Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vanila

vanila

Dołączył 14 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4902
  • Znaleziska 214
  • Mikroblog 4688
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 47
v-tec
v-tec
29.08.2019, 10:50:12
  • 849
Koleś całkiem dobrze sobie radzi z różnymi akcentami.

#heheszki #it #korposwiat #angielski
v-tec - Koleś całkiem dobrze sobie radzi z różnymi akcentami.



#heheszki #it #k...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 29.08.2019, 15:16:29
  • 60
@Azar44: poprawna wymowa slow po angielsku brzmi zenujaco? lmao
  • Odpowiedz
dudi-dudi
dudi-dudi
24.08.2019, 05:55:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 446
Co tu się ( ಠ_ಠ)
Przyszła #madka #logikarozowychpaskow
dudi-dudi - Co tu się ( ಠ_ಠ)
Przyszła #madka #logikarozowychpaskow

źródło: comment_nw6TqqTDTptzFofdTwT726P1IZ6M8mRY.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 24.08.2019, 10:05:13
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vanila
vanila 24.08.2019, 10:07:37
  • 1
Co nie zmenia faktu, ze na poczatku ciazy sa sklonnosci do mdlosci, i raczej nie duzo ludzi o tym wie, a przypinka w tym nie pomaga
  • Odpowiedz
FantastyczneKoszulki
FantastyczneKoszulki
09.08.2019, 14:36:41
  • 1184
Mirki, jesteśmy tu nowi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako (tfu) zielonka, musimy się jakoś wkupić w łaski, więc lecimy z #rozdajo

Co do wygrania?
FantastyczneKoszulki - Mirki, jesteśmy tu nowi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako (tfu) zielonka, m...

źródło: comment_t1vpJH5zdRzV0v5nrBCLLn4y93VMBHaS.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 09.08.2019, 16:12:43
  • 17
@FantastyczneKoszulki:
vanila - @FantastyczneKoszulki:

źródło: comment_zpZrbUjRxaE4gV2vbZNmtDvp6pCWtCSu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
vanila
vanila 09.08.2019, 16:17:06
  • 11
@FantastyczneKoszulki: nie tylko na silownie xd
vanila - @FantastyczneKoszulki: nie tylko na silownie xd

źródło: comment_0FFuQAOCHV86us5o1BxugUPDllwRXy06.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
M.....a
M.....a
konto usunięte 20.07.2019, 20:31:48
  • 8
Poproszę wstrząsający film psychologiczny.

#filmnawieczor #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #film
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 21.07.2019, 02:20:23
  • 1
@MK-Ultra: ja tu tylko taktycznie bo w ulubione i tak kuzwa nigdy nie klikne
  • Odpowiedz
Emmzon
Emmzon
17.07.2019, 21:05:35
  • 462
Też tak uważacie? Ja chyba wygryw, bo mój #rozowypasek to mój największy kibic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #feels #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
Emmzon - Też tak uważacie? Ja chyba wygryw, bo mój #rozowypasek to mój największy kib...

źródło: comment_MePWeg8Tw2DMuHM1usehQEopoXt2QLfU.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 18.07.2019, 00:02:22
  • 18
angielska wersja tutaj
vanila - angielska wersja tutaj

źródło: comment_ErczrEJMK4HPWi40mklQHq260WJYRJ6l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
11.06.2019, 06:25:44
  • 20
Jeż pragnie odrobiny deszczu (づ•﹏•)づ
#jezokalendarz
mala_kropka - Jeż pragnie odrobiny deszczu (づ•﹏•)づ
#jezokalendarz

źródło: comment_lm8LwafAkp8tGbM2ostOMZCx3lCbfsMA.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 11.06.2019, 14:15:54
  • 1
@mala_kropka: czemu kuzwa tag obserwowany nie pokazuje powiadomien, od paru dni zawsze dzienna dawka jeza opozniona, bo sama musze wejsc w tag a czesto i tak nie pokazuje, a po poludniu wchodze i niby dodano 7h temu (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
vanila
vanila 06.06.2019, 21:22:17
  • 0
Ogolnie yolo chce pofarbowac wlosy na ciut ciemniejsze (przynajmniej jednolity kolor bez blond baby hair przy twarzy) i zastanawiam sie nad garnier nutrisse light brown nr 5. Bede farbowac drugi raz, pierwszy raz sama:D Kolor wlosow oczywiscie nigdy nie bedzie taki jak na obrazku, ale odcien 5 najbardziej mi sie podoba, i jest w miare zimny. Mimo ze moje koncowki w sloncu sa troche pod rudy. Nie wiem w ogole na co
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila
Autor
06.06.2019, 21:52:09
  • 0
@paulinnaa: nie mam odrostow, farbowalam daaawno temu:p ale dziekuje:>
  • Odpowiedz
vanila
vanila
Autor
07.06.2019, 08:46:22
  • 1
@vkzk: @krave: oo dzieki! Nie mialam pojecia. 5,3 to faktycznie golden brown. A 4,0 jest juz taki ciemy.
Macie jakies opinie nt tego garniera vs loreal?
  • Odpowiedz
vanila
vanila
Autor
07.06.2019, 12:58:19
  • 0
@krave: dzieki dzieki dzieki :)
  • Odpowiedz
Piottix
Piottix
30.05.2019, 05:28:13
  • 181
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 30.05.2019, 07:45:20
  • 0
@Piottix: najgorzej. Idziesz spac o 3 i jakis randomowy budzik o 9 zadzwonil i juz nie mozesz zasnac. zreszta 2h "drugiego" snu to tylko pewnie gorsze samopoczucie by dalo
  • Odpowiedz
vanila
vanila 31.05.2019, 02:05:41
  • 0
@ChochlikLucek: w sensie poczucie, ze masz godzine na drzemanie jest fajne, ale jesli potrzebuje snu to o 1h wiecej nieprzerwnego snu>drzemki przez godzine.
Kiedys sprobowalam aplikacje co byly jakies matematyczne proste zadania albo jakies male lamiglowki, ale zapomnij, moglam zrobic i zasnac dalej. Ale to byly niezdrowe ilosci godzin spania wtedy wiec pewnie kazdy by zasnal
  • Odpowiedz
mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
24.05.2019, 06:55:41
  • 36
Wstawać kwiatuszki! Jutro będzie można pospać ( ͡º ͜ʖ͡º)
#jezokalendarz
mala_kropka - Wstawać kwiatuszki! Jutro będzie można pospać ( ͡º ͜ʖ͡º)
#jezokalendar...

źródło: comment_oHOM3vRIwNYafXNmhOZ3fTNSGVgjPvGz.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 24.05.2019, 09:19:34
  • 2
@mala_kropka: ale bym go kizimizi tyry myry ciam ram pam po tym brzuszku xd
  • Odpowiedz
lawyerman
lawyerman
21.05.2019, 23:18:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 459
lawyerman

źródło: comment_EbDzRLdcMc4X12uKTvAC0c5FEMSrAdaO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 22.05.2019, 05:03:39
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vanila
vanila 08.05.2019, 18:57:40
  • 2
Złożyło się, że wyjęłam spację, a tu cały ten czas był ukryty plus button. Znam twój sekret i nie zawaham się go użyć! @lubie-sernik
vanila - Złożyło się, że wyjęłam spację, a tu cały ten czas był ukryty plus button. Z...

źródło: comment_8BptqkDuY6V91y3GmIYCXrtH5QeDB9BL.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
08.05.2019, 23:17:28
  • 0
@vanila: kurde moja tajemnica została ujawniona (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
sevor6
sevor6
19.04.2019, 20:16:40
  • 2548
#michau #heheszki
Ban mi niestraszny XDDDDDDDDDDDDDDD
sevor6 - #michau #heheszki
Ban mi niestraszny XDDDDDDDDDDDDDDD

źródło: comment_IjyImthCi9lfj2kWVuNnxhJpHZLYkYG9.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 20.04.2019, 02:12:05
  • 0
@sevor6: geez czy tylko ja caly ten czas probuje wymyslec cos do rymu? xD
  • Odpowiedz
ku2yn
ku2yn
18.04.2019, 07:11:15 via iOS
  • 98
Siema!
#wedkarstwo #zdjeciednia #karpiolog #fotografia #dziendobry
ku2yn - Siema!
#wedkarstwo #zdjeciednia #karpiolog #fotografia #dziendobry

źródło: comment_Ucc4797xzHnTkM4hcScMyOxBSL8S80s8.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 18.04.2019, 08:48:03
  • 1
@ku2yn: ladne zdjecie. Bardzo bardzo
  • Odpowiedz
r0rka
r0rka
17.04.2019, 18:45:35 via iOS
  • 437
XD #heheszki #humorobrazkowy #rozowepaski #spanko
r0rka - XD #heheszki #humorobrazkowy #rozowepaski #spanko

źródło: comment_WRZETaYflCTYTGrn2xu65F1C4o0YKBMh.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 17.04.2019, 23:57:06
  • 1
@r0rka: ahahahahahhahaha szczerze sie usmialam
  • Odpowiedz
Aerials
Aerials
27.03.2019, 07:37:19 via iOS
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 27.03.2019, 12:42:11
  • 3
@Aerials: w------e frazy i przyslowia + ten normizm. Nie moge uwierzyc, ze przez 4 lata sie tego sama nauczyla czy jednak ktos jej te opinie w usta włożyl. Ma szczegółowe zdanie o 30-40 latkach, że są zazdrosni, ale skąd to? Gdzie ona ich spotyka, na studiach?
Żadnej wzmianki o podatkach czy urzędach i administracji? jakim cudem?
Jezdzi autobusem, ale nie ma zdania o moherach? Wystarczą 3 kursy żeby sie przekonać
  • Odpowiedz
JavaDevMatt
JavaDevMatt
25.03.2019, 07:49:18
  • 836
Przedwczoraj pytaliście o #rozdajo związane z tagiem #atencyjnylaser.
W dużym skrócie: niedawno kupiłem sobie laser, by robić gadżety do gier bez prądu i powoli ogarniam ten sprzęt.

Z tej okazji wygraweruje osobie, które wygra rozdajo wybrany wzór na drugiej stronie żetonu z załączonego obrazka (to duży żeton 5 x 5 cm, grubość 3 mm). Na terenie Polski pokrywam koszt wysyłki.

Zasady są proste: plusujemy wpis i ewentualnie wrzucamy w
JavaDevMatt - Przedwczoraj pytaliście o #rozdajo związane z tagiem #atencyjnylaser.
...

źródło: comment_LvhhLrL8L4AVgBZcztCwewfW9yoqrdnp.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 25.03.2019, 10:55:24
  • 2
@JavaDevMatt: przy szybkim scrollowaniu myslalam, ze to wielka filizanka kawy z fikusnym wzorkiem na piance
  • Odpowiedz
julianna_cebulanna
julianna_cebulanna
22.03.2019, 18:57:57
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanila
vanila 23.03.2019, 00:51:56
  • 0
@julianna_cebulanna: spoko wierszyk, spoko pomysł:D nie mam nic do nich, tylko czytajac przypomnialo mi sie jak kiedys dawnooo temu jakis typ wypowiedzial sie pod tematem zwiazkow albo rozowych i o swojej żonie/dziewczynie mówił normalnie "moja pani" xD a taka gownoanegdotka.
To chyba nawet przebija "TŻ" aka towarzysz życia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
  • Strona 3 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.05.2022

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.06.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking