Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
skycommons
skycommons

skycommons

Dołączył 1 tydz. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 17
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
  • Dodane (0)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (15)
FryWmasce
FryWmasce
25.06.2026, 19:05:55
  • 3
Cześć! Pracuję w służbach medycznych i razem z ratownikami zrobiłem DARMOWĄ apkę do nauki ratownictwa medycznego — Ratownik Edu (Android + przeglądarka): materiał z ~10 semestrów, przypadki z SOR, quizy, fiszki. Zero reklam, zero płatności. Żeby Google wpuścił ją do sklepu, brakuje mi kilkunastu testerów na 14 dni. Masz Androida i chcesz pomóc (albo po prostu pouczyć się ratownictwa)? Daj znać albo wejdź: https://starlit-cucurucho-e33ee6.netlify.app/zostan-testerem/ — każda uwaga mile widziana. To mój własny,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.06.2026, 19:55:53 via Wykop
  • 0
@FryWmasce: cofnięcie wychodzi z aplikacji
  • Odpowiedz
FryWmasce
FryWmasce
Autor
25.06.2026, 21:28:27 via Wykop
  • 0
fuk , wiem o tym xD do porpawy w next wersji jak sie uzbiera wiecej rzeczy. dzieki
  • Odpowiedz
CukryNyskie
CukryNyskie
25.06.2026, 09:31:17
  • 343
Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polskim producentem słodyczy, działającym od 1949 roku. Produkujemy głównie wafelki i ciastka. Był taki czas, kiedy hasło "markizy z Nysy" wywoływało większe pożądanie niż Polonez Caro. Od tego czasu sporo się zmieniło i chcielibyśmy Was zachęcić do poznania naszych produktów. Panie z Technologii nagotowały sporo smacznych hiciorków na tegoroczne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Robimy dla Was #rozdajo. Wejdź
CukryNyskie - Siema Mirabelki i Mircy!

Nie ma czasu na wyjaśnienia - jesteśmy polski...

źródło: 38

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emble
Emble
25.06.2026, 09:35:08 via Android
  • 28
@CukryNyskie: spróbować to bym chciał każdego smaku, wyślijcie mi po jednej paczce każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
grreg
grreg
25.06.2026, 09:37:32 via Wykop
  • 174
żadnego, łaskawy panie
grreg - żadnego, łaskawy panie

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
25.06.2026, 08:26:34
  • 594
Witam wszystkich zwolenników redukowania potencjału rosji na coczwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na stację benzynową która udaje państwo. Raporty zamieszczam cyklicznie, co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

rosja wpadła w spiralę kryzysu paliwowego, jeśli miesiąc temu powiedziałbym że sytuacja pogarsza się z tygodnia na tydzień to dzisiaj powiem że pogarsza się z dnia na dzień. Po zakazie eksportu benzyny i paliwa lotniczego rosjanie powaznie rozważają wprowadzenie zakazu eksportu oleju napedowego. Przed
dqdq1 - Witam wszystkich zwolenników redukowania potencjału rosji na coczwartkowym po...

źródło: 24062026

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delulusional
delulusional
25.06.2026, 08:33:05 via Wykop
  • 270
delulusional

źródło: 1000032264

Pobierz
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf
25.06.2026, 09:04:14 via Wykop
  • 120
@dqdq1: czy można Ci jakoś postawić p--o/kawę. Dostarczasz co tydzień takiej satysfakcji, że sam plus pod postem powoduje u mnie niedosyt.
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
23.06.2026, 05:09:02
  • 268
Wszystkim wykopowym tatom życzę dzisiaj wszystkiego najlepszego, dużo sił i cierpliwości oraz czerpania radości z pociech (swoich, albo wychowywanych jak swoje (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞).

#dzienojca #rodzicielstwo #czujedobrzeczlowiek #dzieci
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
23.06.2026, 05:29:33 via Wykop
  • 53
Podłączając się pod życzenia od @Prukiewak - wszystkiego dobrego dla wykopowych ojców. Dużo sił i zdrowia!
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
Autor
23.06.2026, 05:30:19 via Wykop
  • 15
@Famine: cii już dobrze, jesteś tutaj bezpieczny ♥️
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
23.06.2026, 08:31:03
  • 509
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
23.06.2026, 08:43:05 via Wykop
  • 282
@drywall33: czyli jak rusek wynajmie Gruzina, to rusek niewinny? To, że wy macie tok myślenia jak małpy to już wszyscy wiedzą.. Ale nawet małpy mają jakiś instynkt. Wy nawet tego nie macie.
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
23.06.2026, 09:00:29 via Wykop
  • 180
@drywall33: winny tak samo jakby zrobił to Polak wynajęty do tego. Ale to zleceniodawca to planuje a nie gangus, który to wykonuje za kasę. Kurde, że takie coe jeszcze trzeba tłumaczyć to szok
  • Odpowiedz
stocznia-punx
stocznia-punx
20.06.2026, 07:21:47
  • 9
No to lecimy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pracbaza #lotnictwo #samoloty #aircraftboners
stocznia-punx - No to lecimy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pracbaza #lotnictwo #samoloty #aircraftbon...

źródło: IMG_20260620_091811

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stocznia-punx
stocznia-punx
Autor
21.06.2026, 11:24:34 via Wykop
  • 1
Ten obok to VPA?


@An2pl: P-68 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
An2pl
An2pl
An2pl
21.06.2026, 14:29:51 via Wykop
  • 0
@stocznia-punx: ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mediono
Mediono
Mediono
17.06.2026, 19:40:28
  • 14
#sztucznainteligencja #ai #pracbaza

Kiedy dzięki sztucznej inteligencji nauczyłeś się w końcu niemieckiego, napisałeś pracę inżynierską na takim poziomie, że promotorowi kopara opadła, naprawiasz urządzenia o których 5 minut wcześniej nie wiedziałeś że istnieją a ktoś pisze że to już koniec AI bo na reddicie 3 osoby anulowały subskrypcje (AI ukradło im obrazki, które sami wrzucili w internet)
Mediono - #sztucznainteligencja #ai #pracbaza

Kiedy dzięki sztucznej inteligencji na...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kemo
Kemo
17.06.2026, 20:28:50 via Wykop
  • 7
@Mediono: mam identyczne odczucia kiedy słyszę, że bańka za chwilę pęknie bo ktoś np dostał głupią odpowiedź w Gemini
  • Odpowiedz
Lalatina
Lalatina
18.06.2026, 05:45:53 via Wykop
  • 1
Kiedy dzięki sztucznej inteligencji nauczyłeś się w końcu niemieckiego, napisałeś pracę inżynierską na takim poziomie, że promotorowi kopara opadła, naprawiasz urządzenia o których 5 minut wcześniej nie wiedziałeś że istnieją...


@Mediono: Kiedy później obudziłeś się i okazało się, że się zesrałeś.
Lalatina - >Kiedy dzięki sztucznej inteligencji nauczyłeś się w końcu niemieckiego, n...

źródło: fa74ffaeb2301350799afd7874556ed5b484af6f2d5ed7af442706f1f8b38ae6

Pobierz
  • Odpowiedz
Stramekz
Stramekz
26.05.2026, 18:16:31
  • 8
Od lutego po godzinach (etat, senior android w agencji) buduję solo dwie appki we Flutterze i obie żyją na storach.

BetterUs, habit tracker dla par (też long distance)
LessPuffs, tracker rzucania vapowania

Stack nudny ale działa: Flutter + Firebase + RevenueCat. Infra koszt: 0 zł/mies. RevenueCat jest wpięty, ale narazie premium za free na rok, monetyzacja przyjdzie jak będzie co monetyzować.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stramekz
Stramekz
Autor
27.05.2026, 05:12:51 via Wykop
  • 1
@Sinti: Co do zabezpieczeń, to część flutterowa kompiluje się do plików natywnych plików .so co utrudnia reverse engineering, a do części aneroidowej to oczywiście jest odblokowane D8/R8. Są lepsze rozwiązania takie jak https://www.guardsquare.com/dexguard, ale nikt na amatorskie projekty nie będzie tyle wydawać pieniędzy

Do tego usuwanie wszystkich debug logów w wersji releaserskiej + od strony Firebase dodany AppCheck https://firebase.google.com/docs/app-check?hl=pl

Dodatkowo część premium funkcji jest weryfikowana po stronie Cloud Functions w
Stramekz - @Sinti: Co do zabezpieczeń, to część flutterowa kompiluje się do plików na...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Stramekz
Stramekz
Autor
27.05.2026, 21:05:57 via Wykop
  • 1
@Jedrasek Narazie głównie aktywność na mediach społecznościowych (X, Wykop, Reddit) + powoli robię analizę słów kluczowych z Astro. Do tego Indie Hackers i Dev.to, tam devowy content dobrze chodzi podobno
  • Odpowiedz
simplequestion
simplequestion
05.06.2026, 09:06:25
  • 7
#ai #vibecoding #ksiazki #tlumaczenie #czytajzwykopem

Nie umiem kodować,ale jakieś podstawy znam. Za pomoca Antygrawity stworzyłem sobie system do tłumaczenia książek. Napisany w pythonie , bierze pdfa albo epub. Dzieli na części, wysyła za pomocą API do openrouter. Postem skrypt składa wszystko w całować , dodaje okładkę i wysyła na mój czytnik. Model Gemini 3.5 flash tłumaczy tak dobrze, że jak porównywałem z
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamoysky
Zamoysky
Zamoysky
05.06.2026, 13:59:02 via Wykop
  • 1
@simplequestion: Tak z ciekawości, jaki wychodzi Ci orientacyjny koszt przetłumaczenia średniej objętości książki (300-400 stron w papierze)?
  • Odpowiedz
simplequestion
simplequestion
Autor
18.06.2026, 11:09:29 via Wykop
  • 1
@skycommons: to nie ja , ja mam prywatnie dla siebie. ceny kosmiczne widze tam sa. teoretycznie placąc czysto za tokeny to ksiazka ok 120 000 słów powinna kosztowac ok 2,5 zł przy wykorzystaniu najlepszego modelu ( najdrozsze wcale nie sa najlepsze zauważyłem ) . Tworzłem to etapami w wolnym czasie wiec nie wiem ile łącznie mi to zajęło... może kilkanście godzin? Ale nie bawiłem się w tworzenie ładnego intefrejsu
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
26.04.2026, 10:58:23
  • 8
#vibecoding #ai #programowanie #programista0k #sztucznainteligencja #chwalesie

Zvibecodowalem sobie 2 program za pomocą Ai xD doświadczenie mam 0 (oprocz tej wcześniej apki - Bot do gry) wszystko z deepseek i kimiK2, Qwen - moim zdaniem najlepsze darmowe Ai. Chat GPT 5 ten za free ssie i to mocno, Grok i Gemini jeszcze coś daja radę.

Aplikacja jakich pełno, ale nie mogłem znaleźć niczego
TakiSeLogin - #vibecoding #ai #programowanie #programista0k #sztucznainteligencja #ch...

źródło: Screenshot_20260426-114532-387

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TakiSeLogin
TakiSeLogin
Autor
26.04.2026, 12:37:32 via Wykop
  • 1
@mk321: bot jest do g---o gierki MMO - ale nie mówię jakiej bo banują za to a chce jeszcze trochę pooszukiwać xd

Zwykle promopty, to było ok pół roku temu, najpierw ustalenie z chatem co chce i wybór tego co powinno działać najlepiej, wybraliśmy pythona, vs code. A później copy - paste

Na początku próbowałem jednym promptem i żeby wypluł wszystko na raz ale to zupełnie nie
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
Autor
26.04.2026, 14:23:33 via Wykop
  • 1
@mk321: dokładnie tak, czat pamięta co pisze, a jak zmieniałem czata to tylko ładowałem mu aktualny plik .py i mówiłem co ma zmienić

Ale te llm o których mówisz są chyba płatne ?
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
15.06.2026, 20:47:07
  • 306
Niech Egipt zrobi jak na gifie i pewna wygrana
#mecz
wfyokyga - Niech Egipt zrobi jak na gifie i pewna wygrana 
#mecz

źródło: temp_file2328347035162661966

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

verq922
verq922
15.06.2026, 20:48:19 via Wykop
  • 187
@wfyokyga: mundial w Bollywood xd
  • Odpowiedz
Marc838
Marc838
15.06.2026, 20:49:26 via Wykop
  • 161
@wfyokyga: Nie pokazujcie tego Artecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
16.06.2026, 12:53:19
  • 562
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
yahoomlody - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: auglf5

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
16.06.2026, 14:29:32 via Android
  • 209
@yahoomlody: kiedy doniosłeś kierownikowi że Ukrainiec na zakładzie jest pijany i teraz badają wszystkich na produkcji
  • Odpowiedz
OperatorCyfrowegoPolaKomutacyjnego
OperatorCyfrowegoPolaKomutacyjnego
16.06.2026, 16:56:21 via Wykop
  • 6
@yahoomlody: Kiedy ukrywasz brzezinę na zakładzie
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
16.06.2026, 05:59:34
  • 484
MLeko29

źródło: 1000069878

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orkako
orkako
16.06.2026, 06:16:57 via Wykop
  • 48
@MLeko29: i jeszcze jerzyki mają tam swoje kolonie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Latarnik_z_Carlin
Latarnik_z_Carlin
16.06.2026, 06:26:36 via Wykop
  • 15
@MLeko29: właśnie zawsze się zastanawiałem jak to wygląda tam na końcu
  • Odpowiedz
HoroLive
HoroLive
16.06.2026, 06:47:58
  • 608
Przypominam, że najlepsze w życiu co może Cię spotkać, to:

Kochająca żona/mąż, zdrowe dziecko i swoje mieszkanie/dom.

Dopiero później są to podróże, kariera i inne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swinkapl
swinkapl
16.06.2026, 07:41:14 via Android
  • 224
@HoroLive: kazdy ma inne potrzeby w życiu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
16.06.2026, 07:42:50 via Android
  • 446
@HoroLive: @MistrzKowalski I to jest właśnie tragedia dzisiejszego świata. Ludziom wmawia się, ze szczytem spełnienia jednostki jest możliwie niepohamowana konsumpcja i dążenie do maksymalizacji krótkotrwałej przyjemności.

A ludzie w to wierzą.

Im szybciej ktoś zrozumie, że tak nie jest tym lepiej dla niego, a im później to zrozumie tym boleśniejsze będzie spotkanie z rzeczywistością
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
16.06.2026, 05:37:10
  • 1775
#heheszki #wedkarstwo
ROTTE_N - #heheszki #wedkarstwo

źródło: 1000028859

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
16.06.2026, 06:01:05 via Wykop
  • 578
@R_O_T_T_E_N: karasie są w Indiach zakazane, bo to dla nich gatunek inwazyjny
  • Odpowiedz
Radioactiv
Radioactiv
16.06.2026, 06:09:43 via Android
  • 1644
@kawior2007: nie ma nic bardziej inwazyjnego niz hindus
  • Odpowiedz

Skycommons

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 19.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking