Wpis z mikrobloga

Dałem za telefon 6K . Chcę coś nagrać ale nie włączę kamery bo mi bateria za 10 minut padnie... Mam taką co nagrywa w 8K 60fps+stabilizacja, ale nie nagram bo mi bateria padnie. Do tego mega jasny wyświetlacz milion Hertzów i zajebisty procesor, ale nie włączę bo zaraz bateria padnie. Ładowałem dopiero a zaraz bateria padnie. Nie nagram bo mam tylko 60% baterii.
Jprdle idiokracja.
#telefony #android #ios #iphone
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: To co ty robisz z tym telefonem że ci pada od razu po ładowaniu? Nie jest on zepsuty? Ja po 8 godzinach przewijania mirko w robocie mam 70% baterii O.o
  • Odpowiedz
@kidi1: Trzeba było zainwestować pieniadze w coś rozsądnego, chcesz nagrywać....to kpić aparat np. chociaż fat za 6k to ciężko o aparat do nagrywania, ledwo 10 razy lepszy od tego w telefonie będzie, o obiektywach nie wspomnę bo te potrafią kilka razy drożej jak aparat kosztować.
Taka rada, jak nie zależy ci na jakości obrazu (czyli nagrywasz telefonem) to możesz nagrywać w o wiele gorszej rozdzielczości, różnica na mediach internetowych będzie
  • Odpowiedz
@kidi1: coś p--------z albo masz jakieś gowno. Mam 14 pro maxa i na zwiedzeniu cały dzień wytrzymywał i 20% na koniec dnia, czyli po jakichś 10h poza hotelem, non stop włączone dane mobilne, czasem brak zasięgu więc jeszcze większy drenaż baterii, Google mapy co chwilę, tak samo aparat używany tak często, że nawet telefonu do kieszeni nie chowałem.
  • Odpowiedz