#warszawa jest piekna. Koncert #acdc tak udany, ze kolega pomylil hotele i zamiast do wlasciwego hotelu, to spi na ul. Kolskiej. Jedziemy zaraz po niego ;-)))))
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie myślę, czy z naszym maluchem nie podjechać dzisiaj pod lotnisko w trakcie koncertu #acdc :) Niech sobie posłucha :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W glosnikach #acdc! Daniels z gwinta i śpiewy na głosy. Bezcenne;-))))
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach