #backup #programowanie #it #informatyka #software #programy
konto usunięte via Android
- 1
@mwojciechowski jaki system? Na osx time machine po prostu
@mwojciechowski: Z tego co wiem na windowsa najlepszy jest platny Macrium Reflect
@Otsego_Amigo: AOMEI Backupper Standard 4.0.2
Używają go u mnie na firmie ;) Fajny i prosty w obsłudze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Używają go u mnie na firmie ;) Fajny i prosty w obsłudze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@desygnat: sciagnij dropbox. Potem synctoy. I te program bedzie ynchronizowac pliki miedzy jednym folderem a folderem w dropboxie. Tylko bys musial cykl ustawic w harmonogramie zadan
#komputery #backup #informatyka #serwery #serwerownia
Poratuje ktoś domyślnymi hasłami do biblioteki taśmowej Imation L1200? Dostałem toto w spadku, a na necie jest tylko uboga instrukcja i brak jakiegokolwiek supportu. Z firmy Imation odpisali mi, że wsparcie skończyło się w październiku 2015 r. i nawet defaultów mi niby nie mogą dać. Ktoś? Coś? ಠ_ಠ
Poratuje ktoś domyślnymi hasłami do biblioteki taśmowej Imation L1200? Dostałem toto w spadku, a na necie jest tylko uboga instrukcja i brak jakiegokolwiek supportu. Z firmy Imation odpisali mi, że wsparcie skończyło się w październiku 2015 r. i nawet defaultów mi niby nie mogą dać. Ktoś? Coś? ಠ_ಠ
@Tytanowy_Lucjan: Use the following password for logging in as an Admin user: secure
- 0
Mirki, czy znacie jakis sposob jak uchronić dysk zewnętrzny przed #ransomware ? Mam podłączony taki dysk na stałe i regularnie robi mi sie tam backup automatycznie, problem w tym, ze w przypadku ransomware wszystko poleci w p---u. Dodatkowy backup online odpada. #hacking #backup
Mireczki, chcę zakupić dysk zewnętrzny o pojemności 2 TB, żeby służył mi jako backup. W związku z tym pytanie:
Czy kupić dysk:
a) zewnętrzny,
b) wewnętrzny + obudowę
Jeśli
Czy kupić dysk:
a) zewnętrzny,
b) wewnętrzny + obudowę
Jeśli
@Piz-dur: Lepiej wewnętrzny + obudowę. Cenowo wyjdzie podobnie lub minimalnie drożej (obudowa z USB3.0 kosztuje 50zł), ale z doświadczenia wiem, że w takich dyskach najszybciej psuje się elektronika w obudowie, więc w razie czego możesz ten dysk bez problemu wyjąć i nie stracisz danych, a przy "gotowcu" rozkręcenie obudowy wiąże się ze stratą gwarancji, a jak wyślesz dysk do serwisu w razie awarii to danych już nie odzyskasz (chyba, że
- 0
@Dobry_Ziemniak: Mam Hitachi Travelstar w lapku od roku, w sumie to kupię drugi taki sam + tę obudowę i powinienem być zadowolony. Faktycznie, wszyscy polecają dysk + obudowa, zamiast zewnętrznego. Dzieki mireczku ;)
Mireczki,
Czy jest jakis sposob na przeczytanie calej tasiemki w okreslonym drive'ie z poziomu netbackupa? w networkerze jest komenda scanner ale nie moge znalezc odpowiednika w netbackupie.
#backup #netbackup #emc #networker #informatyka #pytaniedoeksperta #pytanie #niewiemjaktootagowac #wiecejtagowniepamietam
Czy jest jakis sposob na przeczytanie calej tasiemki w okreslonym drive'ie z poziomu netbackupa? w networkerze jest komenda scanner ale nie moge znalezc odpowiednika w netbackupie.
#backup #netbackup #emc #networker #informatyka #pytaniedoeksperta #pytanie #niewiemjaktootagowac #wiecejtagowniepamietam
2
Backup i zapewnienie wysokiej dostępności danych

Lektura dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych oraz zapewnienie ciągłości działania wykorzystywanych w organizacji systemów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Mirki, jaką dobrą i darmową chmure do przechowywania plików polecacie? #informatyka #backup
- 1
mirki jaki jest najlepszy sposób na backup danych w telefonie?
niestety nie udało mi się rozwiązać problemu z ekranem blokady więc spróbuję zrobić factory reset (chyba i tak mu się przyda, to już ponad 2-letnie OPO). Chciałbym zrobić to tak żeby po resecie łatwo przywrócić wszystkie ustawienia, kontakty, profile, motywy itd, no żebym nie musiał się bawić w ponowne personalizowanie wszystkiego przez parę godzin. Da się tak? ;)
#android #
niestety nie udało mi się rozwiązać problemu z ekranem blokady więc spróbuję zrobić factory reset (chyba i tak mu się przyda, to już ponad 2-letnie OPO). Chciałbym zrobić to tak żeby po resecie łatwo przywrócić wszystkie ustawienia, kontakty, profile, motywy itd, no żebym nie musiał się bawić w ponowne personalizowanie wszystkiego przez parę godzin. Da się tak? ;)
#android #
- 1
- 1
Mirki, ktoś używał może programu MultiCloudBackup?
Wygląda ciekawie i w dodatku darmowy. Szukam odpowiednika InSync.
#backup #googledrive #dropbox #cloud #chmury #kopiazapasowa
Wygląda ciekawie i w dodatku darmowy. Szukam odpowiednika InSync.
#backup #googledrive #dropbox #cloud #chmury #kopiazapasowa



















#pcmasterrace #serwispc #