Gdzie obecnie znajdę najtańsze ubezpieczenie auta?

Interesuje mnie:
- obowiązkowe OC
- AC wyłącznie od kradzieży (bez pełnego AC)

Macie
pyszniarz - Gdzie obecnie znajdę najtańsze ubezpieczenie auta?

Interesuje mnie:
- ob...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ubezpieczenia #samochody #oc #ac #prawo #ubezpieczenieoc

Ale mi skoczyło ciśnienie przed chwilą. Background: mam auto od nowości, 5,5 roku, cały czas AC, bezwypadkowe, kolizji brak, jedynie ślady zużycia wynikające z normalnej eksploatacji (zarysowania parkingowe, od wyjmowania rzeczy z bagażnika itp.).
Miałem klasyczną kolizję - sprawca nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał mi w tył. Z wierzchu - popękany zderzak, porysowana
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 2
Tobie się już włącza tryb Polaka-nosacza i próbujesz przedstawić się jako ofiara złej korporacji, bo masz do ugrania kilka stówek więcej.

Well that escalated quickly.
Absolutnie nie chcę niczego ugrać, ale nie chcę stracić. Chcę mieć takie auto, jak miałem jeszcze w piątek rano. Chłopak się zagapił, trudno - on nie dość, że stracił auto to jeszcze prawko za punkty.
Ja liczyłem na to, że oddam sprawę ASO i tyle mojego udziału.
  • Odpowiedz
@tmkg: Zacznijmy od tego, że Twój samochód nadal jest bezwypadkowy z prawie całkowitą pewnością. Kolizja to stłuczka, a nie wypadek. Wypadek jest wtedy, kiedy auto uczestniczyło w WYPADKU drogowym, a więc miało poważne uszkodzenia obejmujące elementy konstrukcyjne (znaczące uszkodzenia układu kierowniczego i podwozia, podłużnice, słupki, dach, rama, płyta podłogowa, wystrzelone poduchy) i po naprawie miało wykonywane dodatkowe badanie techniczne (rodzaj - "po uczestniczeniu w wypadku"). Sam uszkodzony zderzak, czy klapa
  • Odpowiedz
Orientuje się może ktoś jak wygląda sprawa ubezpieczenia w przypadku nowego samochodu od dealera? Czy mogę go ubezpieczyć odrazu po rejestracji (z tablicami planuję jechać prosto do salonu ubezpieczyć) czy pracownik wydziału komunikacji nie będzie kręcił nosem, że rejestruje samochód bez ubezpieczenia?

#ubezpieczenia #oc #ac
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nilphilus: Powiedzieli, że do ogarnięcia jak przyjadę po rejestracji z tablicami.
No ale naszła mnie taka myśl, że w wydziale komunikacji zaczną kiwać nosem, że oni nie zarejestrują samochodu i po prostu szukam kogoś z podobnym doświadczeniem, komu rejestracja przebiegła bez niespodzianek
  • Odpowiedz
Ubezpieczenie w link4 jest dość tańsze w porównaniu do innych dużych graczy. Mowa o full opcji (oc ac nnw assit). Z warunków wygląda ok, a nawet lepiej niż duzi gracze. Jest się czegoś obawiać? Jest jakiś haczyk? Ma ktoś doświadczenie?

#link4 #ubezpieczenia #motoryzacja #oc #ac
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pearl_jamik: powiem tak opinia o PZU poleciała w ostatnich latach na łeb i szyję i stali się najtańsi a Link4 to ich firma o prostszej i gorszej ofercie zazwyczaj. Jak dla mnie po 10 latach pracy w ubezpieczeniach jedna z firm o najgorszej renomie. Przy tych samych samych ubezpieczenia warto porównywać zakres, wyłączenia i udział w szkodzie, a nie samą składkę. Te najtańsze nie wychodzą najtaniej bez powodu.
  • Odpowiedz
Ma ktoś doświadczenie z ubezpieczycielem interrisk? Dobra cena na mubi wyskoczyła za OC+ac wariant serwisowy czyli naprawa ac na częściach oryginalnych w aso. Auto na gwarancji jeszcze więc przydałoby się. Zależy mi tylko na tym czy przy ewentualnym dzwonie będą robić dużo problemy o naprawę z ac w aso itd.? Czy lepiej dopłacić 700-800 do ergo hesti? Ewentualnie mam jeszcze dobra ofertę z pevno, to jakiś odłam uniqua ale tu bym się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki, pytanie, ile płacicie za OC/AC/Assistance?

Kupiłem niedawno audi a6 c7 2014 r i pakiet ubezpieczenia (kierowca 29 lat, 1 sytuacja szkodowa sprzed 4-5 lat) kosztuje od 4000 w górę, czy to moze byc kwestia marki pojazdu?

#auto #ubezpieczenie #oc #ac
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ac + oc, pojazd warty 97k, za oc, ac 3 wariant all risk z naprawami w aso na oryginalnych częściach, mini assistance bez limitu jak chodzi o holowanie, pojazd zastępczy na 20, 15,15 dni (kradzież, wypadek, awaria), nnw, dodatkowo ubezpieczenie szyby na oryginałach, opony, wyszło 2k, dobra cena? bo jestem zadowolony i chyba nie szukam już dalej, pytanie tylko brzmi, jakie mieliście doświadczenia z ergo hestią? bo stamtąd oferta, póki co konkurencyjna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Birdie09: tam gdzie najtaniej xD. Weź kilka ofert z różnych ubezpieczalni i wybierz najtańsze, różnice jakie ja widziałem to 2-3k za ten sam pakiet pomiędzy PZU, Wartą czy Uniqa
  • Odpowiedz
#oc #ac #kolizja
Mirki czyja wina? Ja z lewego mam kierunek i na środek chce a on z rozpędu bez kierunku z prawego wbija mi na środek w tym samym momencie i się zderzamy, obaj przed pasami przecinamy ciągłą linie xD
Na zdjęciu mały przebieg zdarzeń od góry do dołu
exxonek - #oc #ac #kolizja
Mirki czyja wina? Ja z lewego mam kierunek i na środek chc...

źródło: 1000010150

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@exxonek: jak pokażesz nagranie dostaniesz mandat za zmianę pasa na ciągłej przed pasami, ten typ zresztą też. No i pewnie Ci przybiją winę bo to Ty miałeś go po prawej. To moja subiektywna ocena proszę się na mnie nie wyżywać xD
  • Odpowiedz
@exxonek:
PORD
4.  Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, z wyjątkiem ust. 4a i 4b, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas ruchu z prawej strony.
  • Odpowiedz
#motoryzacja #ubezpieczenia #oc #ac

potrzebuje przedłużyć oc i ac, który ubezpieczyciel oferuje płatność na 4 raty? Miałem Ergo Hestię z rabatem 50% i wychodziło około 2800 ale teraz rabatu ni ma, to nie dam 5600 za 11 letniego Golfa.
Generalnie pasuje mi to że płatność kwiecień/ lipiec/ wrzesień/ grudzień.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy. Kończy mińskie obecne ubezpieczenie pojazdu(leasing ING) i obecnie posiadam ichniejszą ofertę. Dostałem kalkulację nowej, no i co by tu dużo gadać- nie podoba mi się ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chce poszukać czegoś tańszego, co bank będzie w stanie zaakceptować. Rankomat niestety nie pomoże-ING blokuje możliwość odpytania ubezpieczycieli od nich. Może tu jest ktoś lub ma pomysł jak z sensem się za to zabrać?
#ubezpieczenie #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Wybór ubezpieczenia samochodowego: PZU czy Generali?
Mirki, lepiej wybrać #ubezpieczenie samochodu (pakiet dilerski, all risk) w #pzu czy w #generali?
Warunki i cena bardzo podobne, oceny w internecie podobne (bardzo niskie - głównie dotyczą skarg).

Spodziewam się także kontynuacji ubezpieczenia dwóch nieruchomości w Generali - zastanawiam się, czy można to wszystko spiąć w ramach jakiejś promocji (w Generali albo w #rankomat #mubi
mirko_anonim - ✨️ Wybór ubezpieczenia samochodowego: PZU czy Generali? Ⓘ
Mirki, lepie...

źródło: 352x500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki kupilem dzisiaj autko i gość, który mi sprzedawał sprowadził to to, zarejestrował i ubezpieczył i ubezpieczenie dzisiaj zgłosił a mowil mi ze jest to ubezpieczone na zasadzie płatności codziennej opłaty. Ubezpieczenie w #uniqa tj, że od dzisiaj ja już place ale opłaty robie za kazdy dzień jakieś tam mi naliczą kilka złotych za dzień. Ubezpieczyć to to w sumie będę chciał.dopierp w poniedziałek. Kurde zeby mi jakie kary zaraz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach