Cześć Mirki,
Może ktoś ma jakieś większe doświadczenie z #ac #ubezpieczenia #samochody i #motoryzacja coś doradzi. Kilka dni temu na drodze miałem niestety bliskie spotkanie z sarną i mimo niewielkiej prędkości przód auta trochę oberwał. Najmocniej dostała maska, grill i zderzak, do tego jest pęknięcie na pasie przednim, powyginane lamelki na chłodnicy i tablica.
Wydaje mi się, że ubezpieczalnia zaniżyła kosztorys (3-letni samochód), bo
Może ktoś ma jakieś większe doświadczenie z #ac #ubezpieczenia #samochody i #motoryzacja coś doradzi. Kilka dni temu na drodze miałem niestety bliskie spotkanie z sarną i mimo niewielkiej prędkości przód auta trochę oberwał. Najmocniej dostała maska, grill i zderzak, do tego jest pęknięcie na pasie przednim, powyginane lamelki na chłodnicy i tablica.
Wydaje mi się, że ubezpieczalnia zaniżyła kosztorys (3-letni samochód), bo


























#ac