#anonimowemirkowyznania Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że
@AnonimoweMirkoWyznania: Chorwacja, buty do chodzenia po jeżowcach za 30 zł z Decathlonu i byle jakie okularki dostarczyły mi więcej wrażeń niż każde nurkowanie w Polsce. Oprócz tego masz jeszcze super widoki i jedzenie.
Sprzedam zestaw smrody i klasyki: Alyssa Ashley Oud pour Lui 9,9 ml Guerlain Heritage EDT 10ml Ted Lapidus Pour Homme 9,9 ml YSL Opium Pour Homme EDP 2,5 ml + gratisy
Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Tak jak obiecaliśmy lecimy codziennie z #rozdajo do Black Friday ( ͡°͜ʖ͡°) Jeżeli szukacie dobrych okazji na Black Friday to wbijajcie na stronę HotShops! https://hotshops.pl/katalog - Tutaj można zobaczyć Katalog nagród. Dodawaj okazje, oceniaj i komentuj okazje innych użytkowników, zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody!
Najlepsze co mnie spotkało w tej pandemii to 100% praca zdalna. Musiałem tydzień temu wrócić na 2 dni szkolenia do biura i przypomniałem sobie wszystkie absurdy świata przedpandemicznego: - wstajesz o 6 żeby być na 8 do pracy, - chodzisz ponad 8h w niewygodnych ubraniach, - spalasz co najmniej kilka litrów paliwa by zmienić jedynie biurko i krzesło, - zamiast domowego jedzenia jesz jakieś syfy ze styropianu albo odgrzewasz cos w mikrofalówce, która powoduje, że jedzenie
Eh ta mityczna 2x bardziej efektywna praca. Wszyscy przeszli na pracę zdalną a robota idzie jak dawniej. Doszły tylko problemy z komunikacją, bo ktoś sobie pojechał do Tesco na zakupy o 11:D
Pytanie dla właścicieli zwierzaków: można dać konserwę turystyczną kitku lub piesku? Nie wdając się w szczegóły nagle mam z 30 puszek takich z niższej półki (60%mięsa) i bym ich uraczył ale nie wiem czy mogą zjeść w razie czego. Nie piszę że chcę ich karmić dzień w dzień tylko raz na tydzień powiedzmy mogą dostać? Czy jednak inne składniki są dla nich zbyt niebezpieczne? Proszę o normalne odpowiedzi, dzięki. #koty
#bojowkapiekarska #pieczzwykopem #chleb
źródło: comment_1650961919UMIudnWTkHoE3NsQ1GyA5R.jpg
Pobierz