Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
toFeelOrNotToFeel

toFeelOrNotToFeel

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 307
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 302
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
t.....o
t.....o
konto usunięte 26.04.2022, 08:32:00 via Android
  • 1150
Mój pierwszy chleb na zakwasie, pewne niedociągnięcia są, ale jestem cholernie dumny.
#bojowkapiekarska #pieczzwykopem #chleb
t.....o - Mój pierwszy chleb na zakwasie, pewne niedociągnięcia są, ale jestem choler...

źródło: comment_1650961919UMIudnWTkHoE3NsQ1GyA5R.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 26.04.2022, 09:39:20
  • 69
Chłop co pasztet zrobił z mąki :D
  • Odpowiedz
Padaj
Padaj
21.04.2022, 15:51:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 505
#pdk #gimbynieznajo
Padaj - #pdk #gimbynieznajo

źródło: comment_1650556280pJFOqF4sVwNwUhlQdaVFwR.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 21.04.2022, 21:44:21
  • 0
Wyślij ktoś.
  • Odpowiedz
nightmeen
nightmeen
13.02.2022, 19:15:37
  • 283
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 13.02.2022, 22:04:32
  • 1
Ale zaleciało S.T.A.L.K.E.R'em.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
02.02.2022, 07:53:18 via AMWv2
  • 76
#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie, kto jest ten zły ja czy ona. Mam różowego któremu wydaje mi się że ciężko dogodzić, czy zaproponuje jakiś wyjazd na domek czy morze to zawsze jest "jak chcesz" nigdy żadnego entuzjazmu czy cos, mam dużo zajawek którymi próbowałem ją zainteresować, od sportów zimowych przez siłownię po jeździectwo, jakiś czas temu wyszło że chciała by nurkować, okej sam chętnie spróbuję, mowa była że
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, powiedzcie co o tym sądzicie...

źródło: comment_1643788398bRySwe0X28PxuPX6rQlEwM.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 02.02.2022, 11:21:05
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Chorwacja, buty do chodzenia po jeżowcach za 30 zł z Decathlonu i byle jakie okularki dostarczyły mi więcej wrażeń niż każde nurkowanie w Polsce. Oprócz tego masz jeszcze super widoki i jedzenie.
  • Odpowiedz
Mescuda
Mescuda
17.01.2022, 08:20:52
  • 389
#szkola #humorobrazkowy
Mescuda - #szkola #humorobrazkowy

źródło: comment_1642407643MyVYjQpZRpxlznyRqy5Ibv.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 17.01.2022, 10:54:50
  • 3
@Trismagist: Masakra, to jest jakiś odgórny styl narzucany przez konsorcjum polonistek.
  • Odpowiedz
okretowy_sanitariat
okretowy_sanitariat
12.12.2021, 07:37:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sprzedam zestaw smrody i klasyki:
Alyssa Ashley Oud pour Lui 9,9 ml
Guerlain Heritage EDT 10ml
Ted Lapidus Pour Homme 9,9 ml
YSL Opium Pour Homme EDP 2,5 ml
+ gratisy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 12.12.2021, 09:14:18
  • 0
@okretowy_sanitariat: Też można prosić?
  • Odpowiedz
toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 12.12.2021, 16:20:41
  • 0
Ooo, pardon. Przeczytałem 'zestawy'.
  • Odpowiedz
toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 13.12.2021, 09:11:25
  • 0
@okretowy_sanitariat: Właśnie nic szczególnego;D Kompletnie się nie znam na perfumach i chciałem po prostu przetestować kilka.
  • Odpowiedz
plusem-wyklety
plusem-wyklety
23.11.2021, 10:32:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Ja pie...le. To jl #inflacja czy #januszebiznesu ? Serio pytam bo dawno nie kupowałem. Sklep firmowy piekarni. Pączek z nadzieniem różanym.
plusem-wyklety - Ja pie...le. To jl #inflacja czy #januszebiznesu ? Serio pytam bo da...

źródło: comment_1637663566nXOdmUFEq7OxXvfOL4m8dr.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 23.11.2021, 15:47:18
  • 0
@plusem-wyklety: Niestety to są realia. Ja też ubolewam bo pączki lubię.
  • Odpowiedz
hotshops_pl
hotshops_pl
23.11.2021, 14:36:37
  • 2977
Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Tak jak obiecaliśmy lecimy codziennie z #rozdajo do Black Friday ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli szukacie dobrych okazji na Black Friday to wbijajcie na stronę HotShops!
https://hotshops.pl/katalog - Tutaj można zobaczyć Katalog nagród.
Dodawaj okazje, oceniaj i komentuj okazje innych użytkowników, zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody!

Dziś do wygrania Pistolet do masażu (22
hotshops_pl - Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Tak jak obiecaliśmy lecim...

źródło: comment_1637677666iJMXFUiYrDRnw1SP6tyYkL.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 23.11.2021, 15:32:14
  • 1
@hotshops_pl: HotShops
Niby człowiek wie ale się łudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
R.....2
konto usunięte 21.11.2021, 21:07:59
  • 780
Najlepsze co mnie spotkało w tej pandemii to 100% praca zdalna. Musiałem tydzień temu wrócić na 2 dni szkolenia do biura i przypomniałem sobie wszystkie absurdy świata przedpandemicznego:
- wstajesz o 6 żeby być na 8 do pracy,
- chodzisz ponad 8h w niewygodnych ubraniach,
- spalasz co najmniej kilka litrów paliwa by zmienić jedynie biurko i krzesło,
- zamiast domowego jedzenia jesz jakieś syfy ze styropianu albo odgrzewasz cos w mikrofalówce, która powoduje, że jedzenie
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 22.11.2021, 09:17:33
  • 4
Eh ta mityczna 2x bardziej efektywna praca. Wszyscy przeszli na pracę zdalną a robota idzie jak dawniej. Doszły tylko problemy z komunikacją, bo ktoś sobie pojechał do Tesco na zakupy o 11:D
  • Odpowiedz
debenek
debenek
07.11.2021, 08:44:23 via Android
  • 413
zastąpiłem gaz indukcją i już pojawiły się pierwsze problemy do rozwiązania :)

#gotujzwykopem
debenek - zastąpiłem gaz indukcją i już pojawiły się pierwsze problemy do rozwiązania...

źródło: comment_1636274663U98IbOlF45fhYw8qy8uMn0.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 07.11.2021, 12:07:16
  • 0
@korpoRator: Jak już Ci @ptasiek2: podeśle to daj znać. Chętnie poczytam.
  • Odpowiedz
Dzieci_z_Choroszczy
Dzieci_z_Choroszczy
19.10.2021, 03:36:46 via Android
  • 51
Niektórzy już w robocie (。◕‿‿◕。)
DziecizChoroszczy - Niektórzy już w robocie (。◕‿‿◕。)

źródło: comment_1634614606heUHlY2oZLLAQm4EMWOO4n.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 19.10.2021, 07:08:42
  • 0
@kunewicz: U Sidorovicha :D
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
17.10.2021, 08:07:30 via Android
  • 22
#gornictwo #pracbaza pozdro z piekieł (。◕‿‿◕。)
piotrek1889 - #gornictwo #pracbaza pozdro z piekieł (。◕‿‿◕。)

źródło: comment_1634458050eOarMeLR239pBJ3FtS8lDE.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 17.10.2021, 09:53:13
  • 3
Znowu jedna z tych przekletych bestii.
  • Odpowiedz
Donobi
Donobi
17.10.2021, 06:36:43
  • 7
Pytanie dla właścicieli zwierzaków: można dać konserwę turystyczną kitku lub piesku? Nie wdając się w szczegóły nagle mam z 30 puszek takich z niższej półki (60%mięsa) i bym ich uraczył ale nie wiem czy mogą zjeść w razie czego. Nie piszę że chcę ich karmić dzień w dzień tylko raz na tydzień powiedzmy mogą dostać? Czy jednak inne składniki są dla nich zbyt niebezpieczne? Proszę o normalne odpowiedzi, dzięki.
#koty
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 17.10.2021, 09:38:47
  • 1
@Donobi: Pewnie, że tak. O ile nie będziesz im dawał konserw na każdy posiłek, to nie powinno im to zaszkodzić.
  • Odpowiedz
BenitoM
BenitoM
BenitoM
29.09.2021, 17:49:37 via Android
  • 124
Mireczki i Mirabelki!
Nasza kotka potrzebuje imienia, pomożecie?
Może być śmieszne!
#koty #koteczkizprzypadku
BenitoM - Mireczki i Mirabelki!
Nasza kotka potrzebuje imienia, pomożecie?
Może być ś...

źródło: comment_1632937777PjoXVoJEOXMV6FO33AqMBD.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toFeelOrNotToFeel
toFeelOrNotToFeel 29.09.2021, 21:22:02
  • 0
@BenitoM: Szpulka.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 3 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking