Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
smitu

smitu

Dołączył 17 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16530
  • Znaleziska 13857
  • Mikroblog 2673
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 35
coolkill
coolkill
coolkill
08.02.2018, 09:14:26 via Android
  • 3
Gdzie w #lodz można pograć w #jorkyball (piłka nożna w klatkach)?
Wcześniej było w Verasport, ale wycofali
¯_(ツ)_/¯
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smitu
smitu 08.02.2018, 22:07:44
  • 0
@mateoelo: być są, ale sam zastanawiałem się nad wynajęciem :D
  • Odpowiedz
anonim1133
anonim1133
09.01.2018, 21:16:43 via Android
  • 301
Trollsky nadchodzę! xD
anonim1133 - Trollsky nadchodzę! xD

źródło: comment_6A2ZcO74ypdnAxaNtcvK9CMG62zuYCrp.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smitu
smitu 09.01.2018, 23:37:07 via iOS
  • 0
@Trollsky: odpisz na priv :)
  • Odpowiedz
smitu
smitu 31.12.2017, 21:25:54 via iOS
  • 4
Możecie brać po kawałku.

#sushi #sylwesterzwykopem
smitu - Możecie brać po kawałku. 

#sushi #sylwesterzwykopem

źródło: comment_F4jtN4OIFvuwmbch2Rdkh7gBlDetqjdL.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smitu
smitu
Autor
31.12.2017, 21:29:25 via iOS
  • 1
Jest :) możesz zjeść sushi np z ogórkiem, truskawka, serkiem. Albo na słodko. Z bananem i Nutella :)
  • Odpowiedz
smitu
smitu
Autor
31.12.2017, 21:29:36 via iOS
  • 0
@esquina: zapraszam :)
  • Odpowiedz
smitu
smitu
Autor
01.01.2018, 00:42:40 via iOS
  • 0
@Chrystus: zajebiście polecam.)
  • Odpowiedz
smitu
smitu
Autor
01.01.2018, 00:42:54 via iOS
  • 0
@esquina: wciąż czekam :)
  • Odpowiedz
Beniamin_Emanuel
Beniamin_Emanuel
30.12.2017, 09:47:33
  • 180
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smitu
smitu 30.12.2017, 12:04:02 via iOS
  • 0
Tylko dla niej polecam obejrzeć http://www.imdb.com/title/tt3605418/
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
27.12.2017, 12:51:27
  • 65
NAJLEPSZE FILMY 2017 ROKU WEDŁUG UŻYTKOWNIKÓW WYKOPU - GŁOSOWANIE

W ubiegłym roku wygrał "Wołyń", na podium znalazły się także "Nowy początek" i "Deadpool" - tutaj pełne zestawienie Jak będzie tym razem?

1. Głosujemy maksymalnie na 3 filmy. Pierwszy dostaje 10 punktów, drugi 5, a trzeci 2.
2. Bierzemy pod uwagę filmy, które miały kinową polską premierę w 2017 roku lub (i tutaj mała zmiana) na DVD i serwisie streamingowym takim jak np. Netflix - jeśli
Promilus - NAJLEPSZE FILMY 2017 ROKU WEDŁUG UŻYTKOWNIKÓW WYKOPU - GŁOSOWANIE

W ubi...

źródło: comment_WEnWLFnLEn6UBJOuIU4G0TMYqhNQW5bo.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smitu
smitu 28.12.2017, 13:58:11
  • 0
1. King Arthur
2. Logan
3. Split
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
20.12.2017, 09:00:01
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smitu
smitu 20.12.2017, 10:54:47 via iOS
  • 0
Rozumiem, że rozgrywki Premier League są już zakończone, a Pep odebrał trofeum?
  • Odpowiedz
smitu
smitu 20.12.2017, 11:22:49 via iOS
  • 2
@Nobody32: ok, rozumiem poziom s----------a tego wpisu teraz
  • Odpowiedz
smitu
smitu 20.12.2017, 14:48:44
  • 2
@llllllll: W którymś miejscu napisałem, że City nie wygra ligi? Chodzi o samo ocenianie sukcesu, bez osiągnięcia sukcesu. Żenada.

Z resztą. Patrząc na Twój najświeższy komentarz mamy popis.

Mou muruje? Pewnie dlatego ma w kieszeni rekordy strzelonych bramek przez swoje drużyny? Pewnie dlatego, że jego drużyny dobrze murują, miały w fazie grupowej dwa razy więcej straconych bramek niż Barcelona? Pewnie dzięki zamurowaniu bramki w półfinale, strzelili im 3 bramki w
  • Odpowiedz
smitu
smitu 20.12.2017, 17:58:01
  • 2
@llllllll: jakbyś miał, postawiłbyś milion na City?

O jakim rekordzie niestraconych bramek piszesz? Futbol to nie fantastyka, wiesz? :) W rewanżu z Barcą owszem, miał miejsce niechlubny rekord, co nie zmienia faktu, że mit o murowaniu bramki przez drużyny Mou jest mocno nietrafiony. Nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Dowody?

ManU ma w tym sezonie tyle samo straconych bramek co ofensywnie grające City. W zeszłym sezonie byli 2-gą najlepszą drużyną
  • Odpowiedz
smitu
smitu 20.12.2017, 20:55:46 via Android
  • 1
@llllllll czego dowodzi? Można wyciągnąć wiele wniosków. Jednym z nich jest fakt, że mieli słaby atak i mocna obronę. Dla Ciebie z kolei jak drużyna Guardioli traci mało to jest monolit, a jak Mourinho to muruje bramkę. Dzizas [rotfl]...

Jeżeli dla Ciebie mistrz Włoch jest faworytem do czegokolwiek, to nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za to, że kiedyś zmadrzejesz. Cya.

PS. Moja arogancja wynika tylko i wyłącznie z
  • Odpowiedz
Masak
Masak
20.12.2017, 19:28:46
  • 3
Dobra to co następne, mireczki?
Widziałem:
Dark
Ozark
Rick&Morty
Breaking Bad
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smitu
smitu 20.12.2017, 19:40:47
  • 0
Punisher raz jeszcze
Narcos
Manhunt Unabomber raz jeszcze
Suburra
Luther
  • Odpowiedz

923

mBank wprowadza opłaty za korzystanie z wpłatomatów sieci Euronet

mBank wprowadza opłaty za korzystanie z wpłatomatów sieci Euronet

Od 14 listopada za każdą wpłatę we wpłatomacie sieci Euronet zapłacimy 0,2 proc. wartości transakcji, ale nie mniej niż 2 zł.

kris_mitus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 14.11.2017, 12:49:51
  • 377
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    banki
  • #
    mbank
smitu
smitu 14.11.2017, 23:11:16 via iOS
  • -1
Niedawno zmieniłem konto firmowe, porą zmienić prywatne...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smitu
smitu 06.11.2017, 09:40:13 via iOS
  • 1
Mirki. Działa Wam TOYA? #lodz #rokicie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smitu
smitu
Autor
06.11.2017, 10:33:44 via iOS
  • 0
@kurasso: nie troluj
  • Odpowiedz
smitu
smitu
Autor
06.11.2017, 10:41:00 via iOS
  • 1
@kurasso: ty nie troluj
  • Odpowiedz

771

1 z 10 / jeden z dziesieciu występ mistrza nieuwagi i rozkojarzenia

1 z 10 / jeden z dziesieciu występ mistrza nieuwagi i rozkojarzenia

Wygrał system

szpera23
z
youtube.com
dodany: 02.10.2017, 22:37:35
  • 102
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    polska
smitu
smitu 03.10.2017, 19:11:06
  • -3
Nie wiedziałem, że idioci też mogą brać udział w tym programie xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

889

Hajto masakruje Borka - kto miał więcej meczów w Lidze Mistrzów?

Hajto masakruje Borka - kto miał więcej meczów w Lidze Mistrzów?

Tomasz "truskawka na torcie" Hajto w formie

zielu87
z
youtube.com
dodany: 24.09.2017, 11:52:26
  • 142
  • #
    sport
  • #
    pilkanozna
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    hajto
  • #
    cafefutbol
smitu
smitu 24.09.2017, 17:45:24
  • 2
Hajto jest idiotą. Patrząc na powyższe wideo - potwierdzone info.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smitu
smitu 24.09.2017, 17:45:51
  • 0
@sanchopancho: zdecydowanie!
smitu
smitu 24.09.2017, 17:46:15
  • 2
@nokash: z głupoty Hajty :D

539

Katalonia vs Hiszpania: wojna niemożliwa do wygrania dla żadnej ze stron?

Katalonia vs Hiszpania: wojna niemożliwa do wygrania dla żadnej ze stron?

Fajna w miarę neutralna analiza obecnych wydarzeń w Hiszpanii. Polecam wszystkich, którzy chcą trochę lepiej zrozumieć temat.

Sokhzyf
z
krzysztofwojczal.pl
dodany: 21.09.2017, 13:49:30
  • 119
  • #
    europa
  • #
    hiszpania
  • #
    katalonia
smitu
smitu 22.09.2017, 21:32:44
  • 0
@mexi: mają ;) - tylko, że w niebieskim albo żółtym opakowaniu.
smitu
smitu 22.09.2017, 21:54:06
  • 0
@mexi: widziałem na Teneryfie, w Madrycie i w Barcelonie :)

974

Żart Tomasza Hajto warty 20 tysięcy Euro kary!

Żart Tomasza Hajto warty 20 tysięcy Euro kary!

Jak zawsze w formie!

Mario123456783
z
youtube.com
dodany: 20.09.2017, 13:58:31
  • 103
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    pilkanozna
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    hajto
smitu
smitu 20.09.2017, 22:14:47
  • 1
Kompletnie nie rozumiem, dlaczego jeden z bardziej żenujących ludzi w historii futbolu, cieszy się aż taką popularnością...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1938

Najsmešniji video klipovi 2017 - czyli czeskie poczucie humoru

Najsmešniji video klipovi 2017 - czyli czeskie poczucie humoru

Jedna z lepszych tego typu kompilacji tylko tym razem w czeskim klimacie

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 06.09.2017, 22:07:34
  • 102
  • #
    swiat
  • #
    heheszki
  • #
    smieszne
  • #
    youtube
  • #
    czechy
smitu
smitu 07.09.2017, 05:57:52 via iOS
  • 15
Zapoznajcie się z Coub.com. Nigdy więcej nie będziecie potrzebowali takich gowno-kompilacji :)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Polskie Radio rezygnuje z produktów Maspexu, Lotos wycofuje Tigera ze sprzedaży

Polskie Radio rezygnuje z produktów Maspexu, Lotos wycofuje Tigera ze sprzedaży

Polskie Radio nie będzie już na swoje potrzeby kupować produktów firmy Maspex Wadowice. Nadawca tłumaczy, że powodem są obraźliwe grafiki na instagramowym profilu marki Tiger, o których jest głośno od środy. Z kolei Grupa Lotos z tego powodu nie będzie już sprzedawała tego napoju na...

bluesol
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 12.08.2017, 14:29:31
  • 345
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
smitu
smitu 12.08.2017, 16:10:48
  • 6
Jak wielkim trzeba być debilem, by podjąć taką decyzję?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Wojna na planie Zimnej wojny Pawlikowskiego...

Wojna na planie Zimnej wojny Pawlikowskiego...

Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego na planie, chaos w mediach. Jak i dlaczego film podzielił media ogólnopolskie i lokalne?

smitu
z
spidersweb.pl
dodany: 01.08.2017, 07:03:59
  • 0
  • #
    rozrywka
  • #
    film
  • #
    zimnawojna
  • #
    polska

479

Uratowano psa znalezionego na śmieciach. Teraz ma nowych, kochających przyjaciół

Uratowano psa znalezionego na śmieciach. Teraz ma nowych, kochających przyjaciół

Jak wyżej.

Zdejm_Kapelusz
z
youtube.com
dodany: 31.07.2017, 14:47:40
  • 45
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    psy
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    zwierzaczki
  • #
    pies
smitu
smitu 31.07.2017, 19:19:38
  • 1
Sam adoptowałem szczeniaka ze schroniska. Mega uczuć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

634

Kabaret Morlanego Niepokoju - Nowa dziewczyna Taty

Kabaret Morlanego Niepokoju - Nowa dziewczyna Taty

Materiał pochodzi z XXIII Festiwalu Kabaretu Koszalin 2017

raider87
z
youtube.com
dodany: 31.07.2017, 13:37:42
  • 110
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    kabaret
  • #
    kabaretmoralnegoniepokoju
smitu
smitu 31.07.2017, 19:13:07
  • 0
Nic śmiesznego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
  • Strona 7 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 12.01.2017

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 07.01.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.07.2016

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking