Mircy z #it #sap #erp pracuje bądź pracował ktoś z was w firmie #accenture ?
Mam możliwość odbycia praktyk przy wdrażaniu sap-erp i chciałbym się dowiedzieć mniej więcej jak to wygląda. #kiciochpyta
Mam możliwość odbycia praktyk przy wdrażaniu sap-erp i chciałbym się dowiedzieć mniej więcej jak to wygląda. #kiciochpyta





















Ktoś pracuje w #accenture? Mam parę pytań odnośnie pracy i oczywiście proponowanych widełek.
#korposwiat #warszawa i chodzi o porównanie z #big4
@Crock92: Radzę określić co dokładnie Cię interesuje, bo każdy może inaczej rozumieć "Accenture". Ja tam nie pracuję, ale kojarzę co najmniej 3 różne działki:
- BPO i/lub SSC;
- konsulting lokalny;
- konsulting