Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vanschorst

vanschorst

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4052
  • Znaleziska 1712
  • Mikroblog 2340
  • Obserwujący 55
  • Obserwowane 101
TheArt
TheArt
20.01.2018, 14:00:43
  • 3
Czesc
gdzie obecnie dajecie ogloszenia jak chcecie sprzedac auto, raczej nie interesuja mnie ogloszenia platne bo to stary zlom o wartosci roweru wiec biore pod uwage darmowe ogloszenia

#motoryzacja #pytanie #sprzedam #pytaniedoeksperta #auto #samochody #ogloszenie #automoto
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 20.01.2018, 16:31:26
  • 1
@TheArt: wbij na grupę tanie gruzy.
  • Odpowiedz

1528

"Kolejne wykroczenia Bożeny W" film państwa K.

"Kolejne wykroczenia Bożeny W" film państwa K.

Jeden z wielu filmów na kanale który jak głosi opis, publikuje "Codziennie nowe nagrania z życia tej niesamowitej celebrytki ..."

strachu8
z
youtu.be
dodany: 18.01.2018, 21:07:54
  • 199
  • #
    afera
  • #
    wykopszwadron
  • #
    stalking
vanschorst
vanschorst 19.01.2018, 07:53:02
  • 2
@kiedys_bylem_bordo:

Mireczki, mam dla was dobra wiadomosc, to forum jest pod szczegolnym patronatem Prokuratora Mirosława Michno, przypadek?

https://www.wykop.pl/ludzie/malgorzata-kosciuszko/

Tu też ma w------e i kreci bekę z braciszkiem.
Mcmaker
Mcmaker
14.01.2018, 23:22:56
  • 115
#czarneblachy #samochody #chwalesie xD

Kupiłem na dojazdy do pracy.

Mcmaker - #czarneblachy #samochody #chwalesie xD

Kupiłem na dojazdy do pracy. 

...

źródło: comment_YAHpHM26zPso1QsH7WFu3gt5CS8342Zo.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 15.01.2018, 10:30:34
  • 2
@Eternit_z_azbestu: Takim autem warto jeździć, znasz historię i stan, wiesz co masz.
No i co z tego tysiaka czy dwóch pozornego zarobku, skoro i tak nie kupisz za to podobnego egzemplarza - tak udokumentowanego.
  • Odpowiedz
vanschorst
vanschorst 15.01.2018, 11:57:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vanschorst
vanschorst 15.01.2018, 12:10:17
  • 2
@cucaracha: Dej pan spokój z tymi klasykami, bo to już śmiech.
To golas, 1.4, nie pierwszy właściciel już, 200k przebiegu prawie, no i wyjechało tego miliony.
  • Odpowiedz
vanschorst
vanschorst 15.01.2018, 16:30:17
  • 1
@Mcmaker: Jasne, obstawiam że raczej trudno będzie ci zajeździć szybko ten egzemplarz przy normalnej eksploatacji.
Chyba nie doczytałeś o co chodziło wcześniej w komentarzu, odpowiedź na propozycje od mirka abyś sprzedał z zawrotnym zyskiem 1.5k i kupił sobie gruza za 800zł - takie madrości ludowe xD
  • Odpowiedz
Prettylittlepsycho
Prettylittlepsycho
15.01.2018, 12:36:59
  • 3
Jak to jest, że wiecie gdzie i kiedy nacisnąć, szarpnąć, jak ułożyć palce, w elektryku wątpię że patrzy się na nuty( ͡° ͜ʖ ͡°)? Jak zaczynaliscie sswoją przygodę z elektrykiem? #gitara #gitaraelektryczna #pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 15.01.2018, 12:58:44
  • 0
@Prettylittlepsycho: Większość po prostu coveruje, akustyk czy elektro nie ma tu znaczenia.
Nuty to na akademii, ja wśród znajomków nie kojarzę aby ktoś zaczynał od tego.
Trudno raczej nie ogarnąć jak masz wszystko tak jak na filmiku, różne ujęcia, transkrypcje itd.
vanschorst - @Prettylittlepsycho: Większość po prostu coveruje, akustyk czy elektro n...
  • Odpowiedz

448

Placek po węgiersku PRZEPIS

Placek po węgiersku PRZEPIS

Najlepszy przepis na pyszny i aromatyczny placek po węgiersku. Zrób placek ziemniaczany z wołowym gulaszem, śmietaną i natką pietruszki.

Ania_niet
z
nietylkopasta.pl
dodany: 10.01.2018, 20:18:16
  • 97
  • #
    gotujzwykopem
  • #
    jedzenie
  • #
    gotowanie
  • #
    foodporn
  • #
    kuchnia
  • #
    jedzzwykopem
vanschorst
vanschorst 11.01.2018, 12:35:41
  • 0
@push3k-pro: za spam jeśli już..
vanschorst - @push3k-pro: za spam jeśli już..

źródło: comment_OymB7C6O0a6XBSZ9NsO5OYEw8TMpoTXC.jpg

Pobierz
fiszifiszi
fiszifiszi
09.01.2018, 17:25:26
  • 3
Czy może ktoś zrobić jpg. z opisem i zdjęciami jak to wszystko się zaczeło ?
#willakarpatia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 09.01.2018, 17:27:38
  • 2
@fiszifiszi: tak
vanschorst - @fiszifiszi: tak

źródło: comment_Lj1abiDMNTzWh6VfuGqGCiExEKSRVMHh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
vanschorst
vanschorst 09.01.2018, 17:47:26
  • 0
@fiszifiszi: tak, w znalezisku masz..
http://www.wykop.pl/artykul/4100149/willa-karpatia-atakuje-swoich-gosci/
  • Odpowiedz
tomy86
tomy86
08.01.2018, 09:07:43
  • 7
Mam ponad 20-letni samochód którego chce się pozbyć. Wartości prawie żadnej nie ma, wiele rzeczy w nim nie działa jak powinno, choć sama praca silnika i zawieszenie jest ok. Badania diagnostyczne przechodzi(ł).
Raczej nie uda mi się go sprzedać osobie prywatnej do dalszego użytku.

Wymyśliłem że zadzwonię do firmy skupującej samochody.
Jednak podejrzane jest to że tak chętnie "skupują każde auto w każdym stanie technicznym".
Na co się przygotować robiąc interesy z takimi firmami?
tomy86 - Mam ponad 20-letni samochód którego chce się pozbyć. Wartości prawie żadnej ...

źródło: comment_ogByI0qhZDY8GTcxSiZg7ZHwAdZy7uzd.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 08.01.2018, 09:24:29
  • 0
@tomy86: To że dla Ciebie nie ma prawie żadnej wartości nie znaczy, że nie ma popytu na takie auto.
Przyjedzie Ukrainiec i zadowolony będzie z takiego wehikułu.
Przegląd, sprawny i oszczędny silnik, mechanika ok to już coś.
  • Odpowiedz
vanschorst
vanschorst 07.01.2018, 18:56:11
  • 1
Buckethead - Project Little Man
#muzyka
vanschorst - Buckethead - Project Little Man
#muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sorek
sorek
02.01.2018, 02:29:09
  • 10
Hej mirki, zrobiłem podsumowanie #wyzwanie365klatek które rozpocząłem na początku tamtego roku.

Link do pierwszego wpisu <==

Jak mi poszło możecie poczytać tutaj, bo trochę się rozpisałem i stwierdziłem, że zrobienie znaleziska będzie miało więcej sensu:
https://www.wykop.pl/link/4089269/ukonczylem-projekt-365-zdjec-oto-czego-sie-nauczylem-przez-caly-ten-fotoprojekt/
sorek - Hej mirki, zrobiłem podsumowanie #wyzwanie365klatek które rozpocząłem na pocz...

źródło: comment_tXNKFq3BuPhLH9H2O5CPByi7XHGnpL6L.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 02.01.2018, 15:59:34
  • 1
a które są najlepsze według was? Dajcie znać w komentarzu :)


@sorek: proszę :362, 346, 343, 338, 337, 312, 167, 157, 148, 25
167 - miejscówka samograj, dobre na plener z modelką itp
148- więcej tego typu klimatu i kadrów :)
25 - jw.
  • Odpowiedz
W.....r
W.....r
konto usunięte 28.12.2017, 00:43:57
  • 3
jest jakaś strona na której znajdę cenniki samochodów z przed kilku/kilkunastu lat w momencie trafienia do salonów? gdyby jeszcze był jakiś wykres ile auto traciło na wartości przez kolejne lata to będę w niebie.

#motoryzacja #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 28.12.2017, 12:08:30
  • 0
@Wapler: @Karton12: @rafti77: wrzuciłem taki znaleziony cennik sprzed 20 lat
https://www.wykop.pl/wpis/28922021/cennik-popularnych-aut-z-vi-1998-motoryzacja-samoc/
  • Odpowiedz
vanschorst
vanschorst 28.12.2017, 12:05:12
  • 9
Cennik popularnych aut z VI 1998.
#motoryzacja #samochody
vanschorst - Cennik popularnych aut z VI 1998.
#motoryzacja #samochody

źródło: comment_KkwIEke1pKIUzyu4TMKnAUhLbXcNrCb0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eternit_z_azbestu
Eternit_z_azbestu
28.12.2017, 13:05:54
  • 1
@swiatowid98: 12k z 1998 było warte tyle co ok. 20650 zł dziś. Skumulowana inflacja 72,5% można sobie policzyć każde auto ile by kosztowało dziś.
  • Odpowiedz
qmork
qmork
qmork
28.12.2017, 13:39:51
  • 0
@Eternit_z_azbestu: Inflacja swoją drogą, ale cennik side by side z tą tabelką: http://www.pit.pl/archiwum_wynagrodzenie_minimalne_305.php daje też niezłe odniesienie.
  • Odpowiedz
t.....o
t.....o
konto usunięte 23.12.2017, 11:34:33 via iOS
  • 7
Koledzy z #fotografia możecie mi ocenić fotkę pod względem technicznym , bardzo mi się to zdjęcie podoba i ciekawym czy jest poprawne
Bardzo dziękuje za konstruktywne komentarze
t.....o - Koledzy z #fotografia możecie mi ocenić fotkę pod względem technicznym , ba...

źródło: comment_SCdVY4two96Iu3eDwmMuITPnS2mInQpa.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 23.12.2017, 13:58:55
  • 1
@tadyo: Rozpierducha w tym kadrze, do tego ten baner centralnie i wokół, ciasne kadrowanie.
  • Odpowiedz
vanschorst
vanschorst 22.12.2017, 12:32:00
  • 1
Zobaczcie moje podsumowanie roku 2017 na Wykopie: https://www.wykop.pl/2017zwykopem/vanschorst/fe42f/. A jak wygląda Wasze podsumowanie? Pochwalcie się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#2017zwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst
Autor
22.12.2017, 12:44:10
  • 0
@noitakto: Przeca u mnie zerowa aktywność na wypoku...o co chodzi?
  • Odpowiedz
vanschorst
vanschorst 21.12.2017, 23:06:17
  • 2
Buckethead - Whispers Way
#muzyka #muzykanadobranoc
vanschorst - Buckethead - Whispers Way
#muzyka #muzykanadobranoc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

607

O krok od "popularnej" kolizji

O krok od "popularnej" kolizji

Film pokazuje do czego powinien służyć klakson, a nie jak większość z filmów polskich dróg używa klaksonu zamiast hamulca. Akcja od 0:30

mar111cin
z
youtube.com
dodany: 20.12.2017, 21:43:08
  • 115
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    kamerasamochodowa
  • #
    wideorejestrator
  • #
    wypadek
vanschorst
vanschorst 21.12.2017, 17:03:57
  • -2
Byłby winny, jakby to było skrzyżowanie - a w tym przypadku tak nie jest.


@sprzatacz: Taa...a znak który minął w momencie wrzucania kierunku to co niby?
rpi3
rpi3
rpi3
16.12.2017, 19:33:10 via iOS
  • 4
Mirki, mam taki stary film w szafie. Leży tu już ze 15 lat. W dzieciństwie robiłem zdjęcia i chciałbym teraz sprawdzić co tam za zdjęcia są. Ile kosztuje wywołanie i druk albo skan? Najtańsza opcja mnie interesuje. #fotografia #fotografiaanalogowa
rpi3 - Mirki, mam taki stary film w szafie. Leży tu już ze 15 lat. W dzieciństwie rob...

źródło: comment_psp3ZHKnVdpKjcIRGcwDpqZoiqDRoDGV.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanschorst
vanschorst 16.12.2017, 19:41:23
  • 2
@rpi3: Poproś o wywołanie plus stykówkę, będziesz miał podgląd czy warto to dalej obrabiać.
Przykładowo cennik, http://www.fotopoddachem.pl/cennik.html
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20
  • Strona 7 z 20
  • >

Van Schorst

  • .....﴾͡๏̯͡๏﴿ O’RLY?...._|:-Q
  • ...przystanek Falenica.
  • http://www.wykop.pl/ludzie/vanschorst/
  • vanschorst@wp.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.02.2015

    Komentator
  • VIP
    od 05.08.2014

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 14.02.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 16.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.03.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking