Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16876
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 16230
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
7 godz. i 56 min temu
  • 6
Ugabuga eeeee iiiii tututuru #f1 #f1sram
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 6 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: makarena!
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
15 godz. i 29 min temu
  • 1
#f1 @iselilja wróciła (ʘ‿ʘ)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 14 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 7
@dodi-lukebakio: wysłałeś ciotce buziaka na powrut?
  • Odpowiedz
diamondhands
diamondhands
przedwczoraj, 13:38:36
  • 6
#f1 hot take: nie bierz nic gorącego bo się oparzysz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle przedwczoraj, 14:05:57 via Wykop
  • 5
@diamondhands: chyba, że goronco Aldonke
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
przedwczoraj, 14:02:17
  • 9
#f1 hot take
dodi to najlepszy user
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle przedwczoraj, 14:05:15 via Wykop
  • 2
@dodi-lukebakio: goronce wziencie
bez dodiego bearman by tu przefrunął niezauważony
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle przedwczoraj, 11:04:11
  • 5
#f1 hot take
To właśnie nikt inny jak Robert by zrobił różnicę w Ferrari
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
Autor
przedwczoraj, 11:31:47 via Wykop
  • 2
@helvetica: na pewno by pokonał swojego zespołowego partnera wynikiem 100 do zero % zdobytych punktów, jak to wyjaśnił w 2019r pewnego gada.
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
przedwczoraj, 11:13:48
  • 6
#f1 hot take
Skoro Kubica byłby mistrzem świata w Ferrari to Nick Heidfeld który pokonał go dwa razy na trzy w tym samym samochodzie zdobyłby co najmniej jeden tytuł więcej niż inwalida z Krakowa
MrRedz - #f1 hot take
Skoro Kubica byłby mistrzem świata w Ferrari to Nick Heidfeld k...

źródło: 17820404183943384825744883971092

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle przedwczoraj, 11:17:56 via Wykop
  • 7
@MrRedz: ciekawe czy na ausgrabung.de/tag/f1 k----ą na kanadę 2008 xddd
  • Odpowiedz
1X6D
1X6D
20.06.2026, 14:06:10
  • 6
Godzina siedzenia w parku, jakies 50 minut chodzenia, a pokemonow wartych uwagi ze 3 xD
Dobrze ze ananaskow mialem troche to 1.5k candy sie uzbieralo. Szkoda ze tylko 77xl :(
#pokemongo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 20.06.2026, 17:03:33 via Wykop
  • 0
@1X6D: w kontekście community day, to mało tych xl, odpalileś mega evo smok / lód?

Dozbierałem akurat tyle, by wymaksować baxcalibura.
shadyturtle - @1X6D: w kontekście community day, to mało tych xl, odpalileś mega evo ...

źródło: 7948

Pobierz
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
19.06.2026, 07:52:30
  • 8
#f1 @Logistyk_z_Cadillaca przyszedles z nowymi obserwujacymi 12.6 k juz jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 19.06.2026, 07:58:57 via Wykop
  • 5
@JuzefCynamon: pRz3sTaÑc1e SiÊ eKs©Yt0vvAç BoTaMi Na TaGŭ
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
19.06.2026, 07:52:31
  • 9
P I L N E !!!!!!!!!!!
#f1
LogistykzCadillaca - P I L N E !!!!!!!!!!!
#f1

źródło: HLKTuLAXMAAiK6q

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 19.06.2026, 07:54:48 via Wykop
  • 11
@Logistyk_z_Cadillaca: ale jaja, gekon oficjalnie utytułowany cwelem na tagu
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
18.06.2026, 15:47:12
  • 7
#f1 tak niech losują auta.. gdyby wygrywal to nie mial by takich pomyslow
JuzefCynamon - #f1 tak niech losują auta.. gdyby wygrywal to nie mial by takich pomys...

źródło: Screenshot_20260618_174614_X

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 18.06.2026, 15:50:40 via Wykop
  • 3
@JuzefCynamon: Każdy jedzie każdym autem dwa razy. Pytanie retoryczne, czy da się przesiąść w ciągu tygodnia z auta X do auta Y i wycisnąć z niego max.
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
18.06.2026, 13:57:02
  • 5
#f1 jezu wy tu tak żyjecie ?#f1spam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 18.06.2026, 15:46:41 via Wykop
  • 4
@JuzefCynamon: żyję jak świnia, tylko trochę dłużej
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
18.06.2026, 11:19:20
  • 59
#f1 #afrodytapadoku
Z samom grzywkom, tag?
Kutang-Pan - #f1 #afrodytapadoku
Z samom grzywkom, tag?

źródło: 1637

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 18.06.2026, 11:43:08 via Wykop
  • 4
@Kutang-Pan: moderuchy dajcie 18+ na miłość boskom
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
18.06.2026, 09:47:12
  • 6
Słuchajcie głupia sprawa coś nie mogę znaleźć tego mleka w sklepie, wrócę później
#f1 #f1spam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 18.06.2026, 09:49:54 via Wykop
  • 7
@Logistyk_z_Cadillaca: to musisz innego sklepu spróbować, mówię ci bo to rożne som
  • Odpowiedz
niechcetukonta
niechcetukonta
18.06.2026, 09:13:49
  • 2
#f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niechcetukonta - #f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_8862

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 18.06.2026, 09:37:24 via Wykop
  • 6
@niechcetukonta: szykuje sie powrut Tsunody i to nie za kadjara
  • Odpowiedz
MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
18.06.2026, 04:09:58
  • 14
#f1 dzień dobry misie kolorowe (ʘ‿ʘ). Życzę realnym użytkownikom, tagowym ekspertom miłego dnia a botom zawieszenia i błędu kodu.
12,4k, kto to widział?(ಠ‸ಠ)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 18.06.2026, 04:11:13 via Wykop
  • 7
@MaJeM0: eeee wczoraj przybyło stu obserwatorów z ramienia Białkova, nie przełożyło się to na wpisy i plusy

Odejdzie ~10 stałych bywalców i można zamykać ten k--------k.
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
16.06.2026, 19:59:16
  • 17
#f1 jutro mnie tu nie ma. Dobranoc
JuzefCynamon - #f1 jutro mnie tu nie ma. Dobranoc

źródło: 4a4915a57ad9083ebd3af2a89ffc255ab2d8985700d52079981441adcfad4ecf,w800

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 16.06.2026, 20:03:03 via Wykop
  • 7
@iselilja: przerwa dla zdrowia psychicznego, kto je jeszcze ma
  • Odpowiedz
fevo
fevo
16.06.2026, 17:39:48
  • 9
#f1 Kasztan zmień ten awatar. Chcemy Chińczyka a nie Kubicę. Przestań udawać kogoś kim nie jesteś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 16.06.2026, 18:08:06 via Wykop
  • 7
@fevo: hę, przeca jest kińczyk
shadyturtle - @fevo: hę, przeca jest kińczyk

źródło: 7942

Pobierz
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
16.06.2026, 06:26:52
  • 17
#f1 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) LEWIS - BYŁO CO?
RitmoXL - #f1 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) LEWIS - BYŁO CO?

źródło: IMG_9314

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 16.06.2026, 06:45:55 via Wykop
  • 20
@RitmoXL: wór suchy, człowiek lżejszy, to są te detale
  • Odpowiedz
przemyslaw-antczak
przemyslaw-antczak
przemyslaw-antczak
15.06.2026, 19:35:26
  • 9
#f1 Polak 🤣
przemyslaw-antczak - #f1 Polak 🤣

źródło: IMG_5933

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 19:47:14 via Wykop
  • 4
@nathsaknhoj: i Mariusz potem wzdycha do takiego jaszczuro-luda
  • Odpowiedz
-----------------------------
-----------------------------
15.06.2026, 10:14:46
  • 11
#f1 spokojnie, dziadkowi lewisowi się tylko fartnęło.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 15.06.2026, 10:18:55 via Wykop
  • 7
@-----------------------------: kiedy eklerkowi sie fuksnie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia