@mala_kropka: czemu kuzwa tag obserwowany nie pokazuje powiadomien, od paru dni zawsze dzienna dawka jeza opozniona, bo sama musze wejsc w tag a czesto i tak nie pokazuje, a po poludniu wchodze i niby dodano 7h temu (╯°□°)╯︵┻━┻
Ogolnie yolo chce pofarbowac wlosy na ciut ciemniejsze (przynajmniej jednolity kolor bez blond baby hair przy twarzy) i zastanawiam sie nad garnier nutrisse light brown nr 5. Bede farbowac drugi raz, pierwszy raz sama:D Kolor wlosow oczywiscie nigdy nie bedzie taki jak na obrazku, ale odcien 5 najbardziej mi sie podoba, i jest w miare zimny. Mimo ze moje koncowki w sloncu sa troche pod rudy. Nie wiem w ogole na co
@vkzk: @krave: oo dzieki! Nie mialam pojecia. 5,3 to faktycznie golden brown. A 4,0 jest juz taki ciemy. Macie jakies opinie nt tego garniera vs loreal?
@Piottix: najgorzej. Idziesz spac o 3 i jakis randomowy budzik o 9 zadzwonil i juz nie mozesz zasnac. zreszta 2h "drugiego" snu to tylko pewnie gorsze samopoczucie by dalo
@ChochlikLucek: w sensie poczucie, ze masz godzine na drzemanie jest fajne, ale jesli potrzebuje snu to o 1h wiecej nieprzerwnego snu>drzemki przez godzine. Kiedys sprobowalam aplikacje co byly jakies matematyczne proste zadania albo jakies male lamiglowki, ale zapomnij, moglam zrobic i zasnac dalej. Ale to byly niezdrowe ilosci godzin spania wtedy wiec pewnie kazdy by zasnal
@Aerials: w------e frazy i przyslowia + ten normizm. Nie moge uwierzyc, ze przez 4 lata sie tego sama nauczyla czy jednak ktos jej te opinie w usta włożyl. Ma szczegółowe zdanie o 30-40 latkach, że są zazdrosni, ale skąd to? Gdzie ona ich spotyka, na studiach? Żadnej wzmianki o podatkach czy urzędach i administracji? jakim cudem? Jezdzi autobusem, ale nie ma zdania o moherach? Wystarczą 3 kursy żeby sie przekonać
Z tej okazji wygraweruje osobie, które wygra rozdajo wybrany wzór na drugiej stronie żetonu z załączonego obrazka (to duży żeton 5 x 5 cm, grubość 3 mm). Na terenie Polski pokrywam koszt wysyłki.
Zasady są proste: plusujemy wpis i ewentualnie wrzucamy w
@julianna_cebulanna: spoko wierszyk, spoko pomysł:D nie mam nic do nich, tylko czytajac przypomnialo mi sie jak kiedys dawnooo temu jakis typ wypowiedzial sie pod tematem zwiazkow albo rozowych i o swojej żonie/dziewczynie mówił normalnie "moja pani" xD a taka gownoanegdotka. To chyba nawet przebija "TŻ" aka towarzysz życia
#heheszki #it #korposwiat #angielski