#telefony z Androidem - no, proszę, niech mi ktoś wyjaśni, jak to możliwe, że coś tak powszechnego może być tak irytujące! Zacznijmy od samego systemu operacyjnego. Android to po prostu zbieranina aplikacji, ustawień i aktualizacji, które nigdy nie działają tak, jak powinny. Co z tego, że mam najnowszą wersję Androida, skoro producent mojego telefonu zdecydował, że nie dostanę żadnych nowych aktualizacji? A jeśli już dostanę, to mój telefon zaczyna działać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W miejscowości w której aktualnie się znajduje nadajniki Play są bardzo przeciążone. Ping na LTE jest rzędu 500 ms, a upload to 0.15 Mb.
Próbuję przerzucić się na Orange poprzez wybranie sieci ręcznie - jest miodzio przez około 10 min ... i spowrotem wywala mnie do Playa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czy znacie jakieś apki aby telefon trzymał się tego Orange'a przez dłuższy czas?

#play #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hit_malinowy: zadzwoń na infolinię i poproś o włączenie utrzymywanie preferencji sieci. Po stronie telefonu raczej tego nie ustawisz, bo to Play steruje zasięgiem roamingowym. Jak będziesz w zasięgu Play to i tak wymusi przełączenie.
  • Odpowiedz
Mam rocznikowo 5 letni Note 10 (Exynos 9825, 8Gb RAM) i okazuje się że po podpięciu docka USB-C, wciąż jest z niego niezły... komputer []
Monitor w natywnej rozdzielczości, działają wszystkie przyciski i rolki myszy (MX Master), interfejs audio (behringer) wykryty jako karta dźwiękowa, pełnoprawne UI z aplikacjami w oknach, można pykać w Genshina mając na boku Firefox z wypok ( ͡° ͜ʖ ͡
L3gion - Mam rocznikowo 5 letni Note 10 (Exynos 9825, 8Gb RAM) i okazuje się że po po...

źródło: image-17

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkie pytanko: mój Xiaomi Mi 9T miał kontakt z wodą (niewielki) i przez to padł ekran i dotyk, na ładowanie i reset reaguje prawidłowo wibracjami. Ekran już leci do mnie z Chin, ale tymczasowo wrócił dotyk i mogę odblokować telefon na ślepo. I tu pytanie- czy jest szansa, żeby uzyskać ekran telefonu na innym monitorze lub przełączyć tryb MTP USB na tryb przesyłania plików przez laptopa? Próbowałem podłączyć telefon pod telewizor przez
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@makrofag74: Chciałbym Ci bardzo podziękować za pomoc (w szczególności za poprzedni filmik)- udało się! W trochę inny sposób ale też z wykorzystaniem klawiatury:
-zainstalowałem na telefonie przez laptopową wersję Sklepu Play aplikację ScreenStream z instrukcji na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=GPJcR_Iosm4 (nie potrzeba włączonego debugowania usb)
-odblokowałem telefon i poprosiłem asystenta Google o otwarcie aplikacji ScreenStream (poprzez naciśnięcie środkowego przycisku nie chciało zadziałać, więc na oślep włączyłem bluetooth i podpiąłem słuchawki bluetooth, a przez
  • Odpowiedz
Mam pytanie odnoście #samsung S20fe, ostatnio grzeje się strasznie i nie było by to problemem gdyby nie to, że wtedy dotyk zaczyna działać mega słabo (klika zamiast przesuwać).

Czy da się coś zrobić żeby było lepiej?

#smartfon #android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #samsung może mi ktoś powiedzieć jak przywrócić sterowanie yutubem i muzyką na zablokowanym ekranie. Wcześniej miałem tak że po wzbudzeniu ekranu, pojawiały się strzałki sterowania multimediami. Nie mogę tego namierzyć w ustawieniach. Tel. to samsung Fold 6 z najnowszym andkiem. Oczywiście mam yutuba premium.
Zdjęcie dla uwagi.
Bill_Kilgore - #android #samsung może mi ktoś powiedzieć jak przywrócić sterowanie yu...

źródło: 1000000427

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bill_Kilgore: Nie jestem pewny ale weź rozwiń menu z góry i pod paskiem ustawienia jasności ekranu po prawej stronie masz "wyjście multimed." chyba tam to ustawiałem
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Mirabelki, czy ktoś z tu obecnych ma jakikolwiek pomysł na uruchomienie jutuba na android auto ? ( ͠° °)

Któryś raz w życiu podchodzę do tego tematu i z każdym kolejnym samochodem te wyświetlacze są coraz to większe a ja muszę sobie wyklikiwać z telefonu jak jakiś jaskiniowiec to czego chciałbym wysłuchać pełzając w popołudniowym codziennym korku.

jakiś trop, cokolwiek ?

#android
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samsung #android #telefony siema, mam problem z mapami Googla - podczas nawigowania trasy aplikacja "gubi kierunki". Najpierw pokazuje trasę a następnie jestem prowadzony w całkowicie inne miejsce, często w całkowicie przeciwna stronę. Próbowałem już czyścić pamięć, robić "ósemki" z telefonem, skanować okolicę i nic nie pomaga. Wersja map jest najnowsza. Kojarzy może ktoś o co może chodzić? Telefon to Samsung S24+
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@szychun ja mam ten sam problem w s24 :/ nie pomógł factory reset, wipe cache partition, usuwanie aktualizacji itd. Nawet support samsunga podłączał mi się do telefonu zdalnie i potwierdzili ze w teorii wszystko jest ok od strony ustawień. Z tego co wyszukałem na różnych grupach na fb i innych miejscach to dosyć powszechny problem. Mi support powiedział żebym wysłał raport o błędach do programistów i oni to zbadają. Prawdopodobnie jest
  • Odpowiedz
#android jak, czy, da sie wylaczyc okienko sugerujace update aplikacji? Wyglada to na coś systemowego. Odpalam apke X a tu pol ekranu z jakby google play i bym wgral koniecznie nowa wersje. NIE CHCE. Da sie to wylaczyc dla okreslonej apki albo jak juz to kompletnie? Niby w google play jest opcja nie chce uaktualnien ale nie wiem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach