#ubezpieczenia #samochody #oc #ac #prawo #ubezpieczenieoc
Ale mi skoczyło ciśnienie przed chwilą. Background: mam auto od nowości, 5,5 roku, cały czas AC, bezwypadkowe, kolizji brak, jedynie ślady zużycia wynikające z normalnej eksploatacji (zarysowania parkingowe, od wyjmowania rzeczy z bagażnika itp.).
Miałem klasyczną kolizję - sprawca nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał mi w tył. Z wierzchu - popękany zderzak, porysowana
Ale mi skoczyło ciśnienie przed chwilą. Background: mam auto od nowości, 5,5 roku, cały czas AC, bezwypadkowe, kolizji brak, jedynie ślady zużycia wynikające z normalnej eksploatacji (zarysowania parkingowe, od wyjmowania rzeczy z bagażnika itp.).
Miałem klasyczną kolizję - sprawca nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał mi w tył. Z wierzchu - popękany zderzak, porysowana


























Interesuje mnie:
- obowiązkowe OC
- AC wyłącznie od kradzieży (bez pełnego AC)
Macie
źródło: image
Pobierz