Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15993
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 15347
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
10.04.2026, 18:48:40
  • 45
#f1
A ktoś Aldonkę ma jakąś odpowiednią???
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 10.04.2026, 19:13:30 via Wykop
  • 16
@helvetica: chyba najlepsze co widziałem w tym roku na tagu
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 10.04.2026, 20:45:14 via Wykop
  • 2
@helvetica: jak to na pewnym forum komputerowym wisi taka o to notka. Zależy jak moderuchowi danego dnia leży.
shadyturtle - @helvetica: jak to na pewnym forum komputerowym wisi taka o to notka. Z...

źródło: 1000013130

Pobierz
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
10.04.2026, 18:51:24
  • 17
#f1 Ludzie to w ogóle jest jaki sezon F1? To były już trzy pożal się Boże wyścigi?

🏎️ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
RitmoXL - #f1 Ludzie to w ogóle jest jaki sezon F1? To były już trzy pożal się Boże w...

źródło: IMG_8064

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 10.04.2026, 19:12:14 via Wykop
  • 5
@RitmoXL: a dziś nie miałbyć jakiś krening w bahrain?
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
10.04.2026, 17:41:50
  • 14
#f1 dowidzenia państwu. Wruce za tydzień
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 10.04.2026, 17:43:39 via Wykop
  • 4
@JuzefCynamon: tak czułem, po ostatnich wypowiedziach, że szykuje się odwyk :D
  • Odpowiedz
OgurRicc
OgurRicc
10.04.2026, 15:39:44
  • 9
PDW @kolegaBob robimy zrzutkę na rakietę
#f1
OgurRicc - PDW @kolegaBob robimy zrzutkę na rakietę
#f1

źródło: 485337625_9417134415032434_622224319087182695_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 10.04.2026, 17:37:17 via Wykop
  • 0
@OgurRicc: spoiler alert, jednak już wystarczyło xd
shadyturtle - @OgurRicc: spoiler alert, jednak już wystarczyło xd

źródło: spoiler

Pobierz
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
10.04.2026, 08:09:18
  • 10
#f1 Newey juz robi nielegalnego bolida.
Pewnie za przekroczony budżet. Ludziom będzie wmawiał, że to rachunki za catering.
Człowiek wyjdzie z RedBulla, ale nie Redbull z człowieka.
Finesta - #f1 Newey juz robi nielegalnego bolida.
Pewnie za przekroczony budżet. Ludz...

źródło: 1000050034

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 10.04.2026, 08:37:20 via Wykop
  • 3
@Finesta: batmobil jak nic. Czyli Alonso po zmroku pelerynę zarzuca i majtasy na rajtuzy zakłada
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
09.04.2026, 20:01:42
  • 9
Ledwo się dowiedział o wyścigach w Miami i Kanadzie i już wlazł na rowerek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f2 #f1 #f123 #codziennyromanbilinski
MrRedz - Ledwo się dowiedział o wyścigach w Miami i Kanadzie i już wlazł na rowerek (...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 09.04.2026, 20:36:28 via Wykop
  • 6
@MrRedz: miało być wolne, jakiś wypadzik do @C_Perez_11 , a tu do bolida nakazują wsiadać
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
09.04.2026, 17:41:37
  • 6
#f1 #codziennasophiafloersch
Brziuszek
UsmiechnietyAnon - #f1 #codziennasophiafloersch
Brziuszek

źródło: 1000016527

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 09.04.2026, 19:01:37 via Wykop
  • 3
@UsmiechnietyAnon: z 5 lat do tytułu i z takim tempem dotrzymał bym jej kroku przez kilometr może dwa, potem obserwacja pracy pośladków przez kilkanaście metrów
  • Odpowiedz
KenyKeczuloki
KenyKeczuloki
09.04.2026, 11:20:12
  • 47
#f1 ma ktoś linka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
KenyKeczuloki - #f1 ma ktoś linka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: 1000007851

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 09.04.2026, 11:20:55 via Wykop
  • 1
@KenyKeczuloki: ale szpony
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 09.04.2026, 06:47:44
  • 5
#f1 ale jaja, dwa powruty dziś, głośne niusy, co za dzień
shadyturtle - #f1 ale jaja, dwa powruty dziś, głośne niusy, co za dzień

źródło: 1000013127

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
09.04.2026, 06:53:58 via Wykop
  • 2
@shadyturtle: a jeszcze 9 nie ma
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
09.04.2026, 06:33:20
  • 23
Miałem sobie dać spokój z wykopem, a tu człowiek od rana czyta że GP dezerteruje do McLarenuchów, no przecież to się k---a w głowie nie mieści. Zaraz zawinie się jeszcze Hannah, Max a RB wraz z RBR będą się tłukli z Cadillacem o P18.
To jest k---a dramat.
Oh hi, @johnkashtan
#f1
LogistykzCadillaca - Miałem sobie dać spokój z wykopem, a tu człowiek od rana czyta ż...

źródło: Screenshot 2026-04-09

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 09.04.2026, 06:41:40 via Wykop
  • 4
@Logistyk_z_Cadillaca: Yuki już ubrany, na powrut naszykowany
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
09.04.2026, 06:10:41
  • 46
Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 09.04.2026, 06:13:25 via Wykop
  • 19
@johnkashtan: Kasztan jak żywy, uszczypnijcie mnie
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
08.04.2026, 08:56:20
  • 27
#f1 dzień dobry pierwszego dnia po końcu świata
( ͡° ͜ʖ ͡°)
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 dzień dobry pierwszego dnia po końcu świata
( ͡° ͜...

źródło: 1000009557

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 08.04.2026, 09:03:54 via Wykop
  • 11
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: czitos znowu mnie oszukał, a miał być trud skończony
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
07.04.2026, 09:45:39
  • 16
#f1 zauwazylem, ze od przyjscia dodiego jest wiecej pedalskich tresci i narzekania na tagu(ciekawe dla czego( ͡° ͜ʖ ͡°)?)
Są zady i walety tych regulacji:
●Zalety:
○11 zespoł
○ debiutant* Audi ktore nie ssie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 07.04.2026, 09:54:13 via Wykop
  • 3
@JuzefCynamon: eeee ja nie będę oglądał.
A tak w ogóle, to Dodi kręci korbą i udaje niewiniątko
  • Odpowiedz
fevo
fevo
06.04.2026, 11:17:11
  • 16
#f1 Uuuu, petycja... Robi się poważnie
fevo - #f1 Uuuu, petycja... Robi się poważnie

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 06.04.2026, 11:52:38 via Wykop
  • 3
@fevo: hah, petycja. Wiadomo, kto za tym wszystkim stoi, a do tych panów jedyne co przemówi, to argument szekla.
Ale w sumie chyba pokazuje skalę problemu i niezadowolenia.
shadyturtle - @fevo: hah, petycja. Wiadomo, kto za tym wszystkim stoi, a do tych panó...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
06.04.2026, 11:40:55
  • 13
#f1 2058 mirki na tagu dalej piszą wruci


  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 06.04.2026, 11:42:49 via Wykop
  • 14
@Hadolf_Itler: alonso dalej żyje nadziejami na mistrza
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
04.04.2026, 18:04:15
  • 8
#f1 #f1sram dwa portery to idealny stan na naukę toru w bathurst (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 04.04.2026, 18:09:52 via Wykop
  • 2
@Hadolf_Itler: weź jakaś setkę koloru do tego, apexy lepiej wchodzą
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
04.04.2026, 13:14:23
  • 8
#f1 Wielkanoc bez johnkashtana to nie wielkanoc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 04.04.2026, 14:34:02 via Wykop
  • 2
@TickJackson: zmartwychwstanie
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
04.04.2026, 10:38:47
  • 10
#f1 Wesołych Świąt ;)
SpongeBobertKanciastoRenki - #f1 Wesołych Świąt ;)

źródło: jajajajaj

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 04.04.2026, 10:41:01 via Wykop
  • 2
@SpongeBobertKanciastoRenki: dorzuć tam jeszcze Aldonkę i mazespina
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 19
  • Strona 7 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking