#polityka W to, że w szpitalu południowym były nieprawidłowości to ja wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ba fakt, że typ dopiero jak się mocno skonfliktował idzie na wojnę ze szpitaltem, też jest dla mnie oczywisty bo w Polsce zawsze jest tak, że póki mam korzyści nic nie robię nic nie zgłaszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast nie czuję już tego wątku afery.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Polakmaly85: Zaniedbanie lekarskie występuje jak zapomnisz pacjentowi dac tabletki czy przepisać leku na dolegliwość, a nie kiedy przez twoje działania i błędy powodujesz śmierć pacjenta. Przeraża mnie wasze usilne zmiękczanie afery, tylko dlatego, że zamieszana jest w nią KO.
  • Odpowiedz
Klasyfikuję partie z lewa, prawa i centrum od najlepszej do najgroszej.
Prawica:
PiS>konfederacja>Braun

Centrum:
Polska2050>PSL> PO
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@galicjanin: PiS od strony światopoglądowej jest raczej konserwatywny (a to, ze nie ultra jak np. braun to bardzo dobrze). A wolny rynek to nie domena prawicy, tylko liberalizmu, dlatego partia konserwatywna z wolnym rynkiem jest mniej liberalna niż partia światopoglądowo liberalna, ale mniej rynkowa.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jędrzejewski przez lata wiedział o nieprawidłowościach w szpitalu i nie zgłosił tego do prokuratury. Poszedł do Stanowskiego, rzucił parę mocnych oskarżeń, a na każde pytanie o konkretny odpowiedział, że to sprawa dla prokuratury. Bardzo wiarygodny człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalzero #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbozowykombain: działa dobrze. Nawet za czasów PISu jak Ziobro chciał uwalić postępowania to musiał ręcznie zabierać sprawy i przekazywać je usłużnym prokuratorom z Prokuratury Krajowej albo z odległych jednostek
  • Odpowiedz
  • 2
@EjniaKK: Czyli to już. KZ przekroczył rubikon i wzorem innej PiSowskiej szczekaczki rzuca mocne oskarżenia ze znakiem zapytania. Pod dupą się pali, że pieniądze odejdą do Newsmaxa, więc trzeba zaostrzyć przekaz dla mew. xD
  • Odpowiedz
Witam z rana, czy kibol już zdążył wyrazić oburzenie wobec putina, który zniekształca historie?
Putin zapomiał o pakcie ribentrop-molotov, według niego wcale nie napadli Polski w 1939.

Aaaa zapomiałem, rosji wolno więcej, podwójne standardy prawicy wobec rosji to przecież normalna rzecz.
Nie będzie tego u zaklinacza mew, nie będzie tego w republice, mateckie boty nie wspomną o tym ani słowem, no bo przecież wiecie hyhy to rosja, to nasz wróg.
A
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@KIaudik: Nie po to sobie putin zainstalował w Polsce szuroprawice i kibola, żeby mu teraz skakali przeciwko nowej Jałcie, którą sobie przyklepał z pomarańczową małpą.
  • Odpowiedz
  • 3
@KIaudik: Analogia z d..y. Putin jest przywódcą państwa, które prowadzi wobec Polski wrogą politykę i regularnie fałszuje historię. Nikt rozsądny nie oczekuje od niego uczciwości.

Od Ukrainy, którą wspieramy politycznie i militarnie, mamy prawo wymagać uczciwego podejścia do tematów historycznych, takich jak Wołyń. Od sojusznika oczekuje się więcej niż od przeciwnika.

Jeszcze jakieś żałosne próby doszukiwania się hipokryzji tam, gdzie jej nie ma?
  • Odpowiedz
#polityka

Nie było pieczątki... ani oficjalnego maila.
Co prawda Trzaskowski sam wybrał taką formę komunikacji ale się to nie liczy bo nie ma pieczątki.

O niekompetencji konowała polityka z PO nie wolno w ogóle pisać póki protuator nie powie, że tak było.
kwiat_pustyni626 - #polityka 

Nie było pieczątki... ani oficjalnego maila.
Co prawda...

źródło: 1000003214

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kwiat_pustyni626: nie no, pewnie, wiesz, że przez konowała giną ludzie to jedyne co robisz to piszesz na whatsupie do prezydenta miasta i cyk kilka miesięcy pora na csa, aż w końcu idziesz do tv. Tak to robi poważny lekarz xD
  • Odpowiedz
Ej, czemu Braun jeszcze nie poszedł zrobić kontroli poselskiej w Szpitalu Południowym? Za mało aborcji tam robią? xD

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiS rękami Bąkiewicza praktycznie sam uwalił aferę Szpitala Południowego, a potem się jeszcze okazało, że ich sygnalista to też niezły przekrętas.
No ale nie po to zainwestowali miliony ze spółek skarbu państwa w Kurskiego 2.0, żeby tak łatwo odpuścić…

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - PiS rękami Bąkiewicza praktycznie sam uwalił aferę Szpitala Południowego...

źródło: IMG_4457

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #kanalzero

Giertych musi szybko wymyślec jakiś przekaz dnia bo silniki próbują improwizować i wychodzi jak wychodzi...

Jak nie mówią, że nie ma afery żadnej + jednocześnie chwaląc Trzaskowskiego za super decyzję i wywalenie ludzi na zbity pysk...

To tutaj chłop mówi, że prawdziwą aferą to jest zwracanie się do młodego aparatczyka i NIEWATPLIWEGO ZLODZIEJA a być może człowieka odpowiedzialnrgo za śmierci ludzi per "mały gnojku" XDDDDDD
kwiat_pustyni626 - #polityka #kanalzero

Giertych musi szybko wymyślec jakiś przekaz ...

źródło: 1000003212

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@kwiat_pustyni626: czyli sam przyznajesz ze to sa plotki bez potwierdzenia, a mewy grzeja temat jako pewnik od rana XD dzieki za przyznanie racji. Informowanie o niekompetencji za pomoca whatsapa do prezydenta? A nie oficjalnego maila? Albo powiadomienia z pieczatka z sekretariatu, cokolwiek? Ile ty masz lat? 15? W takim razie rozumiem ze ty nic nie rozumiesz
  • Odpowiedz
  • 1
@kwiat_pustyni626: "haha" skonczyly sie argumenty? To dobrze. Swoja drogs rozbawilo mnie ze szukales moich postow sprzed roku bo tak zabolalo ze pokazales brak podstawowej wiedzy XD Korzystaj z wakacji, bo niedlugo bedziesz w te wakacje musial pracowac
why1sthat - @kwiat_pustyni626: "haha" skonczyly sie argumenty? To dobrze. Swoja drogs...

źródło: 1000046308

Pobierz
  • Odpowiedz