Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
windows95

windows95

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15323
  • Znaleziska 2236
  • Mikroblog 13087
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 13
  • Dodane (1787)
  • Komentowane (8388)
  • Plusowane (2912)
windows95
windows95 02.06.2026, 11:43:33
  • 10
2000 ojro Arbeitslosegeld na 12 miesiecy. I tak można żyć. Dziękuję Pan Arbeitsamt. I to chodzi!!
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niemcy #bezrobocie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior
02.06.2026, 11:44:59 via Wykop
  • 2
@windows95: na zdrówko
  • Odpowiedz
windows95
windows95
Autor
02.06.2026, 11:51:30 via Wypiek
  • 2
@Trzezwiejacy_Pijaczyna Pracowałem nieprzerwanie od 2017, to mój pierwszy zasiłek o jaki sie starałem. Nie wiem jak często będę musiał się stawiać, następny termin dopiero na poniedziałek 7. września
  • Odpowiedz
windows95
windows95 29.05.2026, 14:10:09
  • 1
incwele jako narzędzie szarlataneryji michała białka na podstawie stronki ze śmiesznymi obrazkami www.wykop.pl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 29.05.2026, 05:17:24
  • 1
Chce sie n-----ć n---------ć
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
29.05.2026, 05:25:25 via Wykop
  • 0
@windows95: A dopiero jest rano
  • Odpowiedz

windows95
windows95 29.04.2026, 04:54:55
  • 1
Ja już nawet nie prokrastynuję. Gdy mam do zrobienia coś, czego nie chcę robić, to wizualizuję sobie że jest to już zrobione wczoraj. Mój mózg manifestuje przez to że dokonał już tej czynności i neguje każdą inną możliwość.

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 27.04.2026, 16:22:44
  • 0
Największym rozczarowaniem minionej zbiórki #latwogang było że Martyna Wojciechowska nie pokazała cycków za kase

#cancerfighters
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
27.04.2026, 16:27:22 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
cedric
cedric
27.04.2026, 16:29:39 via iOS
  • 3
@windows95: dla mnie martyna okazala sie najwiekszym atencjueszem obok ładochy. Nie spodziewałem sie tego po niej
  • Odpowiedz

windows95
windows95 27.04.2026, 08:36:25
  • 2
Mam nadzieję, że Herr Donald Reinhard Tüßk faktycznie działa pod protekcją Niemiec, bo inaczej jesteśmy zgubieni..
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
27.04.2026, 08:40:43 via Wykop
  • 1
@windows95: spokojnie Trump nas obroni XD
  • Odpowiedz
windows95
windows95 20.04.2026, 05:31:07
  • 0
wyruchalibyście Julię Szeremetę?

#pytanie #kiciochpyta #przegryw

odp. ważne

  • tak 57.9% (33)
  • nie 19.3% (11)
  • jestem osobą nieruchającą 22.8% (13)

Oddanych głosów: 57

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
20.04.2026, 06:20:21 via Wykop
  • 2
@windows95: Jak mi podadzą, to zjem
  • Odpowiedz
viero
viero
20.04.2026, 06:35:23 via Wykop
  • 1
@windows95: fajna karynka, poprosiłbym o ballbusting boży rękawicami bokserskimi
viero - @windows95: fajna karynka, poprosiłbym o ballbusting boży rękawicami boksersk...

źródło: z31601764Q,Julia-Szeremeta

Pobierz
  • Odpowiedz

windows95
windows95 14.04.2026, 14:58:16
  • 9
pomarańczowy pedo tyle p------i o tym pokonywaniu Iranu, a wystarczy ajatollahowi wysłać dj vanca w skrzynce

#iran #trump
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 08.04.2026, 13:09:38
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
08.04.2026, 13:11:17 via Wykop
  • 1
• Brak zmiany reżimu w Iranie

• Ajatollah Chamanei zastąpiony przez młodszego i bardziej stanowczego Chamanejego

• Od teraz Iran pobierać będzie myto 2-3 mln $ za każdy statek przepływający przez Cieśninę Ormuz

• USA znoszą sankcje wobec Iranu

• Iran odzyskuje wszystkie zamrożone aktywa

• Ameryka zapłaci za szkody wojenne wyrządzone w Iranie
  • Odpowiedz
ED_HMC
ED_HMC
08.04.2026, 13:14:41 via Wykop
  • 0
@windows95: @some_ONE właśnie taki "pokój" próbują wcisnąć też Ukrainie. Myślałem że liżą dupę rosji ale te dekle tak postrzegają świat
  • Odpowiedz
windows95
windows95 06.04.2026, 07:25:22
  • 8
! ! PILNE ! ! Polski Komitet Normalizacyjny podał właśnie do publicznej wiadomości, że jednostką głębokości siedzenia w dupie Trumpa jest jeden przydacz.

#pis #trump #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
06.04.2026, 07:27:43 via Wykop
  • 4
@windows95: 1 przydacz= 10 batyrów= cały PIS
  • Odpowiedz
panasia
panasia
06.04.2026, 08:25:05 via Wykop
  • 1
@windows95: Jest jeszcze 1 tarczynski, ale to jednostka amerykańska, w calach
  • Odpowiedz
windows95
windows95 23.03.2026, 18:17:43
  • 29
a putin w ogóle wie że ściga tego dzbana nawrockiego, czy po prostu wystawia profilaktycznie listy gończe dla wszystkich swoich sponsorowanych kondomów? xd

#rosja #pis #bekazpisu #prawicowizdrajcy #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
23.03.2026, 18:21:45 via Wykop
  • 16
@windows95: Putin to się cieszy, że takiego przygłupa ma jako prezydenta polski.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
23.03.2026, 18:32:03 via iOS
  • 2
@windows95: tak, wysłał za nim swoje najlepsze oddziały homokomando
  • Odpowiedz

windows95
windows95 22.03.2026, 20:56:08
  • 216
oskarżanie Tuska o drożejące paliwo to największy fikołek jakiego robi pisowski i konfederuski rynsztok jaki widziałem.

#bekazpisu #pis #bekazprawakow #trump #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
22.03.2026, 21:04:22 via Wypiek
  • 83
@Matpiotr ja na przykład zwracałem uwagę że PiS swoimi działaniami jak zamiana VAT na marże Orlen celowo pompuje inflację i wyprowadza pieniądze z budżetu.
Niedługo później bo przed wyborami PiS doprowadził do braków benzyny.
  • Odpowiedz
repro5
repro5
22.03.2026, 21:15:04 via Wykop
  • 90
@windows95: prawaki cechuje silne wyparcie rzeczywistości, nie widza tego, ze za obecny wzrost cen paliwa odpowiada polityka Donalnda Trumpa, najgłupszego prezydenta w historii USA. Obawiam się, że to dopiero początek eskalacji.
  • Odpowiedz
windows95
windows95 14.03.2026, 17:35:04
  • 81
#heheszki #blackpill #bekazinceli #polityka
windows95 - #heheszki #blackpill #bekazinceli #polityka

źródło: 1000031311

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
14.03.2026, 18:08:14 via Wykop
  • 17
@windows95: żałosne i nieśmieszne, ale czego można się spodziewać po ulomie który się cieszy że śmierci losowych ludzi
Fala_Magnezu - @windows95: żałosne i nieśmieszne, ale czego można się spodziewać po u...

źródło: 1000006560

Pobierz
  • Odpowiedz
baldeagle19
baldeagle19
14.03.2026, 18:37:12 via iOS
  • 67
mówisz do 38-letniego, dwukrotnego rozwodnika :)

po prostu mam bekę z nieruchających


@windows95: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  • Odpowiedz
windows95
windows95 11.03.2026, 15:39:49
  • 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lawyerJamesMcGill
lawyerJamesMcGill
11.03.2026, 22:24:46 via Wykop
  • 1
lawyerJamesMcGill - !( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

windows95
windows95 10.03.2026, 15:35:23
  • 12
#heheszki #bekazkonfederacji #konfederacja #berkowicz
windows95 - #heheszki #bekazkonfederacji #konfederacja #berkowicz

źródło: 1000031203

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 07.03.2026, 16:18:57
  • 2
#bekazkacapow #konfederacja #pis #uniaeuropejska #neuropa #4konserwy
windows95 - #bekazkacapow #konfederacja #pis #uniaeuropejska #neuropa #4konserwy

źródło: 1000031156

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

madero
madero
07.03.2026, 17:21:42 via Wykop
  • 3
@windows95: że #kaczynski to z tego silnego pokolenia? #neuropa i ich propaganda jak z chin
madero - @windows95: że #kaczynski to z tego silnego pokolenia? #neuropa i ich propag...

źródło: 48137

Pobierz
  • Odpowiedz
windows95
windows95
Autor
07.03.2026, 17:33:52 via Wypiek
  • 0
@madero kaczkoid to spał w tych słabych czasach
  • Odpowiedz
windows95
windows95 03.03.2026, 08:49:23
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....u
konto usunięte 03.03.2026, 08:55:51 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
not_me
not_me
not_me
03.03.2026, 12:32:21 via Wykop
  • 0
@windows95: Widocznie to polski odpowiednik 9-11
  • Odpowiedz
windows95
windows95 25.02.2026, 14:40:19
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95 24.02.2026, 18:39:16
  • 1172
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kazanek
Kazanek
24.02.2026, 18:50:07 via Wykop
  • 464
@windows95: Nie jest zgaszony bo taki typ robi sobie popularność na kontrowersyjnych wpisach. W normalnym kraju z profesjonalnymi służbami kontrwywiadu byłby zgaszony przez wyspecjalizowane wydziały obrony bezpieczeństwa, tutaj zwykłe ziomki próbują go ugasić wpisami na X, gasząc pożar benzyną. A tak to nawet na wykopie jego wpisy wciąż widzę bo ktoś powiela.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
24.02.2026, 18:50:53 via Wykop
  • 208
@windows95: oj tak orban dba o interesy swoje i swoich kumpli. Szkoda ze im dalej od wladzy tym wieksza nędza ale tego już kolega berkowicz nie mówi.
  • Odpowiedz
windows95
windows95 24.02.2026, 16:19:16
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kirari
Kirari
24.02.2026, 16:41:48 via Wykop
  • 4
@windows95: mocną ekipę zmontowali
Kirari - @windows95: mocną ekipę zmontowali

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
No_mad
No_mad
24.02.2026, 17:46:55 via Wykop
  • 0
@windows95: Najpierw jechał po Mentzenie, potem po Berkowitzu a teraz Ewcia. Coś ten grok nie lubi konfederatów xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 76
  • Strona 1 z 76
  • >

Windows "95 SP1

  • "32-bitowy system operacyjny, wymagający tylko 50 MB wolnego miejsca na dysku. The future is now." - Paolo Coelho

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.12.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking