Halo olx! oszukują! jest tu ktoś z supportu? Bo sprawa idzie do UOKIK, widać pracujecie na kolejną kare.
Mechanizm oszustwa: darmowe rzeczy do oddania, ludzie nie odbierają a tylko wysyłają ciągłe zapytania/przekładają co godzinę odbiór.
Rozwiązanie: przycisk przy ogłoszeniu darmowym: chcę odebrać - następuje podanie adresu i czas 24h na odbiór. Sprzedający zatwierdza ze klient był. Jak klienta nie będzie, traci reputacje na























Tak, nie przewidziało wam się.. x-kom wymienił pasty termoprzewodzące i przeprowadził konserwację układu chłodzenia w GPU bez fizycznego otwarcia. Może żyję pod kamieniem, ale nie przypominam sobie, żeby powstała technologia umożliwiająca taką operację bez ingerencji w plombę producenta, która po "naprawie" nadal znajduje się na śrubie w idealnym stanie. Po kolei.
Kupiłem u nich kartę Gigabyte RX 9070 XT Gaming OC. Karta po 3 miesiącach zaczęła
źródło: 21majEkspertyza
PobierzMaj: Karta ma deltę 41 stopni (57°C rdzeń / 98°C hotspot). x-kom oficjalnie twierdzi na piśmie, że „wymienił pastę i zrobił konserwację”
Karta wraca z NIENARUSZONĄ, fabryczną plombą Gigabyte na śrubie. Serwis bezczelnie sfałszował opis naprawy.
Czerwiec: Odrzucają drugą rękojmię i odstąpienie od umowy, opierając się na losowym szablonie kopiuj-wklej o... błędach Chromium i Discorda, których w ogóle nie zgłaszałem.
Komentarz usunięty przez moderatora