Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
Kaczyński chce powołania komisji do zbadania nieprawidłowości w szpitalach,Tusk:

Ja nie dam się sprowokować, by produkować takie polityczne żarty, jak ta... Komisja Zaufania Publicznego Jarosława Kaczyńskiego, to taki oksymoron trochę z mojego punktu widzenia - stwierdził premier i przestrzegł innych przed "polityczną grą wokół tej sprawy".
z- 0
- #
- #
- #
- 1
źródło: 1000025269
Pobierz@KRZYSZTOF_DZONG_UN: żyjemy w kosmosie więc każdy z nas jest kosmitą. Uderzaj do trybunału galaktycznego.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Z grubej rury strzelasz :D
- 2
Pomijając zasadność aresztu. To są w Polsce nie uzbrojeni policjanci?
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
źródło: 1000004691
Pobierz#polityka ale skąd takie ruchy? Przecież Giertych i wykopki udowodniły, ze żadnej afery nie ma, ze jie ma żadnego pojutrze VIP, nic się nie stało. Że to tylko moskiewski krzysio uprawia propisowską propagandę za pieniądze Kremla zeby utoworać Braunowi drogę do wladzy i sojuszu z Rosją.
źródło: 1000033377
PobierzMamy nową zabawę-konkurs.
Znajdź najbardziej poje*any szpital w Polsce. Opinie o szpitalach na Google to prawdziwa kopalnia.
Wygrywa ten z największą ilością plusów hehe. Zaczynam, Piotrków Trybunalski SOR.
#heheszki #glupiewykopowezabawy #konkurs #polska #polityka #lekarz100k #konowalposting
Znajdź najbardziej poje*any szpital w Polsce. Opinie o szpitalach na Google to prawdziwa kopalnia.
Wygrywa ten z największą ilością plusów hehe. Zaczynam, Piotrków Trybunalski SOR.
#heheszki #glupiewykopowezabawy #konkurs #polska #polityka #lekarz100k #konowalposting
źródło: b3b7293b-fde9-4755-b741-0156705b853b
Pobierz@evancito: prawie każdy szpital powiatowy w Polsce nosi taki przydomek
@aspartamowy: ej, przecież czaskowskiemu raz na whatsupie napisał.
@aspartamowy: to jest ten co mu nie chcieli tanio sprzedac działki czy coś?
- 2
3
Czy ministra zdrowia powinna podać się do dymisji? Polacy ocenili

Ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda powinna podać się do dymisji w związku z aferą i ogólną sytuacją w ochronie zdrowia. Tak twierdzi połowa Polaków - wynika z sondażu United Surveys by IBRiS dla Wirtualnej Polski
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@kwiat_pustyni626: szkoda, ze bez Pińskiego.
@kwiat_pustyni626: To jest wręcz sztuka dla elit intelektualnych, a nie prymitywne rozmowy Stanowskiego dla Mariuszkow, które oglądają to w przerwie między meczami i po 3 piwach, zagryzając kiełbachy
- 3
Dawidek jest skończony. Lekarze nie wybaczą mu publikowania publicznie zarobków. Zachował się jak typowy #programista15k i naraził całe środowisko
#kanalzero #polityka
#kanalzero #polityka
Korwin skrajnie prawicowy wariat ale znowu miał rację
https://x.com/i/status/2069663017877352934
#polityka
https://x.com/i/status/2069663017877352934
#polityka

- 10
Zaczal się wielki terror naszego sygnalisty ze szpitala. Otóż... dziennikarze śmią mu zadawać pytania o dowody. A przecież on słyszał, powiedzcie że to nie wystarczy?
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polska #kanalzero
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polska #kanalzero
Ktoś wie jakie rząd ma plany/pomysly/konkrety na najbliższe miesiące, by uporządkować ten b----l w służbie zdrowia? Czy klasycznie, czekamy aż wybuchnie coś nowego
#polityka #konowalposting #lekarz100k
#polityka #konowalposting #lekarz100k
@Klynt_Wschodniodrzewny: miliony o sredniej iq 95, dziesiatki tysiecy lekarzy plus rodziny o sredniej iq powiedzmy 120. Jest roznica
- 0
Ciężko w to wszystko uwierzyć ale jak człowiek sobie przypomni Łowców skór to jaka znieczulica jest w szpitalach czy wśród ratowników, po pewnym czasie dla nich to są cyferki, a nie ludzie, więc po co się wychylać dla kolejnej cyferki #polityka
Jak złoto rosło, to NBP miał stratę. Więc jak teraz złoto spada, to NBP będzie miał zysk i będzie mógł sfinansować prezydencki Polski SAFE 4-7%, prawda? Prawda?
#polityka #gielda #bekazpisu #nbp #glapczajld #bekazbatyra
#polityka #gielda #bekazpisu #nbp #glapczajld #bekazbatyra
- 0

















Ja to bym się na miejscu pisowców jednak lekko obawiał. Bo jak są tak chętni za wsadzanie do więzień za śmierć w szpitalu, to za 200 tyś nadmiarowych zgonów też powinien chyba ktoś odpowiedzieć. Już przemilczę fakt szczepienie narodu nieprzetestowanymi specyfikami.