Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
superTIMOR
superTIMOR

superTIMOR

Dołączył 15 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 309
  • Znaleziska 120
  • Mikroblog 189
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15
  • Dodane (20)
  • Komentowane (26)
  • Plusowane (143)
I.....a
I.....a
konto usunięte 08.06.2024, 14:35:36
  • 3394
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I.....a
I.....a
konto usunięte
Autor
08.06.2024, 14:58:11 via Android
  • 168
@kasiknocheinmal we wtorek rano o 12 zaczynam
  • Odpowiedz
KrajaCoNieJara
KrajaCoNieJara
08.06.2024, 16:37:34 via Wykop
  • 1389
@Itslilianka:
KrajaCoNieJara - @Itslilianka:

źródło: comment_1664783310etsTF11UNQPe81MhndJ4G8

Pobierz
  • Odpowiedz
ascaris
ascaris
ascaris
15.10.2023, 06:12:58
  • 5642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Decathlete98
Decathlete98
15.10.2023, 06:15:50 via iOS
  • 579
@ascaris w St. Louis w czasie gdy ja byłem w lokalu wyborczym, wszyscy ODMÓWILI brania udziału w referendum.
  • Odpowiedz
szubiduba
szubiduba
szubiduba
15.10.2023, 06:34:24 via Wykop
  • 264
@ascaris: u mnie niestety z rana same stare baby i urna zawalona 4x NIE ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
WhoDidThatToYou
WhoDidThatToYou
28.11.2022, 15:34:09 via iOS
  • 6401
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....s
konto usunięte 28.11.2022, 15:35:57
  • 375
@WhoDidThatToYou: Ja cię plusuję, ty mnie oszukujesz, wszyscy zadowoleni ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
BuQwald
BuQwald
28.11.2022, 15:36:17
  • 643
@WhoDidThatToYou: 31 listopada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nowakovsky
Nowakovsky
19.03.2022, 20:50:46
  • 4967
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baNicja
baNicja
19.03.2022, 20:53:30 via Android
  • 757
@chlodna_kalkulacja: to piknięcie budziło rodziny w środku nocy:D
  • Odpowiedz
mirage50
mirage50
19.03.2022, 21:05:35
  • 1072
@baNicja: Zawsze zaciskałem zęby przy tym piknięciu jak włączałem kompa o 2 w nocy żeby pograć, bo w pokoju obok rodzice spali. Później monitor maksymalnie przyciemniałem i odwracałem maksymalnie w bok żeby nie było widać światła w drugim pokoju.

Ależ to była kulminacja emocji. Z jednej strony ekscytacja grą w porze kiedy nikt ci się nie w--------ł na exp czy na bossa, z drugiej - trwanie w napięciu i nadziei
  • Odpowiedz
pokustnik
pokustnik
28.02.2022, 19:16:48
  • 858
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pokustnik
pokustnik
Autor
28.02.2022, 19:17:00
  • 249
@pokustnik:
Wojna informacyjna się zaostrza. Fake newsy wypuszczają już obie strony i coraz trudniej o jakiekolwiek wiarygodne informacje. Dominują w tym oczywiście Rosjanie, którzy od początku wojny nie przekazali niemal ani jednej weryfikowalnej informacji i wciąż twierdzą, że prowadzą specjalną operację przeciwko faszystom w Kijowie. Daj więc + raportowi, jeżeli doceniasz moją robotę.

Piszcie proszę jeżeli wyłapiecie jakieś błędy. Staram się dostarczać maksymalnie rzetelnych informacji, jednakże nikt nie jest w
  • Odpowiedz
pokustnik
pokustnik
Autor
28.02.2022, 19:22:08
  • 89
@pokustnik: W formie ciekawostki!
Link:
https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1lscRK6ehG0l2V-XvJ16nsyblMsQ≪=50.45351126464305%2C30.004105410411597&z=11&fbclid=IwAR3gdF7AIT2Eiegy8X4HfwNGtjIPGXwcRxt5fJOGgeGxxG7XOTi3hFZrneg&entry=yt
Mapa pochodzi ze źródeł prorosyjskich. Wydaje się być jednak zaskakująco rzetelna. Natarcia rzeczywiście postępują w opisanych regionach, co potwierdzają doniesienia ukraińskiego MON. Zasięg pełnej kontroli rosyjskiej jest w kilku miejscach dyskusyjny.

Drugi zbiór map pochodzi od AFP i dotyczy 24.02-27.02. Są dość optymistyczne na kilku odcinkach, jednakże i tak warto się z nimi zapoznać, aby spojrzeć jak niejednoznaczna jest ocena zasięgu wojsk rosyjskich.
pokustnik - @pokustnik: W formie ciekawostki!
Link:
https://www.google.com/maps/d/u...

źródło: comment_1646076112iySKbPM9W7PVZtKnuCo1FQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W.....e
W.....e
konto usunięte 26.02.2022, 17:29:21
  • 2746
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larsberg
Larsberg
26.02.2022, 17:31:41
  • 366
@Waffenfarbe: Jeśli boisz się zaplusować to już jesteś niewolnikiem.
  • Odpowiedz
knur3000
knur3000
26.02.2022, 17:32:07
  • 539
@Waffenfarbe: Trwa wojna obronna na Ukrainie a ten agent wrzuca na TT teksty o Banderze. Brak mi słów
  • Odpowiedz
c.....a
c.....a
konto usunięte 24.02.2022, 08:05:12
  • 3612
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebak9000
sebak9000
24.02.2022, 08:06:44
  • 29
@czopek_bezpieczenstwa: radiotechnik ( ̄෴ ̄)
  • Odpowiedz
mynameis60
mynameis60
24.02.2022, 09:59:04
  • 41
@YebakaLesny: Tylko jak tu zjeść 30 kg ziemniaków dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

U mnie stabilna 3, komuś ołówek?
  • Odpowiedz
Gensek
Gensek
21.01.2022, 16:32:24 via iOS
  • 520
#heheszki #byloaledobre #inflacja #polskilad #humorobrazkowy #maslo #gielda
Gensek - #heheszki #byloaledobre #inflacja #polskilad #humorobrazkowy #maslo #gielda

źródło: comment_1642782744Ex6i0JJtcwCswM2mMjZ5Ot.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gensek
Gensek
Autor
21.01.2022, 16:40:35 via iOS
  • 73
@KondProsty: Wiadomo. Jestem zarobiony w masło. Kupiłem w dołku a w zamrażarce może leżeć niż mu nie będzie.
Gensek - @KondProsty: Wiadomo. Jestem zarobiony w masło. Kupiłem w dołku a w zamrażar...

źródło: comment_1642783244aEICR30j8CrX6WeEKcGQI6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
t.....6
t.....6
konto usunięte 21.01.2022, 17:19:32 via Android
  • 22
@Gensek bardzo płynne aktywo
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
21.01.2022, 18:36:26
  • 2223
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Javert_012824
Javert_012824
Autor
21.01.2022, 18:39:20
  • 354
@bullsh1t: #60groszyzawpis
  • Odpowiedz
etutuit
etutuit
etutuit
21.01.2022, 18:43:11
  • 803
@bullsh1t: człowiek który zbudował dobrobyt Polaków, który z kolei przejadła mafia pisowska w kilka lat. Dużo spraw ma jeszcze w Polsce do naprawiania po tych szkodnikach.
  • Odpowiedz
popik3
popik3
01.01.2022, 08:56:17
  • 6978
Prosta sprawa, dajesz plusa i ostatnia cyfra mówi Ci o tym co Cię czeka w 2022 roku. To nie #glupiewykopowezabawy ani #heheszki ani #humorobrazkowy #sylwesterzwykopem
popik3 - Prosta sprawa, dajesz plusa i ostatnia cyfra mówi Ci o tym co Cię czeka w 20...

źródło: comment_1641027334W9pI3TmqjnXR39RuoLMkSM.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marko2
marko2
01.01.2022, 08:58:10
  • 251
@popik3: 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) co za niespodzianka
  • Odpowiedz
EM_Ha
EM_Ha
01.01.2022, 09:11:24
  • 110
@popik3: Ohui 7
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
10.09.2021, 04:36:04
  • 2373
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
10.09.2021, 04:37:41
  • 1245
@xiv7: czego oczekujesz od lesnych dziadków którzy nawet za granicą nie byli, nie używają logicznego myślenia, a gospodarkę i światopogląd opierają na starym testamencie.

ludzie nie ogarniają że gdyby nie ue to byłaby u nas bieda jak na ukrainie.

Trzeba s--------ć z tego kraju, i żyć sobie normalnie
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
10.09.2021, 04:41:27
  • 597
ludzie nie ogarniają że gdyby nie ue to byłaby u nas bieda jak na ukrainie.


@PiersiowkaPelnaZiol: Mogłaby być gorsza -mało kto pamięta, że w lata 90-te Polska wchodziła jako kraj biedniejszy od Ukrainy. To się zaczęło powoli zmieniać i dopiero po kilku latach bycia w CEFTA (kto pamięta...?) Polska stałasię wyraźnie zamożniejsza od Ukrainy.
  • Odpowiedz
masternodeBTC
masternodeBTC
09.09.2021, 08:04:32
  • 1306
Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie komfort Twojego życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Nic nie zwróciło ostatnio mojej uwagi na przemijanie czasu tak bardzo jak cykliczne inicjowanie dyskusji w tytułowym temacie. W każdym razie zapraszam do kolejnej krótkiej lektury jak i wymiany poglądów w komentarzach, być może chcielibyście podzielić się informacją na temat tego do czego zainspirowała Was ta seria wpisów i jakie zmiany wprowadziliście? Czy okazały się skuteczne
  • 352
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gennwat
Gennwat
09.09.2021, 08:11:21
  • 264
@masternodeBTC: ja za namową mirkow kupilem tę poduszke ergonomiczna z ikei, bardzo fajna. z jednej strony ma tez wklad chlodzacy wiec latwiej mi sie zasypialo. na przyszly sezon letni planuje kupic cala mate chlodzaca, taka na materac.
Gennwat - @masternodeBTC: ja za namową mirkow kupilem tę poduszke ergonomiczna z ikei...

źródło: comment_1631175015J5eBIuGQmdrW0YSYpylo7q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
JanParowka
JanParowka
09.09.2021, 08:33:53
  • 787
Konto Mirko Premium (subskrypcja na rok) i odkryłem nowy poziom portalu, pozdrawiam Premiumowców!
JanParowka - Konto Mirko Premium (subskrypcja na rok) i odkryłem nowy poziom portalu,...

źródło: comment_1631176431wShbBnOHCu7GdLtHme3wCy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
KaznodziejaNowejEry
KaznodziejaNowejEry
06.09.2021, 07:15:26
  • 1677
Wczorajsza "szczelanina" na Zwycięskiej. Nagranie z grupy osiedlowej, nie moje.
#wroclaw
KaznodziejaNowejEry - Wczorajsza "szczelanina" na Zwycięskiej. Nagranie z grupy osied...
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zgredinho
zgredinho
06.09.2021, 07:18:45
  • 4816
@KaznodziejaNowejEry: ten typ z dzieckiem to chyba mózgu z domu zapomniał xD
  • Odpowiedz
Sangreal
Sangreal
06.09.2021, 07:19:04
  • 3805
@KaznodziejaNowejEry: gościu z dzieckiem też niezły :D. "POLICJA BRONIĄ MACHA, A SE POPATRZE Z BRAJANKIEM"
  • Odpowiedz
Maestro_PM
Maestro_PM
29.08.2021, 09:39:26
  • 3033
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maestro_PM
Maestro_PM
Autor
29.08.2021, 09:41:44
  • 3940
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być zawołany do wpisu ze statystykami
  • Odpowiedz
Rusa
Rusa
Rusa
29.08.2021, 11:05:27
  • 579
@Maestro_PM: O Panie i to są badania naukowe, których potrzebujemy, a na które nie zasłużyliśmy!
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
15.07.2021, 06:49:51 via Android
  • 1632
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rejetn
Rejetn
Rejetn
15.07.2021, 08:40:25
  • 177
@piaskun87: to ten sam giertych od ligi polskich rodzin? XD ten sam faszysta?
  • Odpowiedz
kurczok
kurczok
15.07.2021, 08:42:59
  • 1116
ten sam, ale dorósł i wyhodował mózg
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
14.06.2021, 09:40:54
  • 3149
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
14.06.2021, 09:43:50 via Android
  • 50
@snorli12 no i 7, zajebioza, najlepsza z tych wszystkich
winsxspl - @snorli12 no i 7, zajebioza, najlepsza z tych wszystkich

źródło: comment_1623663830nCIkYRRYGy8t4gHbWrMaOO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
i.....S
i.....S
konto usunięte 14.06.2021, 10:03:07
  • 189
@snorli12: efekt cheerleaderki w pełnej krasie xD
  • Odpowiedz
jabadabadupka
jabadabadupka
14.06.2021, 09:45:49 via iOS
  • 5325
Jaką marką samochodu powinieneś jeździć. Zaplusuj i sprawdź ostatnią cyfrę

1. Toyota
2. Mercedes
3. Seat
4. Audi
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert
14.06.2021, 10:49:59
  • 103
@winsxspl: francuskimi sie nie powinno jeździc
  • Odpowiedz
eiaculatiopraecox
eiaculatiopraecox
14.06.2021, 11:26:19
  • 528
francuskimi sie nie powinno jeździc


@inzynier_robert: Taguj #cringe jak publikujesz takie wstawki. Albo chociaż #januszcore
  • Odpowiedz
209po
209po
09.04.2021, 07:59:51
  • 3277
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gnt_1
gnt_1
09.04.2021, 08:57:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 446
@209po: rozumiem że dwie wojny światowe i PRL to znacznie mniejszej katastrofy były twoim zdaniem xd
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
09.04.2021, 09:36:01
  • 731
rozumiem że dwie wojny światowe i PRL to znacznie mniejszej katastrofy były twoim zdaniem


@gnt_1: Moim tak. Już PiSiorstwo ma podobne wyniki śmiertelności jak podczas wojny. PRL za to przebili w zadłużaniu Polski. W rok napożyczali 500 mld zł, czyli połowę tego co innym ekipom zajęło 30 lat. A to nie jest ich ostatnie słowo. Zmarnowane dziesiątki lat rozwoju Polski, bo karakany nie mają pojęcia o niczym innym niż złodziejstwo
  • Odpowiedz
gimnazjumqqq
gimnazjumqqq
04.07.2020, 22:22:50
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Antidotum119
Antidotum119
10.07.2020, 15:45:03 via Android
  • 1868
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Antidotum119
Antidotum119
Autor
10.07.2020, 15:48:08
  • 468
@zarazaa: Zakład był zawierany w momencie w którym nie był znany żaden kandydat poza Dudą, dlatego do wyboru były dwie opcje:

-Andrzej Duda
-Inny
  • Odpowiedz
Antidotum119
Antidotum119
Autor
10.07.2020, 15:54:11
  • 69
@crazykokos:

„Jak trzaskowski zostanie prezydentem” xDDDDDD


Stawiaj na wygraną Dudy, możesz zwiększyć swój majątek o 40-50% w jedną noc, darmowe pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Marek Jot

  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.02.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking