Wpis z mikrobloga

Mircy i Miruny, zostałem rozsierdzony w #tmobile tym, że nie potrafią mi zmienić oferty na taką jaką sobie życzyłem, a w zamian za to dali mi gorsze warunki za większe pieniądze. Postanowiłem, że skończyło się babci sranie bo zawsze były z tą siecią jakieś problemy. Znalazłem taką oto ofertę w #a2mobile. Ktoś używa tego pakietu albo chociaż jest w tej sieci, jakie macie o niej opinie?
#telefony #siecikomorkowe #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
BolecFabryka - Mircy i Miruny, zostałem rozsierdzony w #tmobile tym, że nie potrafią ...

źródło: comment_ofOxgVazHzTexasqrLNDebY9AW5tKWdW.jpg

Pobierz
  • 12
@BolecFabryka a ja miałem i nie polecam. Nawet w Warszawie niektóre rozmowy mają tak metaliczny pogłos że dzwoniłem po kilka razy żeby się dogadac i była to kwestia sieci bo w końcu zadzwoniłem z Orange a problem zniknął.zdazrzylo mi się to kilka razy w ciągu testownych 2tyg (chyba 5). Jest dużo nolimitow za podobne pieniądze najtańsze od ok 11-12zl miesiac (pewnie kilka pierwszych miesięcy będziesz miał standard po 25, później da się
@Matpiotr: Ale tylko 10GB za 10 zł potem wolny lejek "Internet (nie)działa dalej, tylko zwalnia do prędkości 32 kbit/s"

chyba tylko tekstowe przeglądarki internetowe dadzą radę :F

a a2mobile 10-15GB to jeszcze 1Mb/s a potem szybkość aero2 512kb/s

@BolecFabryka Na zwykłe potrzeby wystarcza, tylko gdy był używany jako router #a2mobile po przekroczeniu widełek 5GB jakby wyłączyło internet / "wylogowywało z sieci ?" i telefon/hotspot miał problem z internetem, wł/wył danych nie