#apple dobrze że przez brak tego całego Siri AI w Polsce produkty Apple będą u nas tańsze XD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

idzpanwuj
- 1
#apple cfffele z apple jedynie ai Siri po angielsku, następny telefon to będzie vivo albo pixel

milpl
via iOS- 1
@Macieczek2137: z pewnoscia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
#apple zamierza subsydiować coraz bardziej drogie tokeny na takie g---o jak sortowanie zakładek w przeglądarce XDDDD?
@Need: Przeciez bedzie po czesci lokalnie dzialac
- 2
#apple ja p------e AI AI AI i już mam tego dosyć
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dostępny po angielsku tylko a my na Polski liczyliśmy jak oni innych języków nie ogarneli xd
#apple
#apple
@ghostrider2137: chyba wykupili najtańszą licencję od googla ;)
- 1
@marcus-tipo: no mega dziwne to jest że nie ma nawet języków które wspierała wcześniej nie mówiąc już o tym że Google wspiera dużo więcej XD
- 3
#apple no i c--j tyle z tego polskiego Siri
- 7
English only xD #apple
#apple zajebiscie niech Siri wszystko robi za mnie a ja będę cały dzień shitpostowal na wypoku
- 0
#apple jprdl wy jesteście tacy oświeceni, mądrzy i do przodu ze swoją wiedzą o AI, ale nie rozumiecie, że to są rozwiązania dla Anetek i Mariuszków, którzy do tej pory w ecosystemie Apple, z którego krozystają, nie mieli wejścia w takie rozwiązania w tak prosty sposób w takim szerokim kontekście. Fajnie, że wy w swoim claude desktop zrobiliście sobie automatyzację basha, żeby wam skrypty w pythonie, które odpalają na komputerze
#apple czyli Siri AI będzie działać na zegarku ale mój iPhone 14 Pro jest za słaby na to XD
@PoProstuOn: wymieniaj baterię i lecisz kolejne 2-3 lata na nim
- 1
@ice-numero-cinq: no powiem Ci, że tak właśnie zrobię. Akurat tego po tej konferencji się nie spodzoewałem xd
#apple don't bother Luke
#apple super ale to by robiło wrażenie w 2022 a nie teraz XD
- 3
#apple omg w dupie mam to AI juz
@LoginZajetyPrzezKomornika: tymczasem windows
źródło: windows_10_ui_inconsistancy_2021-10-19
Pobierz@LoginZajetyPrzezKomornika: ja nawet tego nie widze, bo operuje na kilku pulpitach na fullscreenie na kazdym monitorze. Ale to dziwne, ze nie trzymają się wlasnego design systemu. Kiedys to by bylo nie do pomyślenia
- 2
Tam powinno być "Ask Gemini" a nie "Ask Siri" #apple
















